USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.98

У Луцьку подорожчає вода

29 Березня 2017 17:41
Нові тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення встановив «Луцькводоканал». Окрім того, зростуть тарифи і на послуги з централізованого постачання холодної води та водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) для КП «Луцькводоканал».

Про це повідомляють на сайті комунального підприємства.

Зауважимо, на сьогодні тариф на послуги централізованого водопостачання та водовідведення становить 9,70 грн/м3, а тариф на послуги з централізованого постачання холодної води та водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) 10,60 грн/м3. «Луцькволоканал» наголошує на необхідності вчасної подачі показників квартирних засобів обліку холодної води та повного розрахунку за спожиті послуги ще за старими тарифами.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Народна довіра Показати IP 29 Березня 2017 17:56
УРА !!!!
не дихайте Показати IP 29 Березня 2017 20:12
З 1 квітня кисень для населення знову подорожчає, радимо дихати ще рідше, або взагалі не дихати,
Ослик ІА Показати IP 29 Березня 2017 21:22
Новина була би новиною ,якби вода подешевшала,а так це ,швидше, наша буденність.І, коли вже настане День народження з кульками??????
Glover Показати IP 29 Березня 2017 22:21
І на який номер дзвонити щоб подати покази води?
Мвс Показати IP 29 Березня 2017 22:55
Скільки можна! водоканал збитковий! при Бащуку років 10 назад -працювало приблизно 450 чол., при злодію Корчуку ,вже більше 600 чол., купа нових посад які цілий день пють каву,а директор краде гроші і йому по# ер! а тарифи ростуть!
Месник Показати IP 30 Березня 2017 08:01
Взагалі то воду потрібно економити-це так.А "тьоток" з такими габаритами там працює забагато...
водій маршрутки Показати IP 30 Березня 2017 10:41
Лучани, то влаштуйте ФЛЕШМОБ "один день на тиждень-БЕЗ ВОДИ"
Ольга Показати IP 30 Березня 2017 17:09
Та хай вже приймуть закон про розстріл народу...... То чого так мало; давайте 100 грн.