USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Луцьк переходить на повний карантин: депутати збираються на термінову сесію

15 Березня 2020 23:44
Місто Луцьк переходить на повний карантин та зменшення податкового навантаження на бізнес. Також буде прийняте звернення міськради з проханням припинити масові богослужіння в храмах. Планується закриття закладів громадського харчування, ринків, ТРЦ, окрім аптек, заправок та продуктових магазинів.

Про це нардеп від Луцька Ігор Палиця повідомив на своїй сторінці у фейсбуці.

«Такі заходи терміново потрібні по всій країні, з обов’язковим зменшенням податкового навантаження на підприємців та бізнес, який із-за карантину понесе прямі збитки. Часу обмаль!», – зазначив парламентар.

Читайте також: Офіційно: Луцьк – на повному карантині. Закриті кафе, ринки і розважальні центри

Радник міського голови Ігор Поліщук у Фейсбуці зазначив, що 16 березня буде ініційоване скликання термінової позачергової сесії міської ради, на якій будуть розглядатися наступні питання щодо протидії поширенню коронавірусу:

1. Виділення 5 мільйонів гривень для придбання апаратів штучної вентиляції легень, тестів, засобів захисту, засобів санації (до пошуку та замовлення вищевказаного приступили ще в п‘ятницю) та ін., а також надання повноважень виконкому оперативно розпоряджатися коштами резервного фонду в розмірі ще 5 мільйонів гривень на заходи по боротьбі з коронавірусом.

2. Закриття на карантин закладів громадського харчування, ринків, закладів торгівлі, усіх спортзалів, торгово-розважальних центрів, крім продуктових магазинів, аптек та заправок.

«Бізнес буде нести збитки, але ми будемо шукати варіанти запровадження податкових канікул по податку на землю та податку на нерухомість на час вимушеного припинення роботи під час карантину та разом з бізнесом шукатимемо інші варіанти компенсацій й мінімізації збитків. Тільки разом ми справимося та переможемо!», – йдеться в дописі.

