У Луцьку в комендантську годину за кермом спіймали неповнолітнього студента без прав: суд його попередив
У Луцьку судили неповнолітнього студента ВНУ імені Лесі Українки, якого спіймали за кермом без водійського посвідчення у комендантську годину.
Про це стало відомо з постанови Луцького міськрайонного суду.
Як ідеться у матеріалах справи, 23 вересня минулого року близько першої години ночі неповнолітній Данило П. керував автомобілем KIA Ceed на вулиці Набережній, 2, не маючи права сідати за кермо.
Читати ще: Студента луцького університету спіймали п’яним за кермом у комендантську годину: як його покарали
Своїми діями він вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 126 КУпАП. Відзначимо, що Данило П. навчається на першому курсі ВНУ імені Лесі Українки за спеціальністю «геодезія та архітектура», є неповнолітнім, відповідно не отримував водійського посвідчення.
Врахувавши, що правопорушник є неповнолітнім, суд застосував до нього захід впливу у вигляді попередження.
Олександр ЗЕЛІНСЬКИЙ
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це стало відомо з постанови Луцького міськрайонного суду.
Як ідеться у матеріалах справи, 23 вересня минулого року близько першої години ночі неповнолітній Данило П. керував автомобілем KIA Ceed на вулиці Набережній, 2, не маючи права сідати за кермо.
Читати ще: Студента луцького університету спіймали п’яним за кермом у комендантську годину: як його покарали
Своїми діями він вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 126 КУпАП. Відзначимо, що Данило П. навчається на першому курсі ВНУ імені Лесі Українки за спеціальністю «геодезія та архітектура», є неповнолітнім, відповідно не отримував водійського посвідчення.
Врахувавши, що правопорушник є неповнолітнім, суд застосував до нього захід впливу у вигляді попередження.
Олександр ЗЕЛІНСЬКИЙ
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 1
Пупкін
Показати IP
23 Жовтня 2023 00:03
А неповнолітній може кататись і без посвідчення і накурений і бухий, і йому нічого за це не буде, зашибісь!!!!
У Польщі зіткнулись два пасажирські потяги
Сьогодні 22:40
Сьогодні 22:40
Сім ліцеїв на Волині отримають кошти від держави на навчальні кабінети та лабораторії
Сьогодні 22:21
Сьогодні 22:21
Показали відео підпалу будівлі Господарського суду у Луцьку. Медіа повідомило про затримання двох підозрюваних
Сьогодні 22:02
Сьогодні 22:02
У Луцьку на Відродження авто збило курʼєра Glovo
Сьогодні 21:23
Сьогодні 21:23

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.