USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.96

У Луцьку тролейбус зламав електроопору. Оновлено

15 Листопада 2020 12:11
На проспекті Грушевського в Луцьку тролейбус зламав посередині стовп електроопори.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили очевидці.

Як зазначається, сталося це на зупинці поблизу Волинської обласної клінічної лікарні.

Вранці 15 листопада, як розповідають очевидці, електрики проводять ремонтні роботи.
Як розповів Суспільному начальник дільниці комунального підприємства електротранспорту міста Віктор Галенко, тролейбус під час руху "рогами" зачепив контактну мережу, від чого електроопора надламалася і зависла над дротами.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
дідо Показати IP 15 Листопада 2020 12:36
Тролейбуси -це минуле, електробуси це те що треба.Можна змінювати маршрут і не витрачатись на лінії.
Юрій до дідо Показати IP 15 Листопада 2020 13:13
100% згідний. Нехай поступово, але потрібно рух робити в цю сторону.
Лучанин до дідо Показати IP 15 Листопада 2020 15:25
Вже колись писав, утримання тролейбусів на даний час обходиться дешевше, ніж електробусів, акумулятори в рази дорожчі, аніж прокладання та обслуговування ліній. Так, на майбутнє треба дивитися і в сторону електробусів, принаймні пустити їх на Вишків, раз ніхто не хоче встановлювати підйомні стрілки і погоджувати це з Укрзалізницею (ще той геморой). Не розумію чому на час написання мого коментаря так замінусовали коментар дідо, бо для пасажирів всеодно, аби було і комфортно. Хоча тролейбуси це далеко не минуле, їм ще є куди розвиватися.
шо Показати IP 15 Листопада 2020 13:08
то вiн штангою перебив? а летiв, очевидно, на швидкостi гiперлупа
Тані до шо Показати IP 15 Листопада 2020 15:18
Та ні, підпригнув просто, видно собаки злякався.
Кондуктор) Показати IP 15 Листопада 2020 15:16
Зламати штангою стовп це те саме, що прутнем перебити цеглину...хоча...)))
Авжеж до Кондуктор) Показати IP 15 Листопада 2020 20:39
Ви уважно прочитали текст, де там сказано про те що опору перебило штангою? Тролейбус струмознімачем зачепився за контактну мережу, тобто провід, а опора надломилася від старості та від якості. Якби не тролейбус, то через деякий час цей стовпяка би сам впав комусь на голову, бо ніхто обстежувати опори не хоче, а якщо і побачать, то думають що заради економії вони ще мабуть трохи постоять, от достоялася.
Водій. Показати IP 15 Листопада 2020 19:28
Як може рухатися тролейбус без контактної мережі? Він вже до неї причеплений.
Попандопуло до Водій. Показати IP 15 Листопада 2020 20:46
У прив'язаного швидкість менша ...
Володимир87 Показати IP 16 Листопада 2020 07:50
Як можна таке писати? Опора зламалася від того, що її стан ніхто не перевіряв і не доглядав за нею.
Лучани Показати IP 16 Листопада 2020 09:27
Куди дивиться новий мер?
йопрст Показати IP 17 Листопада 2020 02:37
Воно вже все гниле,хто його коли міняв,покі не впаде тоді почнуть робити