USD 39.75 40.09
  • USD 39.75 40.09
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.92

Трагедія у Луцьку: потяг насмерть переїхав двох жінок

25 Грудня 2013 15:34
Трагедія трапилася на перегоні «Луцьк-Дачне» на виїзді з Луцька.

Пасажирський поїзд сполученням «Ковель-Сімферополь» сьогодні, 25 грудня, виїхавши з вокзалу станції «Луцьк», допустив наїзд на двох жінок, які стежкою переходили перегін «Луцьк-Дачне».

Зі слів керівника прес-служби УМВС України на Львівській залізниці Христини Романчук, трагедія трапилася о 13.00.

Машиніст поїзда, побачивши жінок, застосував екстрене гальмування і численні звукові сигнали. Однак, з огляду на те, що за 20-30 метрів від залізничного перегону знаходиться автомобільний міст, у прес-службі припускають, що жінки не чули сигналів.

Обидві загиблі – лучанки 1959 і 1957 років народження.

Наразі транспортна міліція здійснює службове розслідування.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
Анонім Показати IP 25 Грудня 2013 16:04
Я в шоці. Як можна потяг не побачити.
Misteria Показати IP 25 Грудня 2013 16:32
Як страшно(
Татьяна Показати IP 25 Грудня 2013 18:10
Все произошло на моих глазах-я не то что в шоке-я в ужасе.Машинист сигналил,но женщины даже не смотрели в сторону поезда,может они думали,что успеют проскочить.Когда они повернулись головы-было уже поздно,их просто снесло
лп на ст.Луцьк до Татьяна Показати IP 26 Грудня 2013 08:05
Татьяна якщо ви свідок цієї трагедії зверніться будь-ласка в транспортну міліцію м.Луцьк яка знаходиться на зілізничному вокзалі ст.Луцьк , це для нас дуже важливо.0997548644
невістка до Татьяна Показати IP 28 Грудня 2013 20:52
як можна з вами зустрітися? Зателефонуйте всі хто це все бачив, ми вас дуже просимо 063-588-01-80 Надя
109 Показати IP 25 Грудня 2013 21:10
Та там доріжка протоптана через ті колії...Вони навіть не дивились.Шок
невістка до 109 Показати IP 26 Грудня 2013 11:36
наша мама була завжди дуже уважна! Ми просто не можемо повірити в таке!!!!!
користувач Показати IP 25 Грудня 2013 21:17
як може бути о 13.00 якщо з луцьку в 11 відправляється. це СІмферополь - Ковель на Луцьк їхав запізнювався. мама їхала в ньому каже постояли 7 хвилин і поїхали
Анонім до користувач Показати IP 25 Грудня 2013 23:14
З Луцька він відправляється приблизно 13 год. Це з Сімферополя потяг. Їхав в Ковель.
син Показати IP 25 Грудня 2013 22:04
потяг просто не було чути, вітер сильний у зворотньому напрямку
Adele Показати IP 26 Грудня 2013 11:05
співчуваю родинам родинам загиблих
невістка до Adele Показати IP 26 Грудня 2013 11:36
дякуємо
Хробак Показати IP 26 Грудня 2013 13:00
Жах!!! Як такє трапилося у спокійному містечку... Співчуваю рідним, тримайтеся.
rex Показати IP 26 Грудня 2013 13:09
Вибачте? Але можна здалеку побачи поїзд і почекати
Ковельчанин до rex Показати IP 26 Грудня 2013 15:40
В тебе на спині є очі?
rex Показати IP 26 Грудня 2013 16:49
Коли ти переходиш дорогу, ти дившся в ліво чи вправо, а може зразу в небо???
Марія Показати IP 26 Грудня 2013 18:09
Співчуваю родинам загиблих.тримайтеся, нехай Бог вас потішить!Важко в це повірити.
невістка до Марія Показати IP 28 Грудня 2013 20:55
дякуємо. Всім хто говорить як можна не почути чи не побачити,скажу одне - коли людині йде на смерть то чи вона відійде чи почекає коли поїзд проїде, всерівно там і помре.