USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку водій тролейбуса вигнав із салону пасажирів

21 Листопада 2017 09:56
Водій тролейбуса №15 вигнав із салона пасажирів, працівників будинку культури, які співали українські пісні. Водій висадив чоловіків, не зважаючи навіть на те, що пасажири тролейбуса їм аплодували. Колектив ЛПЕ щиро вибачається за такий вчинок водія.

Про це йдеться на сторінці Луцького підприємства електротранспорту у Фейсбуці.

«Просто кричущий випадок стався сьогодні в Луцькому тролейбусі на 15 маршруті. Близько восьмої вечора група чоловіків з будинку культури в черговий раз вирішила підняти настрій пасажирам ЛПЕ. Зазвичай вони сідають біля ЦУМу і до проспекту Молоді розважають людей зачаровуючими українськими піснями. Багато хто з вас мав змогу їх чути. Це не підготовлений флеш-моб, не проплачена акція, не піар, не реклама, а просто поклик душі людей закоханих у спів. На обличчях пасажирів спочатку здивування, а потім завжди посмішка, дехто підспівує, молодь виймає навушники своїх смартфонів, і після кожної пісні не соромиться голосно аплодувати і вигукувати «браво» .

Бачити і чути цих чоловіків у тролейбусі, завжди охайно одягнених, зі світлими обличчями це завжди свято і гарний настрій. Але цим разом, зовсім молодий водій, якому невідомо що сталось, ні з того ні з сього взяв і вигнав улюбленців лучан з тролейбусу незважаючи на вдячні оплески пасажирів.

Просто ганьба і сором за такий вчинок нашого працівника, і жаль, що так мало знаємо про цих милих людей, перед якими колектив ЛПЕ щиро вибачається і сподівається, що цей інцендент не стане їм на заваді тішити лучан, пасажирів гарними українськими піснями.