Нагадаємо, 15 березня в терміновому зверненні до українців Міністр охорони здоров’я Ілля Ємець заявив про необхідність обмеження роботи всіх закладів громадського харчування та розважальних закладів тощо, окрім аптек та продуктових магазинів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 49
Тач Показати IP 15 Березня 2020 23:53
Для бізнесу ця пандемія дуже страшна, та й для людей теж. Прийдеться всім перечекати.
скептик до Тач Показати IP 16 Березня 2020 10:41
кожен рік у світі появляється новий штам грипу. один з них - covid19 . з чого такий хай ? посіяти паніку ? це ж не ебола чи чорна віспа
Хрен собачий до скептик Показати IP 16 Березня 2020 11:25
Хочеш посіяти паніку, скажи сусідам, що ти з Італії приїхав...Я до речі три дні тому вернувся з Тоскани, місто Піза, симптомів простуди нема, але карантину намагаюсь дотримуватись, сиджу вдома, бухаю третій день
скептик до Хрен собачий Показати IP 16 Березня 2020 11:50
буде новий штам віруса - Бухло20
скептику до скептик Показати IP 16 Березня 2020 11:30
Людей цій владі потрібно залякати і дезорієнтувати. Бо дохазяйнувалися до повної попи, а тепер на вірус все валять. А економіка України вже пів року летить в прірву, а три останні місяці так просто обвал... вірус виручить цю владу, але не надовго.
Анонім до скептику Показати IP 16 Березня 2020 12:15
Як завжди
Олена до Анонім Показати IP 16 Березня 2020 13:48
Або доб'є.
Пот у рот до Анонім Показати IP 16 Березня 2020 21:24
Йди далі наярюй на пороха.
лол до скептик Показати IP 16 Березня 2020 13:39
ну паніка того шо в нас лікарні закривають, місця в лікарнях скорочують, що кордони не закриті) того шо економіка рухнула в італії і за лічені дні в них близько 20 000 хворих, а рятують уже тих, кого можна спасти. лікарям дали право вибору. кого рятувати. лікарів не вистачає, лікарні заповнені і тд. україна вам не китай, де збудують дві лікарні за два тижні. в нас тендер на апарати штучного дихання буде два місяці тільки тривати. ото через таких скептиків, як ти, та зараз розноситься в щітані дні.
Ольга до лол Показати IP 16 Березня 2020 22:02
Тендер це святіший за КОРОНАВІРУС. Ато ж як не відбудеться? То й ще 2 місяці псяці під хвіст. Мало з того, з 19 квітня потолок тендерних суми з 200 тис. грн. на придбання товарів, робіт і послуг знижується до 50 тис. То скоро коробку сірників без тендера не купиш. А хлопчик-ФОП-чик обслуговує тендерний майданчик ПРОЗОРО. Під нього і ЗАКОНИ прогнулись. І понизили планку закупівель, аби учасників кількість збільшилась - І і і і і іііііі тут то кожен мусить ℅ за участь в тендері заплатити. Це ж важливіше ніж якесь там населення з його корона вірусом. Тендер - святіше!
Андрій Показати IP 16 Березня 2020 00:09
яким чином міська рада буде зменшувати податкове навантаження?
Алекс до Андрій Показати IP 16 Березня 2020 08:06
Податок на землю зменшать. Аж смішно. А ЄСВ та єдиний податок та решту людям з чого платити? А комуналку і оренду?
знайКО до Андрій Показати IP 16 Березня 2020 08:14
Таким, що Закони читати треба і регулюючі акти до них, а потім питання задавати!
Арафат до Андрій Показати IP 16 Березня 2020 08:19
А дуже просто - щоб не було штрафів, розрахуватись по податкам, приміром, до 15 жовтня. Бо скасувати їх - нереально
123 до Андрій Показати IP 16 Березня 2020 09:02
Будуть лукати варіанти... тобто ніякого зменшення податкового навантаження не буде. Поговорять, ну ще присоаістлять і прилякають людей, і все. Бо в бюджеті України повна пята точка.
Лучанка Показати IP 16 Березня 2020 00:27
Правильно зробили! Давно пора! Люди не розуміють , що це не жарти!
Я Показати IP 16 Березня 2020 04:33
А зібратися в суботу чи неділю вам нехзватило розуму? Терміново, надтерміново все це робиться- через годину і зібралися.....телефони, айфони,маєте- в яких і вайбер і і інстаграм....диджіталізованв, ви. Наші..... Слабенька владою, вірус цей- то чорна біда... І він не перебирає чи то багач- депутат, чи бідний-робочий....Надтерміно збиратися в день і вночі штаби повинні працювати, а про тих , що виробляють маски, халати ніхто й не згадує в нашій країні...прикро з такою організацією і підходом....
Ірина Арахамія Показати IP 16 Березня 2020 06:54
