USD 38.70 39.05
  • USD 38.70 39.05
  • EUR 38.70 39.05
  • PLN 9.80 9.97

У Луцьку від удару струмом загинула 21-річна дівчина

22 Січня 2022 20:18
Трагедія сталася 22 січня в одній з багатоповерхівок на вулиці Воїнів-афганців у Луцьку.

Як повідомили Інформаційному агенту Волинські Новини у диспетчерській службі швидкої, о 17.42 надійшов виклик про те, що з дівчиною у ванній кімнаті стався нещасний випадок.

Коли медики прибули на місце, її вже дістали з ванної. Лікарі намагалися реанімувати дівчину, але, на жаль, безуспішно.

У пресслужбі поліції Волині поінформували, що дівчину вразило струмом. На місці працювала слідчо-оперативна група.

Як згодом стало відомо, загибла, приймаючи ванну, користувалася мобільним телефоном, щоб був на зарядці. Телефон випав з рук і відбулося замикання.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 27
А це точно? Показати IP 22 Січня 2022 21:08
А як так від телефону, бути такого не може!?
Анонім до А це точно? Показати IP 22 Січня 2022 21:30
Може,поцікався скільки ампер потрібно,щоб вбити людину
Анонім до А це точно? Показати IP 22 Січня 2022 21:50
Може. Телефон був підключений до зарядки. Із китайськими зарядними, купленими в магазинах все по 20 грн таке можливе.
добродій до Анонім Показати IP 23 Січня 2022 00:41
ще раз - не пишіть дурні. бо не важливо де куплена зарядка і де вона вироблена - всі сучасні імпульсні зарядки (навіть фірмові) не мають гальванічної розв'язки, і, таким чином, теоретично можуть видати 220В. то ж у ванній не має бути нічого на зарядці.
Анонім до добродій Показати IP 23 Січня 2022 12:24
Це ви не пишіть дурні, всі імпульсні БЖ мають трансформатор який і виконує роль гальванічної розв'язки.
Від телефону? Показати IP 22 Січня 2022 21:34
Від телефону вдарило струмом?Той струм скаче,що люди стабілізатори ставлять!
Анонім Показати IP 22 Січня 2022 21:40
Бідна, як шкода(( Можливо хтось зателефонував, то й схопила автоматично телефон, що був на зарядці мокрими руками, або у воду впав. Як би там не було, але дуже шкода.
Анонім Показати IP 22 Січня 2022 21:48
Люди,ви живете в такому часі,де вся інформація є в інтернеті,відкрито і доступно.Не тупіть,розвивайтесь,звичайна зарядка від телефону може вбити людину струмом...
Анонім до Анонім Показати IP 22 Січня 2022 22:34
Зарядне видає напругу постійного струму 5В якщо microUSB або 9В якщо USB-C, якщо поділити цю напругу на опір людського тіла 3–20 кОм/м струм ніяк не перевищить смертельного значення в 50 мА. Єдине що там могло до цього призвести це подовжувач у який було включене зарядне впав у ванну.
Але є одне Але до Анонім Показати IP 23 Січня 2022 00:12
Китайський зарядний пристрій цілком здатен видавати ДВІ напруги: випрямлену 5-9 В та не випрямлену 220 В, якщо дешева схема на має гальванічної розв'язки (наприклад як в лабораторих автотрансформаторах) і фаза проходить по загальному проводу. А смертельним струм в 50 мА вважається тільки теоретично. Сам по собі такий струм не вбиває. Але при проходженні через серцеві м'язи викликає фібриляцію шлуночків серця, що порушує його ритмічну роботу.
добродій до Анонім Показати IP 23 Січня 2022 00:37
дурня це. 5В тільки коли все нормально сучасні імпульсні зарядки (а зараз і є тільки імпульсні) не мають гальванічної розв'язки то ж при певних (не нормальних) умовах можуть видати 220В то ж запам'ятайте на все життя - у ванній ніяких телефонів, планшетів, ноутбуків і всього іншого на зарядці
Анонім-фізик мамин до Анонім Показати IP 23 Січня 2022 07:41
