USD 39.70 40.10
  • USD 39.70 40.10
  • EUR 39.90 40.40
  • PLN 9.75 9.98

У Луцьку садочок закрили на карантин

4 Жовтня 2021 13:58
ЗДО №19 міста Луцька закрили на двотижневий карантин у зв’язку з захворюванням працівників.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини стало відомо з власних джерел.

Зокрема, адміністрація закладу повідомила батьків вихованців, про те, що заклад закривається з 5 по 13 жовтня.

«Шановні батьки наших вихованців! У зв’язку зі захворюванням на СOVID 19, з метою запобігання його розповсюдження, заклад дошкільної освіти повністю закривається на карантин з 05.10. – 13.10.2021р. , чергових груп не буде. Дякуємо за розуміння», – йдеться у повідомленні.

Станом на сьогодні недугу підтвердили у 6 педагогів та 1 вихованця ЗДО.

Юлія МАЛЄЄВА
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
Цікаво Показати IP 4 Жовтня 2021 16:02
Цікаво було би скільки вакцинованих захворіло і після якої саме вакцинації. Я дуже сумніваюся що саме ці працівники входять в оті 20%. Також цікаво де саме заразилися працівники - за межами садочка чи бітьки з дітками допомогли.
777 Показати IP 4 Жовтня 2021 18:15
Не могло ж бути так, що вихователі не були вакциновані, інакше про це вже трубили, а то мовчать. Яка ж то вакцина така лажова? Здоров'я всім.
Яка до 777 Показати IP 4 Жовтня 2021 22:11
"Яка ж то вакцина така лажова?"(С) - усі без винятку. Вакцина не надає можливості не захворіти, лише можливо вакцинований може легше перенести хворобу. Хоча поки що і з цим проблеми.
Лія Показати IP 4 Жовтня 2021 20:55
Для вихователів поріг 80% вакцинованих для роботи закладу не встановлений, згідно Постанови кабміну. Дитячі садки та 1-4 класи вчаться при будь-яких обставинах, навіть при червоній зоні, а чому закрили заклад це цікаво, бо заклад зачиняється зовсім при захворюванні 50% персоналу або вихованців, згідно тих же вказівок кабміну.... Цікаво, що там насправді відбувається?
Експерт Показати IP 4 Жовтня 2021 21:01
Такое чуство что в вакцыну просто плюют больные, невозможно заболеть от вакцины это факт, аксиома
Авжеж до Експерт Показати IP 4 Жовтня 2021 22:17
Ну конкретно від Файзера ви дійсно не захворієте, а от від інших я би не був таким впевненим. А от за допомогою вакцин хворіють без проблем бо вакцина дуже сильно садить імунітет. Якщо ви експерт то повинні знати що після вакцинації людина хоча б 2 тижні повинна відсидіти в повній ізоляції щоб ніде нічо, а якщо людина перед вакцинацією встигла отримати трохи віруса то тут вацина допоможе широко відкрити двері. Кого було обстежено перед вакцинацією, ау?
панятна до Авжеж Показати IP 5 Жовтня 2021 09:59
гляньте кількість хворих в польщі і в нас..чи вони дома сидять там?65