Ви про розумні зупинки і про інші дурниці активно думаєте, лише як вкрасти гроші, а коли все край то біжите і волаєте, ще все для людей.
Отакої Показати IP 16 Березня 2020 07:07
Чому це не зробили "вчора"разом з припиненням навчання,це ж було всім зрозуміло.
Avdo Показати IP 16 Березня 2020 07:51
На shithole countries ця зараза не розповсюджується. Навіщо цей карго-культ?
Антон Показати IP 16 Березня 2020 08:07
А бізнес,то тільки земля і нерухомість????!!!
Андрій до Антон Показати IP 16 Березня 2020 09:42
в деяких людей так... прихватнули землі вимахала гаргару здають в оренду... про своє піклуються бідненькі.....а те що таксист що базарник то на них що вірус що бульдосер всім наплювати....
Андрій Показати IP 16 Березня 2020 08:42
Де брати гроші ,на податкі ,оренду, зарплату продавцям ? Чим віддавати позику у банку взяту на товар?
Андрій Показати IP 16 Березня 2020 08:48
Якщо закривати то все, від продуктових магазинів до маршруток. А держава повинна компенсувати збиткі кожному.
Просто мама до Андрій Показати IP 16 Березня 2020 10:17
А на роботу добиратися чим?
Андрій Показати IP 16 Березня 2020 08:58
Якщо всіх хто прибуває із закордону не будуть ізолювати на карантин ,то всі ці заходи марні .Лікарні , промислові цеха продуктові магазини,марштуткі ,вулиця і т.д. будуть розносчик інфекції.
Лучанин Показати IP 16 Березня 2020 09:16
Ні в кого немає того віруса, до інфекційної лікарні всі потрапляють здорові, з Італії та Польші всі приїхавші виявляються здоровими, це все згідно заяв уряду та інших мужновладців ... і раптом Луцьк переходить на повний карантин. Питання не в тому треба це робити чи ні - треба, справа в тому що нам постійно брешуть і можливо якби люди знали правду, то і діяли би більш адекватно чим могли б дійсно зупинити цю заразу. Чи питання взагалі не в цьому?
хехъ Показати IP 16 Березня 2020 09:19
закулиса дрессирует массы.
Корисно знати Показати IP 16 Березня 2020 09:46
КОРОНАВИРУС - СПЕКТАКЛЬ "ХОЗЯЕВ ДЕНЕГ", возмечтавших стать "ХОЗЯЕВАМИ МИРА". Паника, которая раздувается в мире с коронавирусом, управляема и умышленно раздувается мировым СМИ, чтобы создать коллективный страх у всего населения планеты и усилить контроль над людьми. При этом обрушить экономики и сбросить многие страны в хаос выживания, чтобы привести человечество к новому мировому порядку общечеловеческих антихристианских ценностей. Пандемия - это продолжение информационной, психологической войны против всего человечества с попыткой его сокращения и порабощения, чтобы своим мышлением и страхами они сами влияли на пространство, создавая нужный деструктивный сценарий для инициаторов этой, поистине, сатанинской аферы. В этих условиях, самое время вводить диктаторские глобальные инструменты, запускать цифровую экономику с тотальным контролем, сметая национальные культуры, законы и права людей старого мира для создания "золотого миллиона господ" с миллиардом рабов.
корисно думати до Корисно знати Показати IP 16 Березня 2020 11:47
Родичі тих 6000 померлих певно оцінять вашу "високу" думку.
хехъ до корисно думати Показати IP 16 Березня 2020 12:23
ежегодно в мире гибнет на дорогах 1.3 миллиона жизней, в Америке, только около 35 000. Люди зомбируемы по хлеще животных)). Уже Меркель возопила, что 50-60 процентов населения Германии будет инфиницировано, премьер Англии вторит ей..."многие, очень многие...". Что задумали-то, признайтесь?
корисно ЗНАТИ до кор до корисно думати Показати IP 16 Березня 2020 12:37
Це не е моею особистою думкою .Це -ФАКТ. Думаючі люди,бачать саме цей ФАКТ ,а не одні лише кроки до нього та наслідки. Думаючим людям також давно відомо ХТО саме являеться "кукловодом" в світі,ствроючи та впроваджуючи в життя програму по скореченню населяння планети Землі. Якщо ж хочете знати ,то почитайте про Прогноз Ротшильдів в їх журналі The Economist на 2019 -20 рр . Варіант расшифровки
хехъ до корисно ЗНАТИ до кор Показати IP 16 Березня 2020 13:42
вообще то есть цифры, которые говорят, что лишь 10 процентов населения понимает, что происходит на самом деле. Во всех странах...
и вас вылечат до хехъ Показати IP 16 Березня 2020 17:27
