USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.80 9.95

У Луцьку таксисти затримали ймовірного педофіла. Уточнено

10 Лютого 2019 15:06
Луцькі таксисти індентифікували чоловіка, який раніше проявляв неоднозначні знаки уваги до підлітка - пестив та цілував його у салоні таксі. На відео, яке вдалося зняти на відеореєстратор, видно, що підліток перебуває у стані алкогольного або наркотичного сп’яніння. Тепер же фігуранта скандальної події помітили за іншим ганебним вчинком - чоловік демонстрував перехожим геніталії поблизу одного із луцьких магазинів.

Про це Інформаційному агенстству Волинські Новини повідомили очевидці.

Зі слів одного з таксистів, раніше його колега, який підвозив чоловіка та підлітка, під час перегляду записів на відеореєстраторі помітив, що у салоні його авто відбувалися неприпустимі речі щодо малолітньої особи. Разом із іншими таксистами він намагався розшукати йомвірного педофіла, аби затримати його, «трохи повчити розуму» та віддати у руки поліції. Однак, віднайти чоловіка тоді не вдалося.

Утім, у ніч з п'ятниці на суботу «герой» відео «засвітився» поблизу одного із луцьких магазинів, де демострував перехожим власні геніталії. Один із таксистів упізнав йовірного педофіла та викликав підмогу. Аби уникнути самосуду, працівники поліції наполягли на тому, щоб таксисти, які прибули на місце та увійшли до магазину, залишили приміщення торгівельного закладу.

Варто зазначити, що перед працівниками поліції затриманий чоловік вів себе досить неадекватно, імітуючи психічнохворого. Саме тому, зі слів очевидців, його повезли на експертизу до наркодиспансеру.

Відповідне відео також зафіксували відеокамери, однак у магазині його відмовились надавати усім, крім працівників поліції.

Неоднозначну поведінку чоловіка в салоні таксі показали на відео, зняте на відеореєстратор.

Як повідомила в коментарі ІА Волинські Новини речниця волинських патрульних Ольга Бузулук, 8 лютого очевидці повідомили про чоловіка, який в районі Північного ринку демонстрував геніталії.

На виклик прибув екіпаж патрульної поліції, який відібрав пояснення в учасників інциденту, а 35-річний чоловік отримав штраф за дрібне хуліганство та появу в громадському вигляді в оголеному вигляді.

Також патрульні провели з ним посилену профілактичну бесіду, аби уникнути таких ситуацій надалі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 27
Аndrij Показати IP 10 Лютого 2019 15:14
нация идёт в правильном направлении...
Саме так до Аndrij Показати IP 10 Лютого 2019 15:32
А кацапомовні йдуть нах...
Лучанин до Аndrij Показати IP 10 Лютого 2019 16:21
Ти за всіх не розписуйся
ВВ до Аndrij Показати IP 11 Лютого 2019 11:08
Ти що дурне? Один випадок списуєш на всю націю? Чи по твоєму всі ходять трясуть піс..нами?
Степан (Крымчанин) Показати IP 10 Лютого 2019 15:30
Прікол у тому, що в кримінальном кодексі України відсутнє покарання за "педофілію". Притягнуть до відповідальності за розбещення, ще за щось,-це можливо. Але повторюсь -педофілія нє наказуема.
Лучанин до Степан (Крымчанин) Показати IP 10 Лютого 2019 16:51
Тобі на расєє видніше. У вас же президент "із етіх"
123` до Лучанин Показати IP 10 Лютого 2019 23:02
який же ти деб...л.....
Анонім до Степан (Крымчанин) Показати IP 10 Лютого 2019 17:05
до Европи у рваних штанях....
Тур Показати IP 10 Лютого 2019 15:36
Це дуже по європейськи!
Цензор до Тур Показати IP 10 Лютого 2019 17:49
Чим??? Ти хоч там бував? Чи, якщо бував, бачив таке? В калюжу п*кнув, ще й лайків п*ком назбирав...
Тур до Цензор Показати IP 10 Лютого 2019 18:25
Я в Польщі працюю на будівництві
Я Показати IP 10 Лютого 2019 16:16
Хворе. У психлікарню на пожиитєвий термін. Або в тюрму.
Василь. Показати IP 10 Лютого 2019 17:10
Прізвище і адресу хтось може скинути...?
Патріот Показати IP 10 Лютого 2019 17:23
Через такого хворого, може дитина покінчити з собою, як отямиться та освідомить що сталося. І може не одна.
Отакої... до Патріот Показати IP 10 Лютого 2019 20:36
Відірвати йому..
СПЕЦ 2 Показати IP 10 Лютого 2019 18:02
Хто там в Европу хотів, скоро паради будуть з цими чертами ))) Хейропа гей!
шановний до СПЕЦ 2 Показати IP 10 Лютого 2019 19:07
ви або дурник, або прикидаєтесь. Як можна порівнювати педофілів, які чинять протизаконні дії щодо неповнолітніх. І ЛЮДЕЙ з нетрадиційною орієнтацією, які нікого не до чого не змушують, а просто живуть так як вважають за потрібне
лучанин до шановний Показати IP 10 Лютого 2019 20:32
в Нідерландах педофіли вже майже отримали офіцйне визнання, з їх точки зору "дитина має право на кохання". Зоофілам приготуватись.
шановний до лучанин Показати IP 11 Лютого 2019 11:40
Можна лінк на це "офіційне визнання"? "шонібуть" ляпнути вміє кожний, ну і зазвичай знайдеться кілька дурників, які повірять на слово і почнуть самі це ляпати. От так і живемо...
Лучанин до шановний Показати IP 11 Лютого 2019 10:29
Раніше те саме казали про гомосексуалів, а зараз це вже норма.
Лучанин до шановний Показати IP 11 Лютого 2019 10:30
Якщо не змушують, то для чого проводять свої збочені паради?
Наталія Показати IP 10 Лютого 2019 18:23
В чому дата на відео 2013 рік?
Таксист до Наталія Показати IP 10 Лютого 2019 21:54
Водій неправильно налаштував відеореєстратор - не виставив дату, бо не знав як. Прилад був новим і він перший раз його увімкнув. І ось зазняв... Але відео не свіже, як і інцидент з підлітком. Просто в п'ятницю опізнали і зловили цього педофіла. А до цього відео не оприлюднювали
Лучанин Показати IP 10 Лютого 2019 23:26
Таксисту респект за Rock-h!
Миша Сліпчук Показати IP 11 Лютого 2019 14:10
Це відео,я ще рік назад бачив.І зовсім з другими коментарями,а те,що під....сів по Луцьку вистачає і так відомо!!!
Х Показати IP 11 Лютого 2019 19:06
В цього педофіла є дружина і 2 дітей оце щастя в сімі !!! А працює він вантажником в атб На 40 кварталі !!!!
Х Показати IP 11 Лютого 2019 19:32
Це Іщук Ігор Володимирович 20.03.86 року Працює в АТБ на 40 кв вантажником В нього є сімя дружина і 2 дітей має цей чувачок !!!