USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.96

Луцькі поліцейські звільняються, аби поїхати на заробітки

27 Серпня 2018 22:59
У Луцькому відділі поліції спостерігають тенденцію щодо звільнення працівників зі стажем понад три роки: поліцейські виїздять на заробітки за кордон.

Про це йшлося під час засідання постійної комісії Луцької міськради з питань дотримання прав людини, законності, боротьби зі злочинністю, депутатської діяльності, етики та регламенту 27 серпня.

Начальник Луцького відділу поліції ГУНП у Волинській області Олег Кічук повідомив, що у 2015 році при переході з міліції в поліцію штатна чисельність міськвідділу становила 325 осіб, а зараз вона становить 166 чоловік, тобто, вдвічі менше. Відповідно, збільшується навантаження на працівників.

З його слів, приблизно 30% працівників – молоді лейтенанти, які закінчили вищі навчальні заклади та працюють або у слідстві, або в кримінальній поліції чи секторі громадської безпеки. 30% штату мають стаж до п’яти років, 20% - понад 7 років. Спостерігають тенденцію звільнення працівників зі стажем понад три роки: їх не влаштовує зарплата у розмірі від 8 тисяч гривень та ненормований робочий день. Зокрема, поліцейські змушені чергувати на усі свята у посиленому режимі - з 7 години ранку до 23 вечора. Тож правоохоронці пишуть рапорти, звільняються і виїздять за кордон на заробітки.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 22
Василь Показати IP 27 Серпня 2018 23:04
Нехай усі звільняться бо толку з них
Правдоруб до Василь Показати IP 27 Серпня 2018 23:24
Подивимось що будеш говорити коли кримінал на вулицях збільшиться.
БОС до Правдоруб Показати IP 27 Серпня 2018 23:31
А вони криміналу самі бояться. А от діда старого то напряжуть
Правдоруб до БОС Показати IP 28 Серпня 2018 00:06
Старого діда напрягти можуть тільки муніципали.
Правдоруб до БОС Показати IP 28 Серпня 2018 00:14
Це якого криміналу вони бояться - авторитетів яких відстріляли вже давно чи гопників які кожного шороху бояться???
Отакої... Показати IP 27 Серпня 2018 23:10
...А набирали через комісії,всі патрійоти,всі з майдану або ато,всі прагнули працювати думали що гроші задарма будуть з неба падати
11 Показати IP 27 Серпня 2018 23:11
Скоро всі будуть свалювати з цієї країни . Залишається тільки пенсіонери. І вишиванки які на паради ходять і на фестивалі
Тима Показати IP 27 Серпня 2018 23:20
Шо міг навчити та чим зацікавити молодняк бувший начальник чергових? Нічим. Не знаю як, але щоб було зроблено.!!! Рівень 0. Не має до них поваги!
українка Показати IP 27 Серпня 2018 23:21
отакі вони - рехформи :( Існують напрацьовані, апробовані методики мотивації працівників, але якщо система не зламана, то нащо ламати людям життя??? бардак кругом...
скептик Показати IP 27 Серпня 2018 23:40
рехформа від клоакова
Анонім Показати IP 28 Серпня 2018 00:13
Ми в ж....і з 14 року, шо тут неясно, погано кажете жили, маем бізвіз поіхали!!!
СУГС Показати IP 28 Серпня 2018 07:17
Хто хоче служити шукає можливості, хто не хоче шукає причини.
111 Показати IP 28 Серпня 2018 07:35
Щоб мент и був працьовытым таке треба бачыты мента обычно робыть заставыть тяжко
соня Показати IP 28 Серпня 2018 07:36
До кого зараз повага є до лікарів, медсестр, вчителів, поліції, ні до кого.
Анатоль_ БІДЗЮРА Показати IP 28 Серпня 2018 08:03
І не тільки від безгрошів'я розраховуються поліцаї. А й через сваволю начальства і примус до беззаконня. Закон, далеко, не один для всіх. На жаль.
123 Показати IP 28 Серпня 2018 08:16
З нинішніми "талановитими" реформаторами стає страшно чути новини про початок якоїсь нової реформи. Теперішні реформи виглядають як схеми для раптового збагачення окремої групи людей, які є ініціаторами цих реформ. А для простих людей тільки й залишається чекати покращень.
Квашук П.П. Показати IP 28 Серпня 2018 08:20
Правильно роблять що звільняються . Нехай за таку зарплату при такому робочому часі працюють ті хто так все організовує !!! В нашій Україні і в інших галузях кидають людям кость у вигляді мінімалки і думають що люди на більше не заслуговують , Шановні мужновладці , ви дуже помиляєтесь , так довго не буде...
Правда Показати IP 28 Серпня 2018 08:27
Зарплата мала,а в хірурга вища?Країна бідна,вірніше розграбована,бюджет куций,борги захмарні,то відкіля гроші бюджетникам.Потрібно спочатку заробити і жити по доходах.Ризики в них,тільки катаються і відсипаються по машинах,а платню хочуть пристойну.То їдьте "на буряки",там і заробите.
Вікторія до Правда Показати IP 28 Серпня 2018 10:23
Інформативно для вас - всі знають хірурги за зарплату не працюють - це смішно(щоправда треба бути чесним -і не лише вони)
BRAVO!!!!!!!!!! Показати IP 28 Серпня 2018 09:00
Для чого ці загальні фрази давайте героїв в судію!!!!!!! А КОЛИ сбУ ПОЇДЕ ОГІРКИ ЗБИРАТИ??????????? АХАХАХААААААААААААААА!!!!!!!!!!!!!!!!!
Просто Показати IP 28 Серпня 2018 09:13
Не завжди причиною звільнення є зарплати! Змініть керівництво для початку
!!!!!!!!!! Показати IP 28 Серпня 2018 09:34
Все дуже просто, в поліції на одного працюючого три контролюючих, роздуті штати штабістів, інспекцій, безпек та всякогто іншого непотребу, які нех..на не роблять, злочинів не розкривають а тільки бумажки НІКОМУ НЕ ПОТРІБНІ перекладають і сидять як чиряки на тілі та отримують за це чималі кошти. А коли будь-якого поліцейського декілька разів на день перевірять вищеперараховані структури, за результатами перевірок яких мінус 50% премії - хто ж робити залишиться?