USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

У Луцьку триває ремонт мосту через Стир

3 Вересня 2018 13:22
Капітальний ремонт мосту через річку Стир на вулиці Ковельській у Луцьку триває.

Про хід робіт інформують на Facebook-сторінці Департаменту житлово-комунального господарства Луцької міської ради.

«Старе бетонне покриття знімають, деформаційні шви міняють на сучасні, облаштовують сучасну гідроізоляцію», – йдеться у дописі.

Окрім того, зазначають, що працівники проводять підготовку поверхні до нового асфальтного покриття.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Небайдужа Показати IP 3 Вересня 2018 13:53
А тим часом на мосту по вул.Шевченка на тротуарі утворюються нові ями і провалля.... Може теж варто відремонтувати чи почекаємо нещасних випадків?
Вдячний волинян і по до Небайдужа Показати IP 3 Вересня 2018 16:55
Наступним буде. Не поспішайте.
Сем Показати IP 3 Вересня 2018 14:16
Надсучасні технології - лопати й ломи.
Вдячний волинян і по до Сем Показати IP 3 Вересня 2018 16:56
Айфоном і ручкою залізобетон не розіб`єте.
Водій Показати IP 3 Вересня 2018 14:40
Загадка на логіку, Коли закінчиться ремонт мосту і відновлять нормальний рух на ділянці дороги яка і так завжди була перегружена, якщо там постійно працює 4 працівника?
Вдячний волинян і по до Водій Показати IP 3 Вересня 2018 16:58
ПБС то потужна фірма, яка має підрядів більше, ніж на мільярд гривень. Луцькі мостобудівельні фірми маленькі. Ото галицаї їх і посунули в сторону - працюйте по районах, а ми в обласному центрі!
Теремно Показати IP 3 Вересня 2018 21:41
Відновіть рух тролейбуса на 12-у маршруті. Хватить ходити по дворах. Займіться ділом панове з міської ради.
Просто Показати IP 4 Вересня 2018 12:03
Нда, такими темпами, якими вони роблять, то рух відновиться через 2 місяці. А де обіцян, те що будуть у 2 зміни прцювати!!!???