У Луцьку відремонтують низку занедбаних спортмайданчиків
![](/resize/450x300/r/files/news/2020/09-08/299837/453.jpg)
В обласному центрі Волині планують відремонтувати кілька спортивних майданчиків, які перебувають у занедбаному стані.
Про це йшлося 8 вересня під час засідання постійної комісії міськради з питань соціального захисту, охорони здоров’я, материнства та дитинства, освіти, науки, культури, мови.
Директор департаменту сім’ї, молоді та спорту Володимир Захожий розповів, що у зв’язку зі зверненнями громадян щодо відсутності спортивної інфраструктури в мікрорайонах Луцька, а також щодо неналежного стану наявних спортивних об’єктів, які потребують капітального ремонту, запропоновано внести зміни до рішення міської ради Про погодження переліку спортивних об’єктів, які потребують модернізації та капітального ремонту, будівництва за місцем проживання та у місцях масового відпочинку громадян у місті Луцьку.
«Є п’ять таких об’єктів на вулицях Сагайдачного, 29, Привокзальній, 4, Рівненській, 111, Конякіна, 37а та проспекті Волі, 7, 9», – сказав Володимир Захожий і додав, що в місті нараховується ще безліч занедбаних спортивних майданчиків, які потребують капітального ремонту.
Він зазначив, що раніше будівництво та модернізація спортивних майданчиків здійснювалися на умовах співфінансування з мешканцями, однак нові спортивні майданчики, облаштовані цього року на проспектах Молоді, Соборності, вулицях Гордіюк, Володимирській, робили лише за кошти міського бюджету.
Депутатка Анна Мовяк зазначила, що в переліку не вистачає аварійного майданчика на вулиці Кравчука, 26б.
«Спортивний майданчик потребує заміни огорожі та ремонту асфальтного покриття. Він знаходиться у вкрай аварійному стані», – наголосила Анна Мовяк і запропонувала додати його в перелік об’єктів, які потребують модернізації.
Депутатка Алла Надточій звернула увагу, що в аварійному стані теж знаходиться спортивний майданчик на проспекті Молоді, 13.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це йшлося 8 вересня під час засідання постійної комісії міськради з питань соціального захисту, охорони здоров’я, материнства та дитинства, освіти, науки, культури, мови.
Директор департаменту сім’ї, молоді та спорту Володимир Захожий розповів, що у зв’язку зі зверненнями громадян щодо відсутності спортивної інфраструктури в мікрорайонах Луцька, а також щодо неналежного стану наявних спортивних об’єктів, які потребують капітального ремонту, запропоновано внести зміни до рішення міської ради Про погодження переліку спортивних об’єктів, які потребують модернізації та капітального ремонту, будівництва за місцем проживання та у місцях масового відпочинку громадян у місті Луцьку.
«Є п’ять таких об’єктів на вулицях Сагайдачного, 29, Привокзальній, 4, Рівненській, 111, Конякіна, 37а та проспекті Волі, 7, 9», – сказав Володимир Захожий і додав, що в місті нараховується ще безліч занедбаних спортивних майданчиків, які потребують капітального ремонту.
Він зазначив, що раніше будівництво та модернізація спортивних майданчиків здійснювалися на умовах співфінансування з мешканцями, однак нові спортивні майданчики, облаштовані цього року на проспектах Молоді, Соборності, вулицях Гордіюк, Володимирській, робили лише за кошти міського бюджету.
Депутатка Анна Мовяк зазначила, що в переліку не вистачає аварійного майданчика на вулиці Кравчука, 26б.
«Спортивний майданчик потребує заміни огорожі та ремонту асфальтного покриття. Він знаходиться у вкрай аварійному стані», – наголосила Анна Мовяк і запропонувала додати його в перелік об’єктів, які потребують модернізації.
Депутатка Алла Надточій звернула увагу, що в аварійному стані теж знаходиться спортивний майданчик на проспекті Молоді, 13.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 1
![](/public/images/user_no_foto.png?1722045020)
Славік
Показати IP
8 Вересня 2020 14:16
А на Волі, 41, що, забули?
Замало еротики: учені з'ясували, чому на Олімпійських іграх давніх греків не було плавання
Сьогодні 00:33
Сьогодні 00:33
27 липня: свята, події, факти. День медичного працівника в Україні, а в Америці продано перший гамбургер![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
У Бразилії вперше у світі зафіксована смерть людини від вірусу, що передається мошками
26 Липня 2024 23:45
26 Липня 2024 23:45
До історичного музею на Волині передали піддужні дзвіночки XIX – XX століть
26 Липня 2024 23:27
26 Липня 2024 23:27
Лучанин, який убив знайомого перед очима в його дитини, сяде на 10 років
26 Липня 2024 23:08
26 Липня 2024 23:08
Працюють майже 60%: в Естонії зросла зайнятість українців з тимчасовим захистом
26 Липня 2024 22:49
26 Липня 2024 22:49
Волинські поліцейські розшукали наркоторговця, який втік у Польщу
26 Липня 2024 22:31
26 Липня 2024 22:31
Британія розроблятиме далекобійні ракети для протидії ядерній зброї Росії, – The Times
26 Липня 2024 22:12
26 Липня 2024 22:12
Їхав на злочин на чужій машині: у луцькому суді намагалися зняти арешт транспортного засобу
26 Липня 2024 21:54
![](/public/images/logo.png)
26 Липня 2024 21:54
Допомагав загарбникам «зомбувати» жителів Куп’янська: СБУ затримала колаборанта
26 Липня 2024 21:36
26 Липня 2024 21:36
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.