USD 39.70 40.00
  • USD 39.70 40.00
  • EUR 39.75 40.05
  • PLN 9.76 9.92

У Луцьку продовжують шукати джерело смороду

26 Червня 2018 13:15
В обласному центрі Волині досі шукають джерело смороду: в районах, звідки ідуть скарги, немає ні каналізаційно-насосних станцій, ні вигрібних ям, тож наразі невідоме джерело його виникнення.

Про це йшлося 26 червня під час оперативної наради у Луцькій міській раді.

Як розповіла заступник директора департаменту ЦНАП Тетяна Книш, за період з 11 по 25 червня в групу оперативного реагування «15-80» надійшло 98 звернень від лучан, які стосувалися неприємного запаху нечистот, що поширюється у місті. Про це проінформовано працівників відділу екології.

Своєю чергою, перший заступник міського голови Григорій Недопад наголосив, що робота по пошуку джерела неприємних запахів триває.

«Ми продовжуємо роботу по виявлені джерела неприємних запахів, але зараз невідомі причини їх виникнення. В районах, звідки ідуть скарги, немає ні КНС, ні приватних забудов, де могли б бути вигрібні ями», - зазначив посадовець.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Юрій Показати IP 26 Червня 2018 13:27
Запах розповсюджує очісні Луцькводоканалу, в залежності який вітер дме і його швидкість такий район Луцька і страждає від сморіду, якщо вітер північний то страждає центр міста, під вечір або зранку коли швідкість повітря мінімальна маємо найбільшу конценрацію сморіду
Andrij Показати IP 26 Червня 2018 13:30
Gostjuvav 3 tuzdni y Lyzky, vno4i vikna vidkrutu nemozluvo bylo,- amia4nuj smorid Jak z kanalizazii!!!!!!!
963 до Andrij Показати IP 26 Червня 2018 13:39
Понаїхало полішні до міста і маєте сморід, каналізація за "есдепів" була розрахована на теперішню половину луцька, місто росте а каналізаційна система не розвивається, ця проблема не тільки у Луцьку, а у Львові, Рівному, Тернополі та інших містах, їдьте назад у села і не буде смороду...
Andrij до 963 Показати IP 29 Червня 2018 23:44
Vasjok ja ne z sela a z Stokgolmy v gosti do ridnux zavitav, to takogo smorody ja navit z kanalizazii ne zyv.
Паштєт. Показати IP 26 Червня 2018 13:36
На вул. Набережна, біля мийки є якийсь відстійник. На гуглкарті навіть можна побачити.
лучанин Показати IP 26 Червня 2018 13:36
Шукайте на підприємствах огоржених високим парканом, одне з них на вул. Тарасова навпроти гастроному. Заїзжають автобочки , закривають ворота і зливають нечистоти в люки. Особливо в вихідні та вечорами або вранці
123 Показати IP 26 Червня 2018 14:00
Видно ДУЖЕ хочуть знайти те джерело смороду, раз продовжують пошуки...
Луцьк Показати IP 26 Червня 2018 14:43
Дуже соромно за нашу владу. Вони знають все давно, але ж доларами можна всіх заставити мовчати!!!!!
Міхо Показати IP 26 Червня 2018 15:23
Зате звітують, що Луцьк екологічно найчистіший, видно, нюх втратили, а сморід і далі наростає.
саша Показати IP 26 Червня 2018 15:28
Цирк продовжується,серіал"Волинські нюхачі" 3 сезон,6 серія.
Доктар Шацький 33 см до саша Показати IP 26 Червня 2018 21:12
Браво Саша !!! Серіал ніколи ні закінчиться бо квитки на нього куплені за тверду валюту ...