USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Вже сьогодні найвідоміший роман Булгакова оживе на луцькій сцені

6 Грудня 2016 08:55
Чудовий спектакль за мотивами легендарного роману "Майстер і Маргарита" покажуть лучанам 6 грудня.

"Надзвичайно оригінальні і блискучі емоції переповнюють глядачів, коли на сцені розігруються містичні події. І насправді, вдало придумані мізансцени, безліч танців, розкішні костюми і блискуча гра акторів зробили те, що раніше здавалося неможливим: найвідоміший роман Булгакова нарешті ожив на сцені.

Театральна версія виявилася не менш вражаючою і чарівною ніж сам оригінал, - діляться враженнями організатори.

У ролі Маргарити - зіграє Народна артистка України Ольга Сумська.

Місце: Волинський академічний обласний музично-драматичний театр імені Т.Г.Шевченка.

Дата: 6 грудня

Час: 19.00

Квитки можна придбати в касі драмтеатру з 13 до 18 годин. Всі довідки і замовлення по телефону: 0505646482
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
Джордж Показати IP 26 Листопада 2016 16:44
Колись роман зачитував до дірок. А зараз розумієш - і роман, і автор - не...... Окрім "Записок лікаря" в булгакова практично нема нічого путнього.
корінний лучанин до Джордж Показати IP 4 Грудня 2016 14:20
Зачитуйте до дірок Карпу,Дероша.Це ю"справжні"письменники.
Джордж до корінний лучанин Показати IP 4 Грудня 2016 17:37
Ви, нащастя, ще дуже молоді та наївні, якщо можете сприймати булгаковщину, як шедевр. "маргариту" я читав ще у вигляді "самвидаву", ховаючи сторінки роману між сторінок конспектів в далекі 70 -ті. Сприймав роман як шокуюче откровення, але з плином часу усвідомлюєш, що цінність даного "шедевру" - нульова. Так, прикольне чтиво, з претензією на геніальність. Мета роману - загнати радянську громадськість в цупкі та криваві пазурі християнства (бо, після прочитання роману, наступною книгою, з якою захочеться ознайомитись,- буде біблія). А аналізуючи потужну українофобію булгакова, розумієш, що йому під стать такі персонажі, як валік каЛісніченка, ленка бандаренка, ванюшка ахлабистін,- тобто булгакову комфортно було б в д-лнирах, а не в Україні. Не згідні?
корінний лучанин до Джордж Показати IP 4 Грудня 2016 18:10
На "нещастя"я вже не молодий.
Джордж до корінний лучанин Показати IP 4 Грудня 2016 18:35
Дуже шкода, що Ви себе так сприймаєте...
Virji до Джордж Показати IP 4 Грудня 2016 22:58
Шановний, я наприклад не бачу українофобії у Булгакова. А те що, майстер вас заставив взятися за біблію,ще раз підтверджує те що він" Майстер пера". А ви прочитайте "Собаче серце" ,"Біла гвардія" . Не нагадує вам ,описані події там, сьогодення України. Вас здається тоже зазомбували. Ваш коментар нагадує критику 70х. в газеті "Правда"
Джордж до Virji Показати IP 5 Грудня 2016 11:19
Ваш коментар - ні про що. Чехов радив вичавлювати з себе раба, булгаковщина - одна з форм рабства - бо мусиш ним захоплюватися. А критикувати - заборонено. То хто з нас зомбований?
корінний лучанин до Джордж Показати IP 6 Грудня 2016 12:05
Два рази ви звернулися до терміну "булгаковщина",але так і пояснили, нам неосвіченим,що ви маєте на увазі.
Джордж до корінний лучанин Показати IP 6 Грудня 2016 13:50
По-перше "ви" в звертанні до людини пишеться з великої літери, тому спілкуватися з Вами мені не цікаво, бо Ви дійсно неосвічені і рано ще Вам читати серйозну літературу. Почніть, наприклад з Нестайко, або Чуковського. Булгаковщина - це світогляд хохла - особи рожденої в Україні, але все українське хохлу ненависне. Хохол буде лизати ноги любому окупанту, і допомагати нищити Україну. Сам булгаков неодноразово нарікав себе "русскім писателем" і раболепив перед сталіним. Далі дискусію продовжувати не хочу.
а Показати IP 26 Листопада 2016 19:46
як декомунізація .дерусифікація.
Театрал Показати IP 4 Грудня 2016 14:04
Коли вже шось з Бандери поставите?
Коля до Театрал Показати IP 6 Грудня 2016 11:45
Дивіться на країну: ставлять з 2014 року вже.
1312 Показати IP 4 Грудня 2016 14:20
сумська може бабушка Маргарити???
Fj Показати IP 4 Грудня 2016 17:44
"Якраз пiходяща вистава у перiод Рiздвяного посту"
азезело до Fj Показати IP 6 Грудня 2016 12:54
сидіти на сайті та перед телевізором також гріх-дивно що така" ПОБОЖНА" особа і не знає цього.
Ант Показати IP 6 Грудня 2016 14:13
"нарешті ожив на сцені" - не дуже компетентно. Ще в 80-их спектакль був поставлений сімферопольським театром. І на гастролях цього театру в Луцьку лучани мали можливість його оцінити. Чудова постановка вийшла! І позбудьтесь всіляких "фобій" .Просто понасолоджуйтесь грою відомих українських акторів в вельми неординарній постановці.Ну, а щодо бабусі чи внучки- то що таке для жінки вік! А надто для такої лицедійки ,як Сумська!