USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

У Луцьку пропонують скасувати маршрут №47

7 Березня 2017 15:19
Скасувати маршрут №47, перевізники на якому використовують несправні автобуси, не дотримуються графіку та вимикають пристрої GPS-навігації просить автор електронної петиції.

Петицію із закликом скасувати маршрут №47 зареєстрував 7 березня Сергій Лагода.

«У зв'язку з абсолютно незадовільним виконанням перевезень по маршруту 47 ПОВНІСТЮ СКАСУВАТИ і ЛІКВІДУВАТИ згаданий вище МАРШРУТ. Позбавити ліцензій перевізників, що обслуговують маршрут, або право їх обслуговувати в майбутньому, як ненадійні, корупційні, нечесні, такі які не дотримуються правил і обов'язків, зокрема їздять без GPS моніторингу, навмисно виключають GPS пристрої, не виходять на маршрут, не дотримуються графіку і так далі», - йдеться у петиції.

Зі слів автора петиції, перевізники на цьому маршруті використовують несправні транспортні засоби, які потрапляють в смертельно небезпечні аварії (така як біля гіпермаркету ТАМ-ТАМ), зимою не опалюються і рухаються з несправними дверима.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Анонім Показати IP 7 Березня 2017 15:38
Тогда нужно все маршруты ликвидировать. Автор петиции вымещает что-то личное
Ариана Показати IP 7 Березня 2017 16:00
А хто це такий розумний? А як людям добаратися якщо цей маршрут тільки один на вулицю Чернишевського?
Лучанин Показати IP 7 Березня 2017 16:18
Потерпіть ще трохи ото стануть маршрутки по 5 грн - все стане чудово. Лохторат буде голосувати за гречку і їздити смердючими та вщент переповненими маршрутками.
Юрій Показати IP 7 Березня 2017 16:28
Всі вказані автором порушення мають місце, нема навіть з чим посперечатись, але весь цей негатив не є причиною ліквідувати маршрут повністю. Позбавити ліцензій, розірвати угоди це логічно при такій ситуації, але потрібно відразу провести новий тендер. Поставити регламентовані вимоги до нових переможців (GPS пристрої, дотримання графіку руху і тд.) та провести контроль їх дотримання. Таким чином це буде прикладом, для інших недобросовісних власників маршрутів, що до них можуть бути прийняті радикальні міри. І саме головней цей маршрут збережеться, для людей бо автобуси, що курсують постійно заповнені.
Анонім Показати IP 7 Березня 2017 16:55
18 маршрут- ті ж самі порушення!!!!!!
Пасажир 47 Показати IP 7 Березня 2017 17:31
Хто пропонує і хто пише таке в них треба перевіряти температуру і довідку від лікаря.
Пасажир 29 Показати IP 7 Березня 2017 20:25
29 та сама проблема і виїжджає в 8 ранку, не раніше
..... Показати IP 7 Березня 2017 23:46
Не дотримання графіків не тільки у маршрутах 47 та 29, але є така проблема і у 9 та 9а .Чому ніхто не контролює, невже це нормально коли їдуть разом дві одночасно маршрутки або потім взагалі 30-40 хвилин чекати, що за ігри, що за гонкі?
Аллах Показати IP 8 Березня 2017 01:27
Краще погано їхати, ніж добре йти...
Ігор Показати IP 8 Березня 2017 21:02
26 так само їздять як хочуть
*** Показати IP 8 Березня 2017 23:05
Петиц1онер Лагода! Ти довго над текстом думав? До чого тут маршрут №47 чи який !нший? Л11ценз11 в перев1зник1в, як1 не виконують умови л1кв1довувати треба, а не маршрути! Це ж якби 1х м1сто наймае для забезпечення перевезень пасажир1в, чи ти щось 1нше маеш на уваз1?