USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

У Луцьку – смертельна аварія, під колесами авто загинув хлопець

29 Квітня 2019 10:39
Смертельна аварія трапилася у Луцьку сьогодні, 29 квітня, поблизу «гнідавського мосту». Загинув чоловік. Про це в мережі написав Олег Бондарук.

Зі слів чоловіка, загинув брат його товариша. Інформацію про смертельну ДТП підтвердили у прес-службі Патрульної поліції Волині.

Олег Бондарук каже, ситуація не однозначна. Мовляв, зі слів батьків, слідчі дії слідчо-оператива група проводились абияк і навіть була спроба забрати речовий доказ, автомобіль, яким було збито хлопця.

«Наразі на місце виїхала ДБР зі Львова, бо учасником смертельної ДТП є працівник силової структури. З інформації, яку отримали батьки, водій і пасажир авто були в стані алкогольного сп’яніння.

За яких обставин стався наїзд, буде з’ясовувати слідство. Проте слід раз і назавжди запам’ятати, коли випив спиртного не сідай за кермо!»- йдеться у дописі.

Причини та деталі аварії наразі невідомі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Євробидло Показати IP 29 Квітня 2019 11:13
На фото два п'яних дрища на конченій автівці..... Де тут силовики? Чи це зараз такі силовики пішли?
Активіст до Євробидло Показати IP 29 Квітня 2019 14:54
коментар було видалено
Анонім до Євробидло Показати IP 29 Квітня 2019 15:32
На жаль,це такі більшість зараз силовики. Ще як подивлюсь на теперішню поліцію після ПТУ то страшно стає! С**і, скільки ж можна бухати і їздити.....
отак Показати IP 29 Квітня 2019 12:00
співчуваю втраті родини.
вовк Показати IP 29 Квітня 2019 13:08
коментар було видалено
fuf Показати IP 29 Квітня 2019 14:50
співчуття втраті. але що робив пішохід на проїзджій частині? чи то так пяні з пяним неможуть розминутись
Віктор Показати IP 29 Квітня 2019 20:02
Що шукало - те знайшло. Нерозумно - тинятися п'яним посеред дороги, не вони - так інші.. Співчуваю сім'ї.
Лучанин Показати IP 30 Квітня 2019 00:04
Щирі співчуття. На жаль, наші силовики - це, переважно, жорстока і тупа худоба.
Джек Показати IP 30 Квітня 2019 13:57
При чому тут п‘яні чи силовики?ТАМ Є ДЕСЬ ПІШОХІДНИЙ ПЕРЕХІД?Чувак вискочив на дорогу,невідомо чи сам не п‘яний був! Вони що,по тротуару їхали? Коли це закінчиться,шо водій завжди не прав?!!!