USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

У Луцьку вночі викрали позашляховик: злодій потрапив на відео

9 Лютого 2021 12:22
У ніч на 9 лютого в районі вулиці Карпенка-Карого, що у Луцьку, викрали позашляховик AcuraMDX. Всіх, хто міг бачити автомобіль, просять повідомити про це власникам.

Інформацію про інцидент опублікувала в Інстаграмі користувачка jln__kln.

Авто з номерним знаком АС1500ЕІ викрали вночі.

Як видно з відео камер спостереження, зловмисник відкрив автомобіль дистанційно, коли він підійшов до авто, то воно відразу відкрилось.

Усіх, хто бачив цей автомобіль, просять повідомляти за номером телефону 0988161342.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
Луцький Показати IP 9 Лютого 2021 12:48
Ооо повний привід, "ищи - свещи"!)
ого Показати IP 9 Лютого 2021 12:55
Так швидко й легко. Завжди дивувало, що в людей на дорогі автівки гроші є, а звести чи вийняти гараж/ паркомісце під охороною - ніц
Механік до ого Показати IP 9 Лютого 2021 13:53
Як варіант - механічна блокіровка коробки передач коштує 1-2 тис грн....
Вася до Механік Показати IP 9 Лютого 2021 19:00
як варіант, подивитись на ютубі, за скільки секунд взламуются любі механічні блокировки на основі замка і ключа
Вітя до Вася Показати IP 10 Лютого 2021 20:50
А ти сам спробуй) дуже здивуєшся)
Вася до ого Показати IP 9 Лютого 2021 18:59
І потім до того гаража чи паркомісця добиратись на маршрутці чи пішака, хвили з 15, бо ближче нічого нема . Л-логіка
ого до Вася Показати IP 10 Лютого 2021 07:37
15 хвилин, ну це дуже багато. а є варіант: люденькі, хто бачив, допоможіть - вкрали. Л-логіка.
123 до Вася Показати IP 10 Лютого 2021 11:49
в ніщебродів завжди така відмазка
лучани Показати IP 9 Лютого 2021 12:56
Питай там ,де залишав ключі. Це відкрили копією ключа ,а не грабером.
кияни до лучани Показати IP 9 Лютого 2021 19:33
не факт, могли і "удочкою" відкрити... нафіга з копією ключа заморочуватись?
Ганя Показати IP 9 Лютого 2021 13:08
щось казкової суми винагороди не бачу за інформацію
Правда Луцьк Показати IP 10 Лютого 2021 11:23
Радий за власника, нову купить, радий що викрали менше понтів буде мажикам!?
Артур Показати IP 10 Лютого 2021 15:51
А в кого так руки тремтять при зніманні відосика?
Вона до Артур Показати IP 10 Лютого 2021 17:00
в страхового агента!
Лучанин Показати IP 10 Лютого 2021 16:51
Найбільш цікаве - це факт наявності відео, яке знімала людина. Чомусь думав, що буде із камер відеонагляду. Той оператор відеознйомки хоч поліцію викликав? Чи може це власник?
Юра Показати IP 10 Лютого 2021 20:57
Знято з монітору невже не видно, зато вже купу фігні встиг написати)
Вася Показати IP 10 Лютого 2021 23:36
Простіше ніж амеро-битки уганяються тільки велосипеди