USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Біля Там Таму – ДТП: маршрутка збила стовп. ОНОВЛЕНО

21 Травня 2016 14:30
Дорожньо – транспортна пригода за участю маршрутки сталася сьогодні у Луцьку: маршрутка №47 в’їхала в стовп зовнішньої реклами і збила його. Стовп упав на маршрутку з людьми.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини стало відомо з власних джерел.

ДТП сталася поблизу гіпермаркету Там Там близько 14 години сьогодні, 21 травня. Наразі на місці ДТП працюють три «швидкі», 2 авто патрульних, пожежна машина.

Речниця патрульної поліції Ольга Бузулук повідомила, що маршрутка рухалася по проспекту Соборност в бік РАЦСу та збила рекламний щит зліва. Внаслідок аварії травмовано водія, його забрала швидка, а також травмовано близько 10 пасажирів.

Рух не перекрито, за безпекою на дорозі стежать патрульні.

Свідки розповідають, що, вочевидь, причиною ДТП стала технічна несправність транспортного засобу.

Допитати водія поки поліцейським не вдалося, як пояснює виконувач обов’язків командира 4 роти патрульної поліції Олег Вихованець, йому медики надають допомогу й разом із п’ятьма постраждалими направили в лікарню.

Деталі та причини на місці з’ясовують слідчі.

Наразі з'ясовується, чи із забезпеченням усіх вимог був встановлений борд.
ЧИТАТИ ЩЕ: МАРШРУТКУ, НА ЯКУ ВПАВ РЕКЛАМНИЙ ЩИТ, ВІДВОЗЯТЬ З МІСЦЯ ДТП. ФОТОФАКТ

P.S. Згодом водій маршрутного таксі, що в’їхало в рекламний щит біля "Там-Таму, розповів, що його підрізало інше авто, не залишивши йому можливості для маневру.

Також він пообіцяв компенсувати лікування хлопця, постраждалого в ДТП
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 72
Люмпен Показати IP 21 Травня 2016 14:36
Прокуратура порушить кримінальне провадження, потім справу закриють,винних не знайдуть, травмовані лікуватимуться за власний кошт, а ремонт маршутки буде проводитися за рахунок її власника.
Водій до Люмпен Показати IP 22 Травня 2016 07:51
Ці маршрутчики знахабніли зовсім, в мене дороге авто, іду спокійно десь 50-60, маршрутчику надоїло плентатись як він виразився, за мною, і він на перехресті стає у ліву полосу, і ми разом повертаємо направо, у мене очі на лоб полізли, і це з повною машиною людей.
Аа Показати IP 21 Травня 2016 14:55
Для особо розумних! По факту ДТП провадження розслідує поліція, а не прокуратура. Хочете в Європу то читайте перш ніж писати чи говорити, оскільки там відповідальність за неправдиві висловлювання.
))) до Аа Показати IP 21 Травня 2016 15:36
Краще вже б прокуратура розслідувала....з теперішньої поліції толку нуль...тільки соляру палять і каву на заправках хлепчуть...а..ще можуть алкоголіків вночі поганяти....квартири грабуються...авто підпалюють...дітей понабирали зелених на всю голову і хочуть результат.
читач до ))) Показати IP 21 Травня 2016 16:24
добавте ще - дуже дуже полюбляють штрафувати за незначні неумисні порушення і в упор не бачать того безладу, що сьогодні на дорогах Волині. Там, де найбільш напружений трафік і де сама присутність поліції була б корисною з точки зору безпеки руху - поліції нема. бо там нема кого грабувати і штрафувати надурняк. зате вони є там де можна швидко і безпечно когось на штраф опустити. реформа вдалась. як і всі інші дії команди Пєці і його припєцьків
))) до читач Показати IP 21 Травня 2016 18:07
Не опустити на штраф... Ті, що були просто знали, де "бабла" можна взяти... сам бачив, і сам повідомляв про порушення (як Ви пшете "неумисні", яких не буває, оскільки будь-яке порушення - це перспективне ДТП)... і на даний час просто попереджають... зате, як показує моя практика, ефект присутній - СТАЛО МЕНШЕ КЛОУНІВ.... ПО "БАБКАХ"...
