USD 38.80 39.15
  • USD 38.80 39.15
  • EUR 38.80 39.20
  • PLN 9.80 9.98

У Луцьку водійка Mercedes втаранила машину і поїхала, - соцмережі

19 Квітня 2018 14:39
Лучанка стала свідком події, як панянка на Mercedes, розвертаючись, в’їхала в інше авто.

Про це очевидиця Маша Бондарук написала у Фейсбуці на сторнці спільноти «Автоандони Луцька».

Подія сталася 19 квітня в обідню пору у центрі Луцька.

«Сьогодні в центрі на парковці біля ЦУМу (13:10) стала очевидцем того, як дівчина на Mercedes втаранила машину при розвороті. На наші зауваження, що вона тікає з місця, вона сказала, що то не вона, що це так було, що вона вдарила лише свою машину ззаду в будинок, хоча на фото видно, що ніяких подряпин на машині немає. Надіюсь, що цей пост допоможе власнику машини знайти цю «Леді», - йдеться у дописі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 20
Агов! Показати IP 19 Квітня 2018 14:49
Євробляхи!
Егеж! до Агов! Показати IP 19 Квітня 2018 15:03
Євробидло!
Марек Показати IP 19 Квітня 2018 14:50
Так, в Польщі шукатиме
Микола до Марек Показати IP 19 Квітня 2018 15:25
Не в Польщі а в Литві.
Луцьк ua Показати IP 19 Квітня 2018 15:39
Права за сало там укр бляхи непоможуть.
лучанин Показати IP 19 Квітня 2018 15:39
то не вона.. то все номери ..вони одурманюють громадян(свідків) і їм все здається))
valdis peish Показати IP 19 Квітня 2018 15:40
так вони обидва на бляхах - розберуться в міжнародному суді
Секрет Показати IP 19 Квітня 2018 15:44
Скажу вам чесно ці євробляхи небезпечні для суспільства. Їм лише на ішаках їздити, і то по полях. Але сподіваюсь держава все таки відправить цей шрот на цвинтар. Ще б їх водіїв депортовували туди звідки авто. І рагулів на дорогах би не було зовсім
Євробидло Показати IP 19 Квітня 2018 16:08
Ви просто заздрите що вона їздить на нормальному авто а ви переплатили за акциз чи розмитнення. П.С., Піду вип*ю 50 грам і поїду на своїй блясі 2.0 ТДІ з хрустящим шрусом на Ягодин без черги пересікати границю. Бо я атавіста та та та.
Житель міста до Євробидло Показати IP 19 Квітня 2018 17:13
Чому тут заздрити,коритові?Я б їх всіх утилізувала без перебору,собпригнала авто і не секунди навіть не сумнівалася,що може краще зекономити на кориті!!!!Вон тих лахмандєїв і дармоїдів!Всього дешевого хочуть!
Я до Житель міста Показати IP 19 Квітня 2018 22:16
Зато ти ду..а платиш за все дорого, того шо д..ра
Ковельське бидло до Я Показати IP 20 Квітня 2018 10:27
По твоїй ущербній логіці (ти мабуть атавіста та та та), Я можу зайти в там там, набрати Собі товару на 500 Грн. На касі дати 300 Грн, на запитання касира - "давай ще 200 ГРн" - Я можу відповісти: "ти дура, переплачуєш за акцизи і дурні податки, вон в Європі молоко і м*ясо в два рази дешевші" - і піти? так виходить?
Сірожа Показати IP 19 Квітня 2018 16:20
Козу треба знайти, та провчити.
уважний Показати IP 19 Квітня 2018 16:58
просто бляхопад якийсь)
Іван Показати IP 19 Квітня 2018 17:28
Шановне товариство!!! При чому тут походження номерних знаків. За кермом авто що зареєстровані в Україні теж хватає недолугих, недалеких і неадекватних водіїв. Манера їзди залежить від кермувальника, незалежно на яких номерах авто. Не будьте противниками власників авто на еврономерах, та не називайте такі авто "шротом". Кожного дня бачу старезні авто зареєстровані в Україні що коптять, димлять, і т.д. Я вважаю що краще нехай їздять на авто якому 10-15 років на єврономерах аніж на 20-30 річних жигулях чи томуподібних!!!
Петро до Іван Показати IP 19 Квітня 2018 18:39
Все так, але недолугого, неадекватного водія на укрномерах, у разі скоєння ДТП, легко знайти і притягнути до відповідальності. А водія авто на євробляхах знайти дуже проблематично (чим вони і коритуються).
! Показати IP 19 Квітня 2018 17:39
Леді - європейська бляхарша !
Корнелій Показати IP 20 Квітня 2018 00:00
Дивлюсь на коментарі і одне пише евробляхі евробляхі. Мені вдарили авто на літовських номерах я легше сам найшов без поліції. Думаю були би на наших номерах більше клопоту би мав....поліція бла бла бла Знаете як це у нас відбуваеться
Ввв до Корнелій Показати IP 20 Квітня 2018 18:21
Сам....найшов...бо ти не власник...по документах на авто...а литовська..фірма..чи громадянин...Польщі...а заїхав білорус... І офіційно навіть не можеш підтвердити власність...
Секрет Показати IP 20 Квітня 2018 08:24
Шановні власники євроблях. Поверніть ваші металобрухти назад за кордон вони небезпечні для вас і для людей. Припиніть продавати сигарети таигоріхи, а ідіть працюйте. Роботи тьма. Для всіх досить. Але якщо звичайно не чекати, що держава щось зобовязана. Хіба як і розібратись з порушниками митних правил. Всі ці авто нелегальні і злочинні. Завидувати вам не має чому. Я такі авто мав років 15 назад. Віддаю перевагу заробляти більше, а не економити 10% на акцизах. Тому і дійсно не маю євро лому, і не хочу. Я за безпеку в авто. А цей брухт складеться через корозію. Також на рахунок вазів. Власники вазів не літають 150-170. При чому на вазі новий акумулятор буде і колеса. А у єворо лому все б.у.