А тим нашим пасажирам, кому пощастить зняти цей хор чоловіків на свій смартфон і викласти в ютуб, гарантуємо у вигляді призу місячний проїздний квиток», - написано на сторінці підприємства.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 36
ялиця Показати IP 21 Листопада 2017 10:13
Водій г*мно-мале необразоване! Як кажуть , як нема то не добавиш!
Дмитро до ялиця Показати IP 21 Листопада 2017 10:41
Було б ти образоване(або думаюче про наслідки) - такого б не писало..
Дмитро Показати IP 21 Листопада 2017 10:19
З мухи - слона. Якщо ці пісні його відволікали від управління - правильно зробив. Тролейбус - не сцена. Я б так само зробив.. - не попадати ж в дтп через те, що комусь поспівати захотілось.
пасажир що завжди пл Показати IP 21 Листопада 2017 10:34
безпека руху на перше місце правильно зробив
лучанин Показати IP 21 Листопада 2017 10:44
Розмовляти по телефону біля водія заборонено, а співати можна? І взагалі, відволікати водія від роботи - це велика безвідповідальність. Пісні нехай на зупинках співають.
123 Показати IP 21 Листопада 2017 10:49
Безпека руху це звичайно добре, але... Водій, який перевозить пасажирів повинен бутим професіоналом своєї справи, стресостійким! Йому що очі заклеїли, чи зеркала побили, що він не міг рухатись? Як на мене то є хамство найвищого гатунку! Може водію не подобається українська пісня? То нехай їде туди де "разгаваривают и поют по русски". Сепар якийсь чесне слово. Звільнити такого йолопа!!!
Дмитро до 123 Показати IP 21 Листопада 2017 11:08
Грибів наівся?)) Роззуй очі й подивись - хто в більшості кермує тролейбусами? Або студенти, або тітоньки)) За ті копійки, які держпідприємство пропонує за таку роботу добре й так, що хоть хтось.
123 до Дмитро Показати IP 21 Листопада 2017 11:27
Ваш стиль спілкування говорить про багато чого! Ну то таке... Месидж такий: мала зп? Шукай де більша! Хто кому лікар?
НамокраН Показати IP 21 Листопада 2017 10:54
Громадському місці не..й співати... Співай в Палаці Культури...
Бе Показати IP 21 Листопада 2017 10:57
Є правила проїзду в тролейбусі, чомусь написано Правила користування тролейбусом. Там і написано правила поведінки пасажирів. Із себе починайте, поціновувачі України та її пісень.
123 до Бе Показати IP 21 Листопада 2017 11:08
Якщо всім подобається, а одному водію не подобається нехай пише заяву і валить на іншу роботу, де його слух не дразнитимуть піснями...
Дмитро до 123 Показати IP 21 Листопада 2017 11:38
Там і без пісень звільняються, і нема чого за таку роботу триматись.. А ти точно з Місяця чи з Марса.. Таку фігню нести.. Це - дорога, це жизні і тих, хто в тролейбусі, і жизні тих, хто рядом.. Є правила, які "культурні" люди порушили, а водій виконав.. ще й винуватим напрасно роблять..
123 до Дмитро Показати IP 21 Листопада 2017 12:34
1) То нехай звільняються! Людям мають платити достойно! 2) Ми з Вами на ти не переходили, шановний! І не Вам судити хто що "жене" як Ви висловились! 3) Якщо водій, який відповідає за безпеку руху, вважає, що ті пісні на це впливають, то має реагувати як цивілізована людина в правовій державі! Нехай би викликав патрульну поліцію і скаржився на них. 4) Є правила, а є життя і Совість! Часом ці речі кардинально протилежні! P.S. І на останок: шановний, раджу Вам вчити українську мову, побільше читайте літератури перед сном! Дивись і зникнуть з Вашиго лексикону такі перли як "фігня", "жизні" та "рядом".
Дмитро до 123 Показати IP 21 Листопада 2017 13:31
Да да.. звідти й проблеми, що дивляться якою мовою(чи чистою), а не що говориться. З людьми такого складу розуму на Ви не збираюсь, нема за що поважати, і таку зарозумілість треба викорінювати. Можу й чистою украінською спілкуватись - але не вважаю за потрібне.. суті ж це не змінить.
123 до Дмитро Показати IP 21 Листопада 2017 14:41
Не перетворюйтесь на ХАМА. У нас це місце вже зарезервоване за одним проффесором. Якщо це не емоції, хоча і їх треба вміти контролювати, то мені Вас жаль... Зневажаючи оточуючих, Ви зневажаєте себе! Успіхів Вам у вдосконаленні власного розуму!
Дмитро до 123 Показати IP 21 Листопада 2017 16:09
)) От так з нічого непорозуміння створюються, і можна "ні про що"говорити довго й нудно. Нема про що говорити з такими повернутими на мові людьми "культури"... мені жаль, що приходиться жити рядом з такими людьми, фанати, яким тільки мова грає роль, і поспівати ще можна))
А2А до Дмитро Показати IP 21 Листопада 2017 17:40
Ще й як змінить. А з суржиком - геть за "паребрик"
Дмитро до А2А Показати IP 21 Листопада 2017 21:00