Андрій Показати IP 21 Травня 2016 15:00
Мабуть гальма відмовили. Не думаю, що гнався із-за трьох гривен (а вони це вміють, одне поперед одного, бо всі їдуть туди само - на КРЗ).
читач до Андрій Показати IP 21 Травня 2016 22:17
бувають, наприклад, відмова освітлювального приладу під час руху. так що не знаючи мат. частини не варто демонструвати свою необізнаність. і кожен водій знає, що є випадки коли водій змушений порушити правила, аби не ушкодити свою машину. так що для початку станьте водієм, отримайте досвід вождіння а потім розповідайте іншим як там і що.
писач до читач Показати IP 23 Травня 2016 13:02
досвід вождіння нах
Стовп Показати IP 21 Травня 2016 15:03
Це наслідок того,що Луцьк місто перетворили у стовбову рекламу. А проспект Соборрності треба перейменувати на Стовборекламний. Ніякої архитектури невидно. На цьому проспекті понад 300 ось таких стовпів. Тепер нехай рекламна організація,яка мае прибутки лікуе покалічених людей. На черзі смерть людей біля кіосків,які стоять в притул до дороги і зокрема навпроти Татаму. Там вже була аварія,тільки авто зїхало праворуч проскочивши цей кіоск.
Очевидець до Стовп Показати IP 21 Травня 2016 15:58
Якби не той стовп який на мою думку прятував зустрічні авто від біди не зрозуміло що було б а ви як стадо винен той зто заробляє на цому а нам нічого не дають...
Назар до Очевидець Показати IP 25 Травня 2016 21:21
То та верхівка біг борда впала на маршрутку,якби був простий стовб
Простір Показати IP 21 Травня 2016 15:06
Соборність ніби - то проспект, а їдешь по ньому як по лісі кругом стовбури рекламних стовпів.
Вася Показати IP 21 Травня 2016 15:08
щит встановлений з порушенням дсту
Очевидець до Вася Показати IP 21 Травня 2016 15:58
Дійсно вася...
дід Показати IP 21 Травня 2016 15:18
не лякайте людей 5 звернулись за допомогою всі без госпіталізації
Радысть до дід Показати IP 21 Травня 2016 16:24
Яка радість
я до дід Показати IP 21 Травня 2016 22:29
Не правда,що всі без госпіталізації. Тітка у мене в лікарні.
Олег до дід Показати IP 22 Травня 2016 00:43
Всі без госпіталізації? - моя мама внаслідок ДТП опинилась у нейрохірургії міської клінічної лікарні. У неї не обличчя, а месиво, ніс зламаний, численні гематоми обличчя, рук. У мого тата розтрощена ключиця, накладений гіпс.
дідо Показати IP 21 Травня 2016 15:25
Виїзд з ТамТаму давно пора перенести на бічні вулиці, Чорновола та К-Карого. Неможе бути виїзд,перехід та зупинка в одному місці.
Не до дідо Показати IP 21 Травня 2016 17:09
Виїзд там нормальний а от заїзд до Татаму треба було зробити за заправкою -направо . Щоб розвести маршрутки і тих хто заїзджає на стоянку.
Стояк до Не Показати IP 22 Травня 2016 00:35
Виходить добре. Входить поганю
бабо до дідо Показати IP 23 Травня 2016 13:41
там піздемний перехід треба викопати. шоб від тамтаму починався і аж-но до богомєрзкого слоняри йшов. і мав виходи на варшавці в клєтці, в юванті, каравані, варшавському і на жд-вокзалі шоб обов'язково. і шоб там були фонтани, бутікі і кахве. і обов'язково холявний вайфай, шоб я міг собі неквапом йти і таким як ти писати, що в місті ще треба викопати.
