USD 38.80 39.15
  • USD 38.80 39.15
  • EUR 38.80 39.20
  • PLN 9.80 9.98

У Луцьку поліцейське авто нахромилось на металеву огорожу. Доповнено

26 Січня 2021 10:26
ДТП за участю поліцейського авто сталася вранці 26 січня в Луцьку поблизу кільця біля ТЦ «Глобус».

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили очевидці.

Так, близько 9.30 авто поліції, яке рухалось проспектом Відродження, протаранило металеву огорожу на узбіччі та настромилося на арматуру. ДТП сталася неподалік громадської зупинки, напроти церкви святого Миколая Чудотворця.

Факт дорожньо-транспортної пригоди підтвердили у пресслужбі ГУНП у Волинській області. Та повідомили, що зіткнулися службовий автомобіль поліції Renault Dokker та Audi, внаслідок чого спецавто відкинуло в огорожу.

Пресслужба патрульної поліції Волині у коментарі ІА Волинські Новини зазначила, що автомобіль поліції їхав у правій смузі, Audi – в лівій. Дорогою йшов пішохід й Audi гальмував і, аби не здійснити наїзд на пішохода, повернув кермо праворуч, внаслідок чого зіткнувся зі службовим автомобілем поліцейських, який, своєю чергою, виїхав на узбіччя.

У результаті ДТП травмованих немає. Автомобілі зазнали незначних механічних пошкоджень, водії розійшлися за згодою двох сторін (європротоколом).
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 20
Адекват! Показати IP 26 Січня 2021 10:34
Інший наряд поліції оформив матеріали за ст. 124 КУпАП???? Варто було б тримати дану обставину на контролі)))
Адекват! Показати IP 26 Січня 2021 10:36
Автомобіль сам настромився???
Павлик Морозов Показати IP 26 Січня 2021 10:46
Треба садити за кермування автомобіля, тим більше поліцейського, водіїв з досвідом роботи, а не дітей, які просто виявили бажання попробувати себе на роботі в поліції. Щоб потім населення міста не сміялися з таких поліціянтів.
Ігор до Павлик Морозов Показати IP 26 Січня 2021 11:49
Вперед, вставай в чергу.
Пилип Орлик Показати IP 26 Січня 2021 11:19
На рівному місці, ніхто не заважав, але все рівно зробив ДТП. Пацани за кермом, інших слів немає. А хто паркан буде відновлювати???
ого до Пилип Орлик Показати IP 26 Січня 2021 15:50
та то ж коментарі диванних експертів. В 7.45 їхав на роботу - ГОрдіюк, Ківерцівська, Набережна, Чернишевського ще грейдера не бачила. Влада в місті змінилась - ситуація з роботою комунальних служб, на жаль, ні
Житель Показати IP 26 Січня 2021 11:21
Поліція,там також працюють люди. Все ок це погодні умови ,які діють на всіх незалежно від працевлаштування та фінансового забезпечення.
ого до Житель Показати IP 27 Січня 2021 15:04
Як змінілась? Коли?
Микола Показати IP 26 Січня 2021 11:37
Люля- кебаб !
директор школи Показати IP 26 Січня 2021 12:14
а ОТК такі авто давно проходили? від слова "зовсім" не проходили!, чи то не "комерційні"?
Лучанин Показати IP 26 Січня 2021 13:20
А в алкотестер дув
Вітольд Показати IP 26 Січня 2021 13:54
Брехня! Не вірю ментам ні грама. Шо не скажуть менти - то відмазки розраховані на дурнів, які ще їм вірять.
Вітольд Показати IP 26 Січня 2021 13:59
Хто спитає "а де ж правда, що ж там насправді сталось?"... Ну ви такі наївні таке питати! Хто ж вам отак взяв правду розповів,- просто й безкоштовно...?? Геть здуріли? Озирніться. Ви не в тій країні де правда дорого коштує і нею торгують. Власне менти й торгують - як написали, то знач так і було.
Цікавий до Вітольд Показати IP 26 Січня 2021 14:39
в пресслужбі у пані Бузулук версій є багато!
Вітольд до Цікавий Показати IP 26 Січня 2021 16:02
Різні версії за різну ціну))
олександр Показати IP 26 Січня 2021 18:09
Ті дебіли не тільки законів не знають але й їздити не вміють, зате гонору та хамства в них по самі вуха, о ще кляузи на аверс пишуть у всі інстанції який правдиво показує їх мерзенне лице
уруру до олександр Показати IP 26 Січня 2021 19:59
А ти не дебіл?
007 Показати IP 26 Січня 2021 21:44
Ще однин горе дрифтер , навпроти біля АТБ недавно теж поклали відбійник ще не прибрали наслідки . Там кожен вечір після 00-00 літають по кільці таксисти з фішками розважаються дрифтують і наражають на небезпеку інших . Тепер зрозуміло чому поліція сліпа , заодно в темі
уруру Показати IP 26 Січня 2021 23:38
Мммда, тут ви всі розумні. А як тільки когось зупинять - то відразу кричите: "Прічіна астановкі!" Самі ж не даєм поліції нормально працювати, а потім кажем, що вони погано працюють. Чому ніхто не каже про Ауді, що є другим учасником дтп?
Мешканець! Показати IP 28 Січня 2021 09:38
ПОНАБИРАЮТЬ ПО ОГОЛОШЕННЮ!!!