USD 38.80 39.10
  • USD 38.80 39.10
  • EUR 38.80 39.20
  • PLN 9.80 9.97

У Луцьку помер кандидат історичних наук СНУ

15 Серпня 2020 10:14
Перестало битися серце учасника Другої світової війни, кандидата історичних наук, доцента, голови ради ветеранів Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки Вадима Олексійовича Кудя.

Про це на своїй сторінці у фейсбуці повідомив радник міського голови Ігор Поліщук.

«Вадим Олексійович – приклад мужності, інтелекту, виваженості, інтелегентності та доброти. Приклад того, яким має бути справжній чоловік. Людина з непростим, але надзвичайно цікавим життєвим шляхом та колосальним життєвим досвідом. Мужній воїн, хороший батько, надзвичайно цікавий співрозмовник, професіонал своєї справи, активний та ініціативний лучанин... Слів не вистачить, щоб описати глибину особистості Вадима Олексійовича», – йдеться у дописі.

Інформаційне агентство Волинські Новини висловлює щирі співчуття рідним та близьким Вадима Олексійовича.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
ЛАРИСА Показати IP 15 Серпня 2020 10:30
ЦАРСТВО НЕБЕСНЕ !!! БУВ ДОСТОЙНИМЧОЛОВІКОМ, ЯКИХ МАЛО ...
Анонім Показати IP 15 Серпня 2020 10:34
Дуже хороша людина. Шкода... Царство небесне.
Тетяна Показати IP 15 Серпня 2020 10:47
Світла вічна пам'ять про прекрасну людину!
Читач Показати IP 15 Серпня 2020 10:58
Людина з великої літери. Царство небесне
Ветерани Показати IP 15 Серпня 2020 14:18
Обласна організація ветеранів України висловлює щире співчуття рідним і знайомим з приводу смерті активіста органіхзації, Вадима Олексійовича Кудя.. Він вчив молодь знати і шанувати свою історію, з повагою ставитися до учасників війни, яка теж його 18-літнього обпалила своїм вогненим крилом. З повоєних років жив і працював у Луцьку, любив наше місто... Пам'ять про цю мудру, світлу і добру людину назавжди збережеться у наших серцях.
Люди Показати IP 15 Серпня 2020 18:24
Світла пам'ять ...хорошою був людиною.
Ігор Показати IP 16 Серпня 2020 21:48
Хороша людина, був моїм викладачем дуже професійний вчений був,Світла пам'ять