USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Повідомили, коли в Луцьку закінчиться опалювальний сезон

31 Березня 2021 15:32
Якщо протягом трьох діб середня добова температура зовнішнього повітря перевищуватиме +8 градусів, у Луцьку завершуватимуть опалювальний сезон. Як заплановано, це може відбутися 7-8 квітня.

Як розповів Інформаційному агентству Волинські Новини прессекретар ДКП «Луцьктепло» Антон Безносиков, уже підготовлено проєкт рішення виконавчого комітету Луцької міської ради про припинення опалювального сезону 2020-2021 років на території Луцької міської територіальної громади.

У ньому йдеться про те, що опалювальний сезон буде припинено, якщо протягом трьох діб середня добова температура зовнішнього повітря перевищуватиме +8 градусів.

«Сьогодні (31 березня, – ВН) – перша доба, коли ми маємо більш як +8 градусів, наступна доба, згідно з прогнозами, має бути такою ж, але надалі йде істотне похолодання, навіть до від’ємної температури вночі. Після цього, відповідно до прогнозів, має встановитися стабільна тепла погода. На 7 квітня заплановано засідання виконавчого комітету Луцької міської ради, на якому буде розглянуто цей проєкт рішення. Швидше за все він буде прийнятий, після чого, виходячи з температурних показників, ми будемо вирішувати, в який саме день, 7 чи 8 квітня, припиняти опалювальний сезон», – зазначив Антон Безносиков.

Наразі підприємство не може понижувати параметри теплоносіїв.

«Ми розуміємо, що є такі споживачі, які скаржаться на те, що в них вдома спекотно і доводиться випускати тепло через вікна, але це пов’язано з особливостями системи теплопостачання. У нас є такі котельні, які одночасно виготовляють теплову енергію для двох послуг: і для опалення, і для гарячої води. І ми повинні витримувати параметри – теплоносій має бути не менш як 60 градусів, щоб споживачі отримували гарячу воду 50-55 градусів. Ми не можемо понизити параметри теплоносія. Через це й виходять перетопи, які в принципі відбуваються постійно в такі перехідні періоди. Єдине рішення для споживачів – це встановлення ІТП, що ми поступово й робимо», – пояснив прессекретар «Луцьктепла».

Ольга ШЕРШЕНЬ
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
кара божа Показати IP 31 Березня 2021 15:41
за рано плануєте ще буде холодно
Про Показати IP 31 Березня 2021 16:37
Тих пару прохолодних днів якось би пережили з електрообігрівачами за 20-300 грн, а так ще здеруть до 1500 грн
Мікола Яновіч до Про Показати IP 31 Березня 2021 17:04
У вас жє єсть субсідії !
Ага до Мікола Яновіч Показати IP 31 Березня 2021 18:00
А лопатою по горбу? А, яновіч?
Арафат до Про Показати IP 1 Квітня 2021 23:43
Та дякувати ЗЕлебобікам за скасований опалювальний тариф!
123 Показати IP 31 Березня 2021 16:43
Місцеві старожили, всі знають ще за часів буремних років - Радянських. Місяці - лютий, березень холодні зі снігом і вітряні з дощем. Як зазвичай квітень місяць завжди був теплий з середньою добовою температурою +13 +20 градусів. А ось травень та червень не завжди були теплими і комфортними місяцями, коли помірно тепла і сонячна погода сьогодні, різко на наступний день змінювалась прохолодним повітрям до 0 +1 градусів у супроводі грозових дощів, або ще гірше снігом чи градом. Ось такі погодні перепади у нас на Волині.
Старожил до 123 Показати IP 31 Березня 2021 18:03
Да чоловіче, все правильно говориш. У червні не рідкість 0, +1, а той -5 бува, і сніг. То у нас такий червень ... Буває вийдеш позагаряти до Світязя, а тут, бац сніг лежить, і хурделиця, в червні блть. Але головне не пропускай прийом пігулок!
!000! до 123 Показати IP 31 Березня 2021 18:18
А вони ті "сторожили" сильно вживають ? Бо щось підозрілі в них спогади, про морозець в червні.
1 Показати IP 31 Березня 2021 17:04
скільки мучити ви будете бідних людей, цим опаленням. придумуєте: тепло постійне, тепло змінне....люди не мають за що платити, ось в мами 4 тисячі за опалення в квартирі -разом!
73% до 1 Показати IP 31 Березня 2021 18:03
Яких пакращень вам всім ще треба?
Я Показати IP 31 Березня 2021 20:54
Чому людей не питають.
Да уж Показати IP 1 Квітня 2021 00:21
А прогнози хтось там дивиться, хто приймає такі рішення? Ще холод буде до мінус і нуля. Але ті, хто приймає такі рішення , живуть у власних будинках або з автономним опаленням. Так що потіштеся ще теплом. Недарма було колись, що до 15 квітня питання про припинення опалення не піднімалося. Але це було колись. Зараз що не день , то одні покращення.
Люба Показати IP 1 Квітня 2021 11:20
Молодці,як на мене вже потрібно відключити опалення,буде суттева економія коштів,в нашому Усбб відключили опалення і температура в кімнаті 24 градуси,якщо буде незначне похолодання на день,два температура в кімнаті впаде до 22 градусі шо не змінить комфортнрго проживання!Гарного всім дня і раціонального використання власних коштів!!!
Лучанин Показати IP 2 Квітня 2021 14:10
Я сплю в квартирі з повністю відкритими вікнами. Хай би вже відключали. На крайняк на пару днів конвектора на мінімум включу