З контрабандного маршруту – на службу військовим: на Волині вилучений мікроавтобус передали ЗСУ
Автомобіль, який використовували для незаконного перевезення електронних сигарет через митний кордон, тепер допомагатиме українським захисникам.
На потреби Збройних Сил України передали Fiat Ducato, вилучений у межах кримінального провадження. Мікроавтобус отримали військовослужбовці підрозділу протиповітряної оборони, які несуть службу на Волині, повідомляє ТУ БЕБ у Волинській області.
Транспортний засіб вилучили під час документування спроби контрабанди підакцизних товарів. У ньому були облаштовані спеціально виготовлені сховища, приховані від митного контролю. Там виявили майже три тисячі одноразових електронних сигарет.
За клопотанням БЕБ суд ухвалив рішення передати автомобіль військовим.
Читати ще: Через «Устилуг» волинянка хотіла ввезти в Україну незадекларовані електронні сигарети й мультитули
«Майно, яке використовували у протиправних схемах, має працювати на державу. Кожен такий ресурс може стати додатковою підтримкою для військових – транспортом, технікою чи обладнанням, необхідним для виконання бойових завдань», – зазначив т. в. о. керівника ТУ БЕБ у Волинській області Сергій Журавльов.
Передача вилученого майна на потреби оборони вже стала системною практикою для Теруправління. Раніше для потреб ЗСУ було передано сім автомобілів, ввезених в Україну контрабандним шляхом, а також десять безпілотних літальних апаратів, які використовували для незаконного переміщення товарів через кордон.
Розслідування за фактом спроби контрабанди підакцизних товарів триває.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
На потреби Збройних Сил України передали Fiat Ducato, вилучений у межах кримінального провадження. Мікроавтобус отримали військовослужбовці підрозділу протиповітряної оборони, які несуть службу на Волині, повідомляє ТУ БЕБ у Волинській області.
Транспортний засіб вилучили під час документування спроби контрабанди підакцизних товарів. У ньому були облаштовані спеціально виготовлені сховища, приховані від митного контролю. Там виявили майже три тисячі одноразових електронних сигарет.
За клопотанням БЕБ суд ухвалив рішення передати автомобіль військовим.
Читати ще: Через «Устилуг» волинянка хотіла ввезти в Україну незадекларовані електронні сигарети й мультитули
«Майно, яке використовували у протиправних схемах, має працювати на державу. Кожен такий ресурс може стати додатковою підтримкою для військових – транспортом, технікою чи обладнанням, необхідним для виконання бойових завдань», – зазначив т. в. о. керівника ТУ БЕБ у Волинській області Сергій Журавльов.
Передача вилученого майна на потреби оборони вже стала системною практикою для Теруправління. Раніше для потреб ЗСУ було передано сім автомобілів, ввезених в Україну контрабандним шляхом, а також десять безпілотних літальних апаратів, які використовували для незаконного переміщення товарів через кордон.
Розслідування за фактом спроби контрабанди підакцизних товарів триває.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
Повідомили про загибель військового з Волині Олега Москалюка
Сьогодні 10:05
Сьогодні 10:05
Аномальна спека в Європі: вже десятки загиблих, – CNN
Сьогодні 09:33
Сьогодні 09:33
У Луцьку на Соборності горіло відділення «ПриватБанку»
Сьогодні 09:17
Сьогодні 09:17
У Криму – потужні вибухи: дрони атакували увесь півострів, узбережжя залишилося без світла
Сьогодні 09:00
Сьогодні 09:00



Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.