USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку легковик переїхав чоловіка

2 Березня 2019 22:59
Смертельна ДТП сталася на вулиці Козакова в Луцьку ввечері 2 березня.

Про це повідомляє «Конкурент».

Аварія відбулася біля фірми «Гарна Хата».

За словами очевидців, водій Dacia Logan вийшов на кілька хвилин з автомобіля, ймовірно, не поставивши його на ручне гальмо. Транспорт покотився з гірки та роз’їхав на смерть чоловіка.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
2011 Показати IP 3 Березня 2019 11:47
ручне гальмо, то редакція сайту або очевидці а авто ставлять на передачу щоб авто не покотилося
Водій до 2011 Показати IP 3 Березня 2019 16:38
Якраз таки на передачі і може покотитись з гірки... ''спеціаліст'' ти. А ручне гальмо для того і є призначене, просто для ,,тормозів'', воно не потрібне...
Користувач Показати IP 3 Березня 2019 12:12
Якась маячня, не поставив на ручне гальмо, покотився з гірки... він що, спав на дорозі?
Анонім Показати IP 3 Березня 2019 18:28
Загинула людина,де ті герої диванні,які так переживали за собаку?Людина загинула,ану розберіться хто винен і накажіть своїми грізними коментарями винуватих!
Alexander Показати IP 3 Березня 2019 19:39
Що,собаку щей переїхали?
Ірина до Анонім Показати IP 3 Березня 2019 21:51
Але ти й тормоз. Переживали не за собаку,а за те,що є дебіли,які вбивають свідомо істоту,яка нічого поганого йому не зробили.
Пук Показати IP 4 Березня 2019 08:24
Автомобіль водій не поставив на ручний тормоз та не впихнув передачу, вийшов та пішов в магазин. Автівка почала котитись і в той момент йшов перехожий, пбачив що авто котиться без водія і вирішив зупинити, звичайно що це ідея не варта була того, ось і зупинив на свою голову що автомобіль переїхав його.
Онаній до Пук Показати IP 4 Березня 2019 09:29
Шо ти мелиш він ішов додому а машина наїхала на нього а ваділа ЗАВАЛЯНИЙ БУВ ВАПШЕ!!!
&&& до Онаній Показати IP 4 Березня 2019 09:36
Шо ти мелеш? Водій був тверезим, вийшов на 3хв з авто.. Отаке дурне напише якусь дурню, а потім слухи розходяться і прокльони.
Онаній до &&& Показати IP 4 Березня 2019 12:51
Ти мені будеш росказувати??? Ті чмошніки які збили людину даже носображали шо наробили як приїхали мусара то вони начали задню здавати шо тіпа це немоя машина а сам був заваляний!
Вася Показати IP 4 Березня 2019 11:49
Там ще баба якась п‘яна була на задньому сидінні, кажуть що то вона гальмо вимкнула свідомо і підрулювала! Як стало відомо то сестра Олега Ляшка!
2121 до Вася Показати IP 4 Березня 2019 12:08
В даному випадку ваші жарти недоречні! Це велика біда для двох родин..