USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

У Луцьку згорів автомобіль нардепа Лапіна. Оновлено

8 Червня 2017 07:16
Уночі в Луцьку згорів автомобіль, що належить родині нардепа Ігоря Лапіна, припаркований у дворі на вулиці Чорновола у Луцьку.

Це трапилося сьогодні, 8 червня, близько 4 години ранку. Як стало відомо, нардеп наразі перебуває у Києві.

На місці інциденту працювали пожежники. Причина займання з′ясовується.

Першочергово правоохоронці розглядають версію підпалу.

Як повідомили Інформаціному агентству Волинські Новини в патрульній поліції, на місці працює слідчо-оперативна група. Також повідомили, що автівка, яка згоріла - пікап Volkswagen Amarok - належить дружині сина Лапіна Олега. Але, як відомо, їздив нею Ігор Лапін. Про це, закрема, йшлося у матеріалі «Луцьк засинає, прокидається мафія»... До слова, такі ж самі номерні знаки, «0100», тільки з буквами «АС – ВТ», і іншому автомобілі, на якому їздить Лапін - BMW 5-ї серії, який записаний на його батька.

Як відомо, нинішній політик Ігор Лапін заробляв на легалізації автомобілів, контрабанді спирту і сигарет, видобутку бурштину. Про це розповідав, екс-заступник командира батальйону «Айдар» волинянин Ігор Рицко, який викрив маловідомі факти з біографії нардепа.





Так виглядав автомобіль до пожежі:
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 23
Ковель Показати IP 8 Червня 2017 07:35
Це татові хабарі аукаються до цього часу. Ми, Бакс, нічого не забули гн*до
Рижков Показати IP 8 Червня 2017 07:37
Крутий піар-хід, зараз усі почнуть тебе жаліти Лапа) дякую Самооборона, що чітко все зробили
Самооборона Показати IP 8 Червня 2017 07:39
Хай усі думають, що то Юля Тимошенко зробила чи обдурені бурштинщики
888 Показати IP 8 Червня 2017 07:44
Бурштин не поділили.
Пофігіст Показати IP 8 Червня 2017 07:54
"Як прийшло, так і пішло"... ))
Я Показати IP 8 Червня 2017 08:02
Нічого страшного... Купить новий. ЛАПІН, ДЕ ГРОШІ НА ДОБУДОВУ ШКОЛИ №27. ЧИ ВЖЕ НЕ ПОТРІБНА НАМ ТУТ ШКОЛА??????? МОЖЕ ВЖЕ ПОРА В ВІННИЦЮ ПЕРЕБИРАТИСЬ ЖИТИ.....
Кухар Показати IP 8 Червня 2017 08:05
Слава Україні!!!!!!
луцький Показати IP 8 Червня 2017 08:09
Не дай Боже жити з таким по сусідству!!! Це ж скільки авто у дворі!!!
Р Показати IP 8 Червня 2017 08:17
Мати таку машину і не мати гаража? Біднота, чи як?
Анонім до Р Показати IP 8 Червня 2017 09:03
просто скупердяй. бачив одного мерина на автостоянці на львівській. цей уй"бок взяв кілька парковочних місць
олександр Показати IP 8 Червня 2017 08:22
а чого не придбати гараж ? на вас полюють, це ви прекрасно розумiєте i ставите пiд загрозу iншi авто.
правда до олександр Показати IP 8 Червня 2017 09:23
машину подарували, а гараж не встигли
Мешканець Показати IP 8 Червня 2017 08:31
А OPEL то вже при чому.
сусід до Мешканець Показати IP 8 Червня 2017 08:52
OPEL мабуть крепко спав або машина не з цього двору. Є такі "ділки", що ставлять машини у дворах по сусідству, бо у свому місця немає або щоб під камерою була.
Анонім Показати IP 8 Червня 2017 09:04
народ бунтує помаленьку . ДО СОКИРИ КЛИЧЕ РУСЬ !!!!!!!!!!
скуп Показати IP 8 Червня 2017 09:12
куплю раму 3 тис. і камінь 10-250. 20 -1000. 50 -250. сотка тре дивитись. зеленку не беру
Віктор Показати IP 8 Червня 2017 09:31
Айяйяйяйяй, а кто ж это сделал?!
Шляпа Показати IP 8 Червня 2017 09:51
Машина, скоріш за все, застрахована, повне КАСКО. А при нинішніх політичних баталіях в Луцьку, то йому найвигідніше це зробити. Гроші за машину повернуть, зате можна буде по всім каналам кричати, що Палиця - бандит...
Самооборона Показати IP 8 Червня 2017 10:13
Ще бмв спалити і буде пішком ходити, правильно хай трохи приземлеться і стане ближще до народу...
SAS до Самооборона Показати IP 8 Червня 2017 12:47
Дурну голову твою треба підсмалити.
Лучанка Показати IP 8 Червня 2017 11:02
Які " хороші люди" ( якщо прочитати коментарі) живуть в м.Луцьку - справжні християни. Жах!!!!! Злоба,ненависть, злорадство . Противно читати коментарі.
Пофігіст до Лучанка Показати IP 8 Червня 2017 11:30
Ви ще Януковича пошкодуйте!
Петро до Лучанка Показати IP 8 Червня 2017 22:27
"Хороші справи" потребують достойної винагороди, чи не так? Куля в лоб, так куля в лоб, це-ж гасло партії Лапіна, нє? Не виникає питання ЧОМУ саме ніхто не пошкудував депутута? Не виникло питання за які "заробітки" ці авто з житлом куплені? За платню депутутки НаФ -НаФ?