இணஇூ до бабо Показати IP 23 Травня 2016 18:10
І не соромно вам слова з пісні викидати? Там була дана дідові чітка характеристика без якої спотворюється ідея сказаного.
Nick Показати IP 21 Травня 2016 15:26
Бігборд сам впав чи його маршрутчик збив?...
Наталя Показати IP 21 Травня 2016 15:27
А хтось знає, яким то чином маршрутка їхала у лівій крайній смузі, а не ближче до зупинки, як то вона туди вилетіла, чи її підрізали, чи водію зле стало???????
Сусід до Наталя Показати IP 21 Травня 2016 16:37
Її чорне BMW підрізало, я якраз проїжав там за хвилину до аварії
SVV Показати IP 21 Травня 2016 15:38
Ці борди тільки заважають. На Карпенка-Карого, навпроти Портсіті перед самим пішохідним переходом рекламний щит. Заважає всім, і пішоходам і водіям. За ним нічого не видно. І всім по ***.
Анонім Показати IP 21 Травня 2016 15:42
До чого тут щит? Якби не він - було б лобове зіткнення з автомобілями у смузі зустрічного руху.
????? до Анонім Показати IP 21 Травня 2016 16:37
Добре,що маршрутчик віз людей. А як що б він віз патрони? Був би фейверк і з заправкою.
мда до Анонім Показати IP 21 Травня 2016 16:45
Объясняю на пальцах. Как писали уже, щит установлен со всеми нарушениями норм. Не факт что маршрутка на встречку улетела бы. А вот у падающего щита, придавить встречку шансов было больше, а не дай бог мотоцикл ехал бы, отбивная получилась бы.
ДАІ Показати IP 21 Травня 2016 15:56
У всьому винен щит, перебігав дорогу у невстановленому місці. У всьому винен щит.
Анонім до ДАІ Показати IP 22 Травня 2016 18:12
Провина вся водія маршрутки.якби не гнався за трьома гривнями .як було сказано.якби водії маршруток і тролейбусів частіше включали мозгі і також повороти при маневрах то можливо таких випадків і не було.а поліція нехай ліпше слідкує за їх їздою .а не шрафує за неправідьну парковку.
хі-хі до стовп Показати IP 21 Травня 2016 16:00
стовп перебігав дорогу і водій не винен!це зрозуміло!!!-.а от що до архітектури на проспекті?? питання є ??? попросту -вона відсутня
ЗА*Б до хі-хі до стовп Показати IP 21 Травня 2016 16:34
За**али цими щитами. Вже не один впав. Лячно ходити по цій соборності.А все одно дозволяють ставити. У луцьку вже спостерігаеться тенденція-нібито не на пряму-лишають робочих місць(знімають кіоски), людей калічать (падають бігморди) і все це з дозволу міськради. Думайте .....
соломія Показати IP 21 Травня 2016 16:17
Я була там це страшне відчуття коли маршутка позаду тебе розбивається я дуже перелякалась. Якщо б я на 10 секунд прийшла пізніше мені би було погано. Я бачила як звідти витягали поранених і одна жіночка стояла біля мене з розбитим айфоном 6 і вся в крові. Мені дуло дуже страшно і додому я дійшла пішком.
ЧИНЕДОСИТЬ до соломія Показати IP 21 Травня 2016 16:43
Мясорубка у центрі міста. А вони х**нею займаються. Семінари,симпозиуми влаштовують, гавкають,що перші в Україні квартиру забраии у хворого молодого і у бабусі. Якесь то єнергозбереження просувають. Краще б людей - жителів громади берегли. *учари.
