USD 39.75 40.20
  • USD 39.75 40.20
  • EUR 39.85 40.20
  • PLN 9.75 9.95

У Луцьку прощаються з Ніфонтом

23 Березня 2017 15:51
Земним батьком вважають волиняни свого духовного учителя Високопреосвященнішого митрополита Ніфонта (Солодуху), який відійшов у вічність. Віддати шану та попрощатися віряни приходять у Свято-Покровський храм у Луцьку.

Заупокійну літію за новоспочилим митрополитом Ніфонтом сьогодні, 23-го березня, відслужили в храмі.

Прощаючись із покійним, прихожани говорили про нього, як про свого батька, і відхід Ніфонта у вічність вважають вкрай важкою втратою. Так про нього відгукуються віряни:

«Він був, як батько рідний, добра людина. Це велика втрата, бо відстоював віру та вів за собою людей, як справжній архієпископ. Був божественною людиною, таких, як він мало; був ввічливим, культурним, багато працював для дітей з інтернатів, був людиною з великої літери, - розповідають краяни.

Для когось Ніфонт був батьком-духівником. «Я дуже любив і поважав його. Він з повагою ставився до своїх прихожан, а його настанови ми приймали до свого серця. Він опікувався знедоленими. Не знаю чи на Волині буде ще така людина, як він був», - говорять волиняни.


Ніфонт помер 22 березня, о 4-й годині ранку, на 68-му році життя.

Похорон митрополита відбудеться у Свято-Покровському храмі у п'ятницю, 24 березня, о 10:30.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світуСистема Orphus