ааааааааа...я праааааввввв...мы все умрем...потомучто я прааааввввв...)) цікаво а як інші читачі сприйняли ці "коментарі" эээ сори НЛП)))...хххботам: починайте істерику...ПЫ.СЫ..."вообще то есть цифры, которые говорят"... блеск...аплодирую.
хехъ до и вас вылечат Показати IP 16 Березня 2020 18:28
... серьезная заявка на победу))
Читач Показати IP 16 Березня 2020 10:35
Хтось пояснить Сиротинській, як держслужбовцю, що відтепер не можна створювати натовпів і показових "цирків" на старому базарі та піддавати небезпеці розповсюдження вірусу як підприємців, так і працівників муніципальної служби???
Павлик Морозов до Чи Показати IP 16 Березня 2020 11:05
При чому тут Юля Сиротинська, якщо всі ринки будуть закриті офіційно за рішенням не тільки Луцької міської влади, а й за постановою Волиньоблради по всій області на період оголошення карантину. Вчепилися до тої Ю. Сиротинської. У неї своя робота асенізатора, ось вона з-під вас, вашу гидоту на старому ринку і очищає. І що ви думаєте не очистить. Після карантину, очистить, будьте впевнені.
Лучанин до Павлик Морозов до Чи Показати IP 16 Березня 2020 16:39
Асенізатора, очистить? Павлику, Павлику, дуже шкода що Ви пишете нам з того світу, але якби Ви ще були живі та й подивилися що вона залишає за собою на місці тих самих зруйнованих нею споруд, то Ваша думка була б різко протилежною. А базарники це кулаки виходить, а ті хто крадуть мільйонами та мільярдами друзі піонерів? Не думав що на тому світі теж кастрюлі на голову вдягають.
репліка до Павлик Морозов до Чи Показати IP 16 Березня 2020 22:08
Справа не в сиротинській, а у керівниках міста, які послідовно створювали ту ганебну ситуацію зі старим ринком. Дайте людям доторгувати тих 3 місяці, що передбачено договорами, якими б не були ті договори. І люди самі підуть з ринку. Для чого раптом той поспіх? Керівники недипломатичні, то й люди поводяться відповідно. І хіба новий ринок платить податки місту? Це ж приватна територія від Боратинської ради. Щось тут дуже не договорюється керіництвом міста.
Джек Показати IP 16 Березня 2020 11:36
Це все розвод.немає ніякого вірусу
Мурсель Показати IP 16 Березня 2020 12:26
Ну то як, зібрались вони врешті-решт, чи далі кота за одне місце тягнуть?
Віктор Показати IP 16 Березня 2020 13:20
В нас ще народ не усвідомлює всієї серйозності даної ситуації. В Італії кожна особа переживає за свій стан і медицина в них рівнем вища, але незважаючи на це допустили епідемію і тисячі смертей. В них взагалі навіть по цигарки не можна на двір зараз виходити і якщо в містечку є хворий, то закривають входи і виходи до нього, а в нас не розуміють люди, що з нашою медициною в нас скоро буде в 10 разів страшніше ніж там, якщо не зробимо вже так само по серйозному справжній карантин.
К.лучанин до Віктор Показати IP 16 Березня 2020 13:59
Ну що ти плетеш і валиш все на народ ! Це влада України не усвідомлювала до тих пір коли ситуація стала загрозлива . В нас медицину розвалила Супрун із Порошенко. Італія це країна мігрантів і кожна особа не дуже то переживала поки Уряд Італії не застосував драконівські міри. Пиши з розумом думаючи! В нас багато українців -заробітчан які привезуть всяку заразу, ось тут повинен бути жорсткий контроль за ними і карантин 100% ! В нас все налагодиться аби не крали і не сіяли паніку.
Я тут виріс Показати IP 16 Березня 2020 13:29
Так так , а земля плоска...
лучанка до Я тут виріс Показати IP 16 Березня 2020 14:05
дезинфікувати транспорт. швачки.цЕХИ ШИЙТЕ МАСКИ.контрольований список волинян,які приїхали з-за кордону.
мда Показати IP 16 Березня 2020 13:41
поки країни виділяють міліарди євро і доларів (де й нормальна медицина, але все одно не справляються), то україна виділяяє по 1 грн на українця (де медицини фактично і нема). клас.
Анонім Показати IP 16 Березня 2020 16:43
Сьогодні, на вулиці, у Луцьку, така класнюща погода, світить сонце, тепло, +15 тепла, що ні про який короновірус, думати не хочеться.
сергей Показати IP 17 Березня 2020 10:14
Женщина закашлялась в метро. Другая её спрашивает: -У вас случайно не короновирус? -Нет. У меня туберкулез. -А,а,а.( с облегчением)
Сира вода Показати IP 18 Березня 2020 01:15
Зрозумійте,не буде Сиротинська,то буде хтось інший. Так що не в ній справа. А почекати три місяці влада дійсно могла.Навіщо такі зіткнення влаштовувати незрозуміло.