василько до соломія Показати IP 23 Травня 2016 18:13
везе людям. а я от ніяк не можу потрапити на таке, щоб сам момент удару побачити, мені б точно погано там не було
Інна Показати IP 21 Травня 2016 16:56
А про айфон 6 то саме доречно тут писати
Тетяна Показати IP 21 Травня 2016 17:03
Я теж саме після аварії прийшла на зупинку, то жіночка років 60 розповідала, що вона їхала в цій маршрутці яка попала в аварію, і що шофер цілу дорогу розмовляв з кимось по телефону і говорив що маршрутка поламана , але моя думка якби в шофера була на плечах голова то він би не видзвонював , а висадив людей і поїхав на ремонт .
ВОВК Показати IP 21 Травня 2016 17:19
У стовпа з зарплати вирахувати на ремонт стовпа
морозюк Показати IP 21 Травня 2016 18:00
Порошенковские скотовозки...из китайского неликвида
ХА Показати IP 21 Травня 2016 20:26
какое оно "все" пластмассовое :)
Лучанка Показати IP 21 Травня 2016 20:44
Ну і скільки це буде тривати. Знову висновків ніхто не робить.,що наші маршутки це веселі гірки. А ще пару днів тому була інформація про людей які постраждали від " якісних" послуг маршутного таксі.
проти Реклами Показати IP 21 Травня 2016 21:47
Підприємці за рекламний щит за місяць беруть приблизно 1500 грн ,а до бюджету попадає напевно біля 200 грн, щось трохи несправедливо
Лучанин Показати IP 21 Травня 2016 22:04
Хто винен, а хто ні розберуться. Підрізало БМВ... А яка ж то швидікіть в маршрутки перед зупинкою була, що вона така пом'ята? Зупинка, світлофор, дороги сходяться - пригальмувати не завадило б. Також віриться як сказали в коментарі що маршрутка була несправна і відмовили гальма. Це навіть більш схоже. тоді стовп врятував всіх. Але ж знову - як виїхати возити людей несправним автобусом? Думаю розберуться, дякувати що всі живі. Хвилює інше. Якщо даний тип автобуса є таким незахищеним в плані безпеки (скловолокно прикручене до тоненьких труб, які від удару гнуться і ламаються), то треба піднімати питання про заміну на щось нормальне. Може грошей і нема, але життя, мабуть, дорожче. Невже не можна було якогось швелера до рами приварити? Ну був би той автобус на 100 грн дорожчий, проте безпечніший. От так пеця людське життя економить. Це теж частина його програми?
Луцьк. до Лучанин Показати IP 22 Травня 2016 08:11
Якщо добре придивитися.На побиту маршрутку,то там чітко видно з чого вона зроблена. То можливо зробити один висновок.Швидкість невелика, маршрутка пом'ята від своєї ваги.Ще одне хочу зауважити, друзі будь ласка давайте звернем увагу на біг борд , особливо на його кріплення? Я нераз звертав увагу як його трясло вітром.
Корінний лучанин Показати IP 21 Травня 2016 22:35
Рекламному щиту там не місце посеред дороги!!! І кріплення нікудишнє, явне порушення норм безпеки ! Опора дуже слабенька, проектант очевидно не вчив ОПІР МАТЕРІАЛІВ а має куплений диплом, і його треба притягати до відповідальності , а також ітих дав дозвіл на встановлення БІГ-БОРДА посеред дороги. За водія не буду казати нічого, можливо є його якась вина і це цілком очевидно!
