У Луцьку розроблять комплексну програму боротьби з наркоманією
У березні 2021 року депутати Луцької міської ради зустрінуться із представниками правоохоронних органів з метою розроблення комплексної програми боротьби з наркоманією, зокрема із «закладниками».
Про це під час пленарного засідання чергової 7 сесії Луцької міської ради 24 лютого повідомив Луцький міський голова Ігор Поліщук.
Він зазначив, що станом на сьогодні правоохоронні органи міста посилили боротьбу з так званими «закладниками». Мер звернувся до виконувача повноважень начальника Луцького відділу поліції ГУ НП у Волинській області Сергія Рудницького із проханням набирати обертів у боротьбі з розповсюдженням наркотиків на території Луцька.
Очільник міста наголосив, що вже у березні цього року відбудеться широка нарада за участю депутатів та правоохоронців з метою розроблення комплексної програми боротьби з наркоманією. Зокрема, зі слів голови, обговорюватимуть механізми проведення просвітницької роботи серед населення, а також замальовування написів на стінах з адресами телеграм-каналів, за допомогою яких відбувається збут та обіг наркотичних речовин.
Нагадаємо, раніше Інформаційне агенство Волинські Новини розповідало про те, що у Луцьку правоохоронцям вдалося викрити організовану злочинну групу, яка здійснювала збут психотропних речовин у Луцьку через телеграм-канал, залишаючи у сховках «закладки».
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це під час пленарного засідання чергової 7 сесії Луцької міської ради 24 лютого повідомив Луцький міський голова Ігор Поліщук.
Він зазначив, що станом на сьогодні правоохоронні органи міста посилили боротьбу з так званими «закладниками». Мер звернувся до виконувача повноважень начальника Луцького відділу поліції ГУ НП у Волинській області Сергія Рудницького із проханням набирати обертів у боротьбі з розповсюдженням наркотиків на території Луцька.
Очільник міста наголосив, що вже у березні цього року відбудеться широка нарада за участю депутатів та правоохоронців з метою розроблення комплексної програми боротьби з наркоманією. Зокрема, зі слів голови, обговорюватимуть механізми проведення просвітницької роботи серед населення, а також замальовування написів на стінах з адресами телеграм-каналів, за допомогою яких відбувається збут та обіг наркотичних речовин.
Нагадаємо, раніше Інформаційне агенство Волинські Новини розповідало про те, що у Луцьку правоохоронцям вдалося викрити організовану злочинну групу, яка здійснювала збут психотропних речовин у Луцьку через телеграм-канал, залишаючи у сховках «закладки».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 1
Стара пєрдола.
Показати IP
24 Лютого 2021 12:37
Ганьба закладочникам! Весь Луцьк перерили копачі чортові!
Король Чарльз III уперше розкрив свої доходи
Сьогодні 23:25
Сьогодні 23:25
Затриманий у Луцьку наркоторговець сяде на десять років
Сьогодні 23:06
Сьогодні 23:06
Усик відмовився від усіх чемпіонських поясів
Сьогодні 21:51
Сьогодні 21:51
Підгайцівській громаді повернули земельну ділянку, за яку не платив недобросовісний орендар
Сьогодні 21:32
Сьогодні 21:32
У центральному парку Луцька відбувся День адаптивного спорту
Сьогодні 21:14
Сьогодні 21:14
У Росії помер один із найдавніших соратників Путіна
Сьогодні 20:55
Сьогодні 20:55
Падає тиск: волинян просять не поливати городи водою з крана
Сьогодні 20:36
Сьогодні 20:36
У Луцькій художній школі вітали випускників
Сьогодні 20:17
Сьогодні 20:17

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.