Ну якщо змінить, і таку велику роль грає - живіть і говоріть як хочте - я ж вам не вказую... А я буду говорити так, як я захочу, і нема чого мені вказувати, як мені говорити, і навіть увагу цим питанням відвертати. Ви вважаєте себе кращими й культурнішими.. насправді ви убогі, раз мову ціните більше, ніж людей.
Лучанин до 123 Показати IP 21 Листопада 2017 12:03
А всі в цей час, що роблять? Керують тролейбусом чи роти повідкривали і просто пісню слухають.
Володимир Показати IP 21 Листопада 2017 11:11
Українська пісня це дуже добре, але не в час пік і не в тролейбусі. Якби це було метро чи потяг будь ласка завжди приємно послухати. А тут безпека перш за все.
віктор Показати IP 21 Листопада 2017 11:58
водій молодець. гнати їх з тролейбуса давно пора. хто що хоче, те й робить. країна придурків.
viktor до віктор Показати IP 21 Листопада 2017 12:33
Цілком згідний із тим, що кожен із учасників дорожнього руху має свої права і обовязки, зокрема, це відноситься до пасажирів та водія, як тролейбусів, так і маршрутних засобів. Погоджуюся також із тим, що тролейбус - це не концертний майданчик для співів, і може кому це подобаєтсья, а кому і ні. Але давайте дотримуватися встановлених правил перевезення. І не робіть винного у цьому випадку водія, цілком виправданий вчинок.
Олекса до viktor Показати IP 21 Листопада 2017 18:18
Обовязок водія -керувати тролейбусом. Якщо йому заважає спів - то міг би попросити не співати або ж викликати поліцію.Ніхто немає права вказувати що робити або не робити іншому для цього є певні державні органи.
viktor до Олекса Показати IP 22 Листопада 2017 13:55
А ще обовязок водія - безпечне перевезення пасажирів. І до чого тут, хто кому має вказувати, є певні встановлені державними органами правила для всіх, давайте їх дотримуватися.
123 Показати IP 21 Листопада 2017 12:34
Я РАХУЮ, ЩО ДЛЯ ПІСЕНЬ МАЄ БУТИ ВІДПОВІДНЕ МІСЦЕ. Сама поверталась з роботи втомлена і, ледве витримала цей ор!! Справді ОР!! на наступний раз тільки почула, навіть не сідала вже!. І зі всіх людей ось це подобалось може 20%. Ну не до того це в 21.00 в транспорті і, ще й справді біля водія! Тому повністю підтримую його вчинок! Талановиті, веселі ..не сперечаюсь, але не кричати ж в час, коли люди до дому вертаються, після робочого дня.
Сергей Показати IP 21 Листопада 2017 12:47
Против песен ничего не имею против. Наоборот , лучше послушать красивые украинские песни, чем слушать чихи , кашли, разговоры по телефонам и орущих кондукторов. Но. Если водителю действительно мешали песни, если это, по его мнению, могло создать угрозу пассажирам, мог бы просто вежливо попросить не исполнять....Я думаю люди культуры, прекрасно понимают и отзываются на вежливые просьбы.
Всі прочитав до Сергей Показати IP 21 Листопада 2017 19:56
Підтримую адекватний коментар Люди пишіть нормальні коментарі необзивайте один другого.
ПДР Показати IP 21 Листопада 2017 17:50
А крутити шансон,курити,рахувати гроші і здавати здачу,крім цього ще влаштовувати перегони щоб забрати лишню гривню в конкурентів то це для безпеки руху не заважає (стосується маршруток)!!!!!
Володька Показати IP 21 Листопада 2017 20:22
Не раз зустрічав цих дєятілів в тролейбусі. Добре було б якби вони тверезі були, і не гарлапанили так, що навіть навишники перекрикували, люди, є спеціальні місця, для того щоб співати, а тролейбус, це скажімо, громадське місце, можливо я не хочу слухати те, що вони співать ? був би я водійом, теж би висадив
Ааааа Показати IP 21 Листопада 2017 23:23
А давайте у тролейбусі ще й танцювати будемо!!! Це ж так весело!!!
Andrew Показати IP 22 Листопада 2017 00:28
Ви, що гоните? Я і всі мої друзі, як їдемо за кермом, завжди музику слухаємо і нікому вона не заважає! Якщо водію заважають народні пісні - то він дійсно "ватник" і "редиска".
Дмитро до Andrew Показати IP 22 Листопада 2017 11:27
То давай я тобі той ансамбль на пару днів підсаджу?))) Чи не забереш ти своі слова назад?) Точно?)
лучанка Показати IP 22 Листопада 2017 10:06
Я проти співу в громадських місцях . Може мені це заважає,то що виходити з тролейбува .Не була свідком тих подій, можливо водій поводився горубо і неввічливо. Але сама суть т- навіщо в громадському транспорті -, де їдуть різні- різні люди. ( за віком за вірою , з апоглядами , та навіть за настроєм) влаштовувати таке, НАВЯзувати своє бажання всім іншим. НЕПОТРІБНО це. співайте в себе вдома.
11 Показати IP 22 Листопада 2017 10:19
Правильно зробив що вигнав . Є правила їх потрібно дотримуватись .
СС галичина Показати IP 22 Листопада 2017 21:30
походу Дмитро і є воділа того рогатого... аха-ха.
УПА до СС галичина Показати IP 23 Листопада 2017 08:16
Я теж про це подумав-))) Дуже вже за воділу переживає!