ХА до Корінний лучанин Показати IP 21 Травня 2016 23:35
столб виноват, как всегда. Хохма
Корінний лучанин до ХА Показати IP 22 Травня 2016 11:49
ХОХМА сидить у ВАС ,шановний ХА-ХА! Як не знаєте цих речей то не іронізуйте! БІГ-БОРД, якщо він невірно встановлений і закріплений без врахування РОЗИ ВІТРІВ то він дуже СТАЄ НЕБЕЗПЕЧНИМ для всіх! Учись ХА-ХА. А нагадати ВАМ, шановний, як зупинка на Львівській перевернулась від вітру та жінка загинула. Ось тобі ВАМ, ХА і "столб виноват"
кулак Показати IP 21 Травня 2016 22:59
Не нам судити слидство розбереться хто правий , а хто ни чи борд там стояв чи ни добре що хоть без фатальних наслидкив
Лучанка Показати IP 21 Травня 2016 23:07
Причому тут щит.....водій винуватий.....або несправна маршрутка
Мігель Показати IP 21 Травня 2016 23:22
Прочитав коментарі, і не знаю що сказати. У нас що, насправді таке у голові як тут коментарі пишуть? Як можна когось у чомусь звинувачувати, не знаючи подробиць? В коментарях очевидно одні спеціалісти, я і всі в Луцьку, а як пройдешся по ВАТ, ЗАТ, ТзОВ, ВУЗах, держ підприємствах, лікарнях, школах, МВС тощо, складається протилежне враження. В нас країна спеціалістів, але всі працюють не по спеціальності. От так і живемо. IMHO
прохожий до Мігель Показати IP 23 Травня 2016 14:09
А я Вам як ще один спеціаліст, хочу зробити зауваження: Ви перед вжитим Вами словом "ІМНО", забули дописати буквочку "г". :)))
Водій м.Луцька Показати IP 22 Травня 2016 01:21
ВЕЛИКЕ ПРОХАННЯ У МІСЦЕВОЇ ВЛАДИ ТЕРМІНОВО !!! ПРИБРАТИ ВСІ БІГБОРДИ З МІСЦЬ РОЗМЕЖУВАННЯ ВУЛИЦЬ ТА І ЯКІ СТОЯТЬ БЛИЗКО ( не згідно норм) БІЛЯ ДОРОГИ !!!
Олег Показати IP 22 Травня 2016 08:57
Під час руху марштрутки в районі Набережної мій батько чув як водій комусь телефонував і говорив про несправність сцеплення швидкості. З місця ДТП моїх батьків доставлено швидкою допомогою у міську клінічну лікарню. Внаслідок ДТП у мого батька - перелом ключиці зі зміщенням (накладений гіпс), у моєї мами - перелом носа, численні гематоми обличчя, накладені шви в області лівої брови, численні гематоми рук, ссадини на ногах. Зараз моя мама лежить в нейрохірургії міської клінічної лікарні.
Вона Показати IP 22 Травня 2016 12:41
Хто за лікування і обстеження платити буде,адже доказів що ти їхаву тій маршутці фактично немає..
Олег до Вона Показати IP 22 Травня 2016 22:19
Моїх батьків з місця ДТП забрала швидка, все зафіксовано. Таким чином достатньо доказів завдання тілесних ушкоджень саме внаслідок ДТП. Тому за лікування, обстеження та моральну шкоду повинен відшкодовувати власник джерела підвищеної небезпеки.
Оксана Показати IP 22 Травня 2016 16:56
Я теж їхала в цій маршрутці і сиділа біля водія,водій всю дорогу дзвонив і казав комусь про несправність,продовжуючи брати людей,якщо був би свідомий висадив би всіх і поїхав на ремонт.З мосту набрав швидкість,дивлюсь швидкостіпереключає а машина несеться і все лівіше і лівіше і в бігборд,в маршрутці було десь 15 людей,стали хлопці вибивати двері і виходити,а травмованих стали виводити,в мене забій лиця,плечей і здерті коліна.Вина водія однозначна
Вона до Оксана Показати IP 22 Травня 2016 18:41
То виходить що маршрутку нітхто не підрізав?Ви будете головним непевно свідком у цій справі.За завдану вам шкоду будете судитися?
Олег до Вона Показати IP 22 Травня 2016 22:23
Ступінь вини водія буде встановлювати слідство. Вимагати відшкодування шкоди - право потерпілих.
