USD 39.85 40.24
  • USD 39.85 40.24
  • EUR 40.00 40.20
  • PLN 9.95 10.20

У Луцьку в дворі будинку водійка переїхала собаку. Відео 18+

16 Червня 2023 14:08
У дворі ЖК «Яровиця» водійка автомобіля Nissan переїхала собаку.

Відповідне відео опублікували мешканці будинку.

Як повідомили користувачі соцмереж, це трапилось 14 червня близько 12:55.

Водійка на синьому кросовері Nissan Rogue з номерним знаком AC0933EO, виїжджаючи з двору, вочевидь, не помітила собаку, який лежав на дорозі і переїхала його. Зі слів очевидців, пес не вижив.

Редакція отримала відео з камер спостереження та передасть його правоохоронцям.

Читати ще: Патрульні розшукали жінку, яка в Луцьку переїхала собаку

Як стало відомо згодом, патрульні оглянули стоянку та виявили це авто та його кермувальницю. Водійка розповіла, що не помітила, як наїхала на тварину, саме тому не зупинилася.

Увага! Закликаємо утриматись від перегляду відео вразливим людям та неповнолітнім.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
Анонім Показати IP 16 Червня 2023 14:25
1
Олександра Показати IP 16 Червня 2023 14:58
Люди в Херсонській області рятують тварин, ризикуючи своїм життям. В країні війна, і всі відчули настільки висока ціна життя !! Кожного дня помирають люди, кожного дня помирають тварини від ракет, від затоплення ….. А ця «дама» вирішила жорстоко вбити тварину!!! Вона бачила собаку, так як спочатку відігнала її від дверей свого Нісану. Така поведінка є недопустимою!!! Має бути покарана по справжньому, а не видати тимчасові права, а потім благополучно їх відкупити і продовжувати робити такі ситуації. Наступний раз зібʼє дитину, яка буде на пішохідному переході ?
вовк Показати IP 16 Червня 2023 15:15
мразь кончена
123 Показати IP 16 Червня 2023 15:31
Яка ж тварюка
Анонім Показати IP 16 Червня 2023 15:51
такі можуть і дитину переїхати і не помітити, бо крім своїх гнилих понтів вони нічого в цьому світі не бачать
Sasha Показати IP 16 Червня 2023 15:54
Це точно навмисний наїзд ,очевидно же ж!ця хвора стерво має сидіти за ґратами
2 Показати IP 16 Червня 2023 16:02
Тварина так би не зробила!!! Це моральний урод!!!! А судячи з покарання яке ВОНО понесе, то зробить таке і ще не один раз
123 Показати IP 16 Червня 2023 16:35
,всім так шкода нещасну безпритульну собаку, а чого ж ви його до себе додому не забрали?, чому залишили на вулиці?, він там перший день бродив?,ваша бездіяльність призвела до смерті тварини, чому на вас протокол не склали?
3333 Показати IP 16 Червня 2023 16:36
Таке може і на людину наїхати і сказати що непобачило. на відео чітко видно собаку . мабуть просто не хочеться патрульним маятись з дамою А де ж спілка захисту тварин?
Джура Показати IP 16 Червня 2023 17:54
Місто для людей! Собака без повідка, господаря немає? До радуги. Або ж нехай ті що так хвилюються за песиків до себе заберуть їх.
123 до Джура Показати IP 24 Червня 2023 22:43
Нікчема
Олексій Показати IP 16 Червня 2023 18:16
Я так розумію ,читаючи коментарі, адекватних людей взагалі не залишилося. Я наприклад впевнений на 100% що це нещасний випадок.
Лучанка Показати IP 16 Червня 2023 20:01
Ті хто захищають цю мразь такі самі моральні уроди як і вона. Читаю коментарі і просто гидко… я б хотіла побачити як би ви заспівали якби вона вашу дитину чи домашню тварину переїхала . Ой не бачила… вибачте.
123 до Лучанка Показати IP 16 Червня 2023 21:28
, .... а якби твою загризла...., ой не бачив... вибачте, ніхто з вас собакоприблуднихпереживаючих не візьме відповідальності якщо бродячий пес покусає чуже дитя, ніхто, ніколи...
Андрій Показати IP 16 Червня 2023 20:36
Даунітоси які розповідають типу це ненавмисно! Не побачила! Собака маленький непомітний - отаке притиране за кермом не має перебувати! Ок на трасі виїхали, швидкість, власна безпека, дорожнє покриття , стан автоо і багато гюансів не дадуть вам зреагувати! Тупо перед собою в дворі на відстані метрів 10 не помітити на що ти їдеш - вибачте це або сліпота діапазона повноі відсутності зору - вбо воно заліпало і телефон - що перше( це не дискримінація просто фізіологічно виходить) що друге за кермом не має перебувати! У таких людей треба вилучати права пожиттєво - а захисникам - коли таке переїду дитину чи навіть будь кого - теж бедете вернщати що не бачила?)
123 до Андрій Показати IP 17 Червня 2023 10:55
А, ніхто з вас собакоприблуднихпереживаючих не візьме відповідальності якщо бродячий пес покусає чуже дитя, ніхто, ніколи... Б, на рахунок "даунітоси" -це вже гидко і ця словесна баталія не мала сенсу з собакоприблуднихпереживаючими з самого початку В, водійці-удачі, в неї ще попереду багато проблем вирішувати