USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

У Луцьку п’яний водій на «Рено» влетів у дерево, а потім втік

26 Травня 2018 10:25
У Луцьку на кільці Набережна-Шевченка автомобіль «Рено» злетів з дороги.

ДТП сталася 26 травня близько 2:00, повідомляє Волинь24.

Автівка вилетіла на тротуар і врізалася у дерево. У салоні спрацювали подушки безпеки. Легковик зазнав значних механічних пошкоджень. Причина аварії - невідома.

«Рено» залишили на місці автопригоди.

Як повідомив свідок аварії Олег, водій «Рено» - мешканець села Веселе Луцького району. Він відпочивав у ресторані «Сулі Гулі» та в стані сильного алкогольного сп'яніння сів за кермо. Відтак, за кілька метрів з'їхав з автошляху та врізався в дерево.

«Машину доправили на штрафмайданчик на Ківерцівській. Чоловік не з'явився до міськвідділу поліції. Власниця транспортого засобу - його дружина. Вона бере всю вину на себе та каже, що сама перебувала за кермом і поспішала погодувати дитину, якій 4 дні», - розповів свідок.

Натомість сама жінка також не з'явилася у поліцію, мотивуючи тим, що знаходиться за межами міста.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
fff Показати IP 26 Травня 2018 10:38
Де той шпіндель який вчора слинив на пяного бляховода в Ківерцях? Про сутність бляхофобів і т.д. Шах і мат. Бігом виїзжай з країни. То тобі не джинси левіс в юванті купляти
Євробидло до fff Показати IP 26 Травня 2018 20:19
Не шуми, ти ж народ, шо ти тут вазбухаєш? Тут Я.
свідок Показати IP 26 Травня 2018 12:57
Він наркоман . ..щось обївся просто то що був пяний то це 100% доїздився
Лучанин Показати IP 26 Травня 2018 13:08
А хто буде ремонтувати огорожу?
лучанин Показати IP 26 Травня 2018 13:09
Це був за Кермом Олешко С.В Просто вирішив понти прогнати на машині пяним.... у таких права треба відібрати
до fff Показати IP 26 Травня 2018 13:24
Справа в тому, що бляховода ніхто не знайде (при потребі), якщо він покине авто. На відміну від тих, хто на державній реєстрації.
ігор луцький Показати IP 26 Травня 2018 15:15
Якщо нетверезий водій за кермом євробляхи-то це злочинець,вбивця..ітд,якщо алкаш на укробляхах,то це так собі:неприємна випадковість,ну тож ніхто не загинув!Впевнений на 95%,що все вони порішають.Максимум заплатить штраф за скоєння дтп та залишення місця пригоди.
євробляхи Показати IP 26 Травня 2018 15:27
Це Олешко С.В було на укр рестрації АС 7051 СА Просто він їздить під дією психотропів та алкоголю хоча авто зареєстровано на Олешко І.В яка прикриваючись дитиною якій тількі 7 днів хоче взяти вену на себе...що мов це вона була а Він як останій щур..втік Доречі за даною особою встановлено що по даній особі йде досудове слідство за фактом нанесення тілесних ушкоджень справа передана до суду ЦЕ БИДЛО частий гість в Луцькому Міськ відділлі та Рай віділлі Національної Поліції у Волинській Області
аннонім Луцьк Показати IP 26 Травня 2018 15:31
Доречі коли він має сплатити матеріальні збитки завдані нашому гарному місті? чи знову його дружки його відмажуть? потрібно срочно притянуть его до відшкудування місту
лучанин Показати IP 26 Травня 2018 15:57
людина ця неадекватний нараоман чому і зараз на нього не ма управи?
серж Показати IP 26 Травня 2018 16:41
подуріли... для чого наркоманам тоді права видають?чежтнеподобство