Вона до Оксана Показати IP 22 Травня 2016 18:45
То ви основний свідок,значить ніхто нікого не підрізав??? Судитися будете?
Анонім до Оксана Показати IP 23 Травня 2016 10:12
а ваша свідомість де? Чому ви почувши розмову про несправність не сказали водію зупиніться і всі пасажири хай вийдуть і неоголосили пасажирам про це ви могли б запобігти цій аварії. однак ні шкода стало 3 грн. чи що, а зараз пишете ахінею.... Ви так само винні як і водій.......
Анонім до Оксана Показати IP 23 Травня 2016 18:36
Ви сиділи біля водія? Вас в лікарню положили? Я здаеться теж там іхав але вийшов перед мостом
Макс Показати IP 22 Травня 2016 22:32
Я ехал в той маршрутке, вышел возле 5й школы, е** ть я фартовый)))))) ангелы меня уберегли! СЛАВА БОГУ!!!
Господи Показати IP 23 Травня 2016 10:38
Що твориться? Ці бігборди-це просто жах.Їм нема нічого свЯтішого,як гроші цим олігархам і бандитам.Ці бігборди взагалі непотрібні біля доріг.Як встановлюютьсЯ? А ніяк від вітру впадуть,Якщо задушать нас то задушать, подумаєш ми хто? Мухи хляп і нема.Але водії це такж придурки повні. Я їхала також на маршрутці, підійшла жала гроші, проїхала зупинку дивлюся,а водій пяний за кермом.На наступній я вийшла і все.Не стала нікому нічого говорити-це дарма.Водії без стажу, без досвіду ганяють страх, порушують правила.Нікому до них немає діла.Страшно їхати,страшно жити, хожити, беззаконння і повний хаос.Тільки Бога потрібно просити,щою вберіг.
Луцьк Показати IP 23 Травня 2016 12:29
Читаю коментарі і не можу зрозуміти - до чого тут бігборд??? Маршрутки нашого міста належать в більшості підприємцям. Механіків, які б здійснювали щоденний контроль транспортних засобів, та мед. працівників, які б здійснювали щоденний контроль за станом водіїв, у підприємців немає ( кошти витрачати ще на двох працівників ???- нонсес) Щоденно користуюсь "послугами" маршруток нашого міста - хамство водіїв, досвід перевезення людей ( а не худоби)-відсутній, про технічний стан транспорту та психологічний де-яких водіїв взагалі не має що говорити. Водій 47 маршрутки, на технічно несправному засобі, вирішив дозбирати свої 3(три !!!) гривні і таки завершити маршрут (це недосвідченість, халатність, слабоумство, жадібність.... водія). Дивлячись на фото у мене виникає питання - водій маршрутки мав висадити пасажирів біля "бідолашного" бігборда, який від лобового зіткнення впав, чи, як би прийняв вправо - розніс зупинку і людей, які там стояли - бо там такого бігборда не було, який зупиняє безумців!!!!!........
Ірина Показати IP 24 Травня 2016 22:31
Хто знає, які страхові виплати можуть бути виплачені потерпілим пасажирам маршрутки?
Коля до Ірина Показати IP 27 Травня 2016 21:55
Там виссокі виплати.
Та1са до Ірина Показати IP 14 Червня 2016 21:52
Оплачують т1льки т1 чеки на л1ки, як1 назначен1 у л1кувальному лист1, а також 5% морально1 шкоди в1д вартост1 л1к1в. Так були застрахован1 пасажири маршрутки № 47
Назар Показати IP 25 Травня 2016 21:14
Завжди їду з цим водієм і цією маршруткою,і от тобі БАЦ,Шкода звичайно...
Петро Михайловичу. Показати IP 12 Червня 2016 09:08
Я знаю цього водія він дуже давно їздить на 47.Такій мовчазний ,то він їздить не ганяється .Їзджу майже кожен день на Чернишевського зним.Я там працюю.Що сталося як він так? Схожу влікарню до нього провідаю!