Якщо немає гальванічної розв'язки від мережі, то може.
Анонім до Анонім-фізик мамин Показати IP 23 Січня 2022 13:07
Я ще таких зарядок не бачив але якщо справді китайці почали таке робити то це жесть, така зарядка без розв'язки може вбити не лише у ванній.
Всезнайко Показати IP 22 Січня 2022 23:07
Селфі знімала?
М Показати IP 22 Січня 2022 23:18
Щось мені підказує, що це трапилось через відсутнісь заземлення, або ж неправильне встановлення його. На це страждає 95% житлового фонду. Можливо, хтось з жильців "по народному" заземлив пральну машину на трубопровід. В розслідуванні ніхто не зацікавлений крім рідних та близьких і дуже просто все списати на телефон. Хоч розслідування досить просте- слід встановити, був дзвінок чи ні
Народна прокуратура до М Показати IP 23 Січня 2022 10:45
Що за ідіотський комент!!! У якому розслідуванні ніхто не зацікавлений? Це що, замовне вбивство на Вашу думку? Політичного конкурента прибрали? Менше дивіться телепрограм, бо теорію заговору скоро будете вбачати у тому, що борщ скис!
. до М Показати IP 23 Січня 2022 23:23
Якраз таки заземлення мало бути щоб вбити. Подивіться відео AlexGyver він там все в деталях пояснює.
Ответ Показати IP 22 Січня 2022 23:34
Вообще то в ускоренных зарядках сила тока сейчас 3 ампера на 20 вольтах.
Більше того до Ответ Показати IP 23 Січня 2022 10:01
Є різні типи зарядних, не тільки QC, де рахунок йде на підвищений (9,12,20 вольт) вольтаж, а й 5В, проте 4, 6 і т.п. ампер
М до Ответ Показати IP 23 Січня 2022 16:03
Я не прихильник теорій змови, але: 1. Тут явно має місце природня або насильницька смерть. Якщо природня (інфаркт, тромб, інсульт або щось інше чисто фізіологічне), то це встановлюється паталогоанатомічним дослідженням. Якщо ж смерть сталась під дією струму, то смерть насильницька, незалежно від того була на то чиясь воля чи ні. 2. Не мені Вам пояснювати, що при насильницькій смерті повинна відкриватись кримінална справа, навіть при явному самогубстві. 3. Я в своєму коменті я наголошував на тому, що в наших будинках відсуннє заземлення, у всякому разі тих,що будувались в 70-х. 4. Якщо нещасний випадок стався через неспавне заземлення, в розслідуванні не зацікавлені слідчі органи, оскільки потрібно знайти винного (квартировласник, який при заміні ванни не заземлив її, експлуатуюча організація, або ж окрема особа, яка,наприклад, заземлила пральну машину на трубопровід). 5. Якщо ж дівчину вбив телефон, це особиста необережність потерпілої, справу закрито, слідчі задоволені. Хоча при цьому потрібен бути висновок експерта.
. до М Показати IP 23 Січня 2022 23:25
Значить, розповідаю для розумних. Для того щоб добряче торкнуло струмом від зарядки телефону, заземлення на ванну ПОВИННО БУТИ. Без нього струм не пройде. Якщо заземлення не має струм не перевищить допустимого рівня
Ира Показати IP 23 Січня 2022 07:24
По-моему, ее просто убили. Наша полиция импотентна. Эксперты работать не хотят
Не Показати IP 23 Січня 2022 10:16
Царство небесне
Хамло Показати IP 23 Січня 2022 14:52
Б'ють не вольти, б'ють ампери.
Люцифер Показати IP 23 Січня 2022 17:29
Опасно не напряжение, а ток. Да и чтобы такое случилось, должно быть много факторов. Не факт, что причина даже телефон или его зарядка. А кто-то сделал у себя выше этажом заземление через трубы.
В'ячеслав Показати IP 24 Січня 2022 10:24
Рекомендую коментаторам подивитись кваліфіковане пояснення спеціаліста, правда російською мовою: https://www.youtube.com/watch?v=dEt5NTeF6YY