USD 38.70 39.05
  • USD 38.70 39.05
  • EUR 38.70 39.05
  • PLN 9.80 9.97

У Луцьку вночі зупинили п'яного лікаря за кермом позашляховика

20 Квітня 2018 10:52
У Луцьку вночі зупинили позашляховик, яким керував п'яний лікар. Він намагався "порішати" проблему, але зрештою визнав, що випив.

Інцидент трапився близько опівночі у ніч з 19 на 20 квітня, - повідомляє В24.

Автомобіль "Мітсубіші Паджеро" зупинили на вулиці Рівненській за порушення правил дорожнього руху.

Як зазначає власкор, за кермом перебував нетверезий лікар.

Спершу він намагався "порішати" зателефонувавши комусь по телефону. Проте зрештою, визнав, що був дуже втомлений, випив і сів за кермо.

Тест на вміст алкоголю в крові показав 0,84 проміле (при нормі у 0,2).

На чоловіка склали адмінпротокол за керування транспортним засобом у нетверезому стані (ст. 130 КУпАП). Чоловік його підписав, проте чек з Драгера не забрав і заперечував показник.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Луцьк Показати IP 20 Квітня 2018 10:55
і хто ця ХВЄЗДА ???
123 Показати IP 20 Квітня 2018 11:05
І хто це?
! Показати IP 20 Квітня 2018 11:18
Чекаємо, буквально сьогодні його ж колеги лікарі "підтвердять", що то від карвалолу і дитячої присипки!!!
Анонім Показати IP 20 Квітня 2018 11:57
ЧП світового масштабу
Сем Показати IP 20 Квітня 2018 12:05
Ну випив доХтор... і що тут такого... ?
... Показати IP 20 Квітня 2018 12:07
Він же не був п'яним на робочому місці, яка різниця хто це лікар чи не лікар... Таких кожного дня сотні зупиняють... заплатить штраф і по всьому...
Анонім Показати IP 20 Квітня 2018 12:59
Хай мажорів ловлять а то афіша що лікар а він що не людина
Джек до Анонім Показати IP 21 Квітня 2018 09:00
Де в нас луцьку мажори?я шось не наблюдав шо каєни чи ренджи нарушають так як бомжотня на литовцях
лучанин Показати IP 20 Квітня 2018 13:08
Навіщe про цe писати, одним словом....
Їван Показати IP 20 Квітня 2018 14:54
А мо він якомусь хорому нашатирний спирт давав нюхати і сам нанюхався ! А мо кому тріску з пальця дістав і ранку спиртом промивав . А пари спирту дуже летючі - от і залетіли. Тут без 100 грам не розберешся !