USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.20 39.40
  • PLN 9.71 9.93

У Луцьку покажуть спектакль «Майстер і Маргарита» з Ольгою Сумською

30 Червня 2021 12:23
1 липня у Волинському облмуздрамтеатрі пройде чудовий спектакль за мотивами легендарного роману Михайла Булгакова «Майстер і Маргарита». Показ розпочнеться о 19.00 годині.

Надзвичайно оригінальні і блискучі емоції переповнюють глядачів, коли на сцені разігрується цей містичний сюжет.

І насправді, вдало придумані мізансцени, безліч танців, розкішні костюми і блискуча гра акторів розсунули тісну темряву і зробили те, що раніше здавалося неможливим: найвідоміший роман Булгакова нарешті ожив на сцені. Причому, театральна версія виявилася не менш вражаючою і чарівною ніж сам оригінал. За допомогою постановки і акторській майстерності, глядачі наче перемістяться в 30-і роки, з усіма деталями конкретного побуту, фарбами та навіть запахом.

У ролі Маргарити – неперевершена Народна артистка України Ольга Сумська.

«За роки свого театрального життя спектакль отримав репутацію найпопулярнішої на просторах СНД. Рекордні касові збори і подвійні аншлаги – кращий тому доказ. Не пропустіть і встигніть замовити квитки на найкращі місця!» – наголошують організатори.

Квитки без жодної комісії можна придбати у касі драмтеатру або онлайн за посиланням: https://concert.ua/ru/event/master-ta-margarita-lutsk
Народна артистка особисто запросила лучан на спектакль.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
ABC Показати IP 25 Червня 2021 18:33
В романі Маргариті було 30 років. Чи не старувата Оля для цієї ролі?
Арафат Показати IP 25 Червня 2021 18:47
Може, комусь і до вподоби, але реально в українофоба наркомана булгакова крім «Записок врача» нічого значущого нема.
Лучанин до Арафат Показати IP 26 Червня 2021 08:16
О ображені прибігли
Арафат до Лучанин Показати IP 26 Червня 2021 18:09
Ну от і чого ти тут бігаєш?
Українець до Арафат Показати IP 27 Червня 2021 14:18
Яке ж ти убоге та недорозвинене створіння.
777 Показати IP 25 Червня 2021 19:06
Молодая была уже не молода...
Петро до 777 Показати IP 25 Червня 2021 20:14
Не те слово.. Мабуть Баба Яга на мітлі більше підходить. Порівняти "Роксолану" і "Величне століття" Туреччини, то виникає питання про "народність" Олі.. Смазливе обличчя в молодості ще не все, мені імпонує більше її сестра Наталка. Ніколи не був в захваті від Ольги, хоч "Роксолану" намагався дивитись бо це перший історичний серіал України з мінімальним бюджетом.., але дарма. З виходом "Величного століття" зрозумів яке провалля розділяє акторська майстерність артистів. (а звання "народної" Ольга отримала саме за "Роксолану"
Фанаткіня Показати IP 30 Червня 2021 12:45
Мовою оригіналу + субтитри чи Любешівським діалектом?
Діалект до Фанаткіня Показати IP 30 Червня 2021 13:25
Може, пані напише декілька слів з Любешівського діалекту???
Розрєднюйся до Діалект Показати IP 30 Червня 2021 19:10
https://www.google.com.ua/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://core.ac.uk/download/pdf/153576032.pdf&ved=2ahUKEwjh5P372L_xAhWLyaQKHeKAC3AQFjAIegQILRAC&usg=AOvVaw3prCtNllwu6XUrCIC5mvsK
Анонім Показати IP 30 Червня 2021 15:38
Похоже, власти решили, что раз все равно идем в Европу, то на свою страну можно забить. Украинская актриса Ольга Сумская проехалась в обычном купейном вагоне Укрзализници и ужаснулась состоянию подвижного состава. В вагоне грязно, в туалете нет воды, а из-за долгого простоя на жаре и отсутствия кондиционеров пассажиры вынуждены терпеть духоту. "Оказывается есть поезда, где кондиционирование вообще не предусмотрено! Поезд 791 Кременчуг — Киев. Это сущий ад! Днем +40. Вагоны стояли целый день на солнце, представляете, как мы сейчас едем! Как здесь работают бедные проводники? Это сплошной ужас! Как я спасалась? Поливала себя водой несколько раз за ночь" — написала Сумская.
777 до Анонім Показати IP 30 Червня 2021 17:37
И к чему этот опус?