USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку стартував опалювальний сезон

24 Жовтня 2018 10:34
Відсьогодні ДКП "Луцьктепло" розпочинає опалювальний сезон у місті Луцьку, йдеться на сайті підприємства.

Відповідно до Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 року № 630 (зі змінами), на виконання рішення Кабінету Міністрів України від 03 жовтня 2018 р. № 717-р «Деякі питання опалювального сезону 2018/19 року», рішення Волинської обласної державної адміністрації від 28 вересня 2018 року № 633 «Про початок опалювального сезону 2018 – 2019 років» та рішення виконавчого комітету Луцької міської ради від 17.10.2018 № 660-1 «Про початок опалювального сезону 2018 -2019 років в місті Луцьку» в зв’язку з встановленням згідно з даними Волинського обласного центру гідрометеорології середньо добової температури зовнішнього повітря в місті Луцьку протягом трьох діб нижче +8°С ДКП «Луцьктепло» з 24.10.2018 року починає опалювальний сезон 2018 – 2019 років в місті Луцьку.

Нагадуємо, що ДКП "Луцьктепло" відповідає за підведення теплоносія до входу в будинок. За потрапляння теплоносія в радіатори несуть відповідальність мешканці будівлі або їх уповноважені представники.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Анонім Показати IP 24 Жовтня 2018 10:44
Що за брєд,все готове для включення,але команди не було,батереї холодні,можливо ввечері включать,будуть теплі,а спишуть газу як на кіпяток гріли,дурять нас користувачів!!!Візьмуть гроші як за цілий день опалення,стартував сезон комусь в кишеню!
Просто Показати IP 24 Жовтня 2018 11:14
не забувайте, що зараз банки активно кредитуюють!!!! вперед !!! -на що кредит берете?; - за опалення заплатити.
Лучанан Показати IP 24 Жовтня 2018 11:29
Садочки ще на вихідних потрібно було "запустити" ... Хтось ухвалив запізніле рішення !!!
Олена Показати IP 24 Жовтня 2018 12:20
"Луцьктепло" відповідає за підведення теплоносія до входу в будинок. - це просто шикарна відмазка. Скажуть, що включили ще 24.10, порахують за опалення з 24.10 - а тепла нема. Потім скажуть, нічого не знаємо - ми уввімкнули, у вас там просто по дому щось не так. Бліііін, ну чому заборонили робити своє опалення в багатоповерхівках...ми б вже давно все зробили.
куполоносець Показати IP 24 Жовтня 2018 12:37
слава порошенку в сізо батареї теплі перезимуємо
Тетяна Показати IP 24 Жовтня 2018 12:47
В нашому будинку наприклад поки запустять то пройде дві неділі. Жильці вимушені телефонувати по сто разів на день.А оплату беруть по повній!
Василь Показати IP 24 Жовтня 2018 17:48
Щойно прийшов додому. Батареї холодні. Пр.Соборності 13. Повітря в системі немає, перевірив.
Лучанин Показати IP 24 Жовтня 2018 18:00
А де тепло? Батареї як були холодні, так і залишились. Шановна владо, чому в області включили опалення вже давно, а в областному центрі люди провинни мерзнути? Чи можливо у нас тепліше?
Володимир Показати IP 24 Жовтня 2018 18:35
Будинок#19 по вул.Степана Бандери 18год 35хв Батареї холодні
Просто дописувач Показати IP 24 Жовтня 2018 20:28
Нормальні батареї.В 18 запустив з елеваторної(ВОТЕ),а в 20 вже були досить теплі,навіть зворотні стояки.Потрібно менше скиглити,а до зими готуватись.Будинкові комунікації тепер ваша власність,вперед.
Жителька вул. Грушев Показати IP 24 Жовтня 2018 23:17
Лише о 22 год батареї стали теплішати
Лучанка Показати IP 25 Жовтня 2018 11:21
пр.Волі 12, батареї холодні. Вдома холодніше, ніж на дворі.
Кіт Показати IP 25 Жовтня 2018 20:35
Ви такі всі смішні, платіть за повітря, а їм же зарплати треба дати, як генералам, дупи просиджують, а грошики лопатою гребуть, а ви, дурні, платіть.