USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку виступить відомий репер Skofka

15 Грудня 2021 16:05
У грудні до Луцька завітає відомий український репер Skofka, який дасть перший сольний концерт в обласному центрі Волині.

Концерт відбудеться у розважальному центрі «Промінь» 17 грудня.

Skofka – український реп-виконавець, який у 2021 році став справжнім проривом на теренах рідної країни. Сьогодні репер однозначно «рве» український YouTube своїми хітами. Його найвідомішим сольним хітом є «Крузак», який набрав 2,5 мільйона переглядів YouTube.

Також репер відзначився співпрацею з гуртом KALUSH, записавши чимало спільних хітів, зокрема такі відомі треки, як «Додому» і «Давай начистоту».

Зазначимо, що окрім Луцька, Skofka дасть сольні концерти в чотирьох містах західної України: Львові, Хмельницькому, Рівному та Тернополі.

Квитки на сольний концерт артиста можна придбати у РЦ «Промінь» та за посиланням. Ціна – від 240 до 360 гривень.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Анонім Показати IP 21 Листопада 2021 09:33
Відомий у вузьких кругах ?
Саша Показати IP 22 Листопада 2021 14:40
В дуже вузьких.
Андрій Показати IP 29 Листопада 2021 13:00
В дуже вузьких кругах живе той хто його не чув
Вуйко до Андрій Показати IP 15 Грудня 2021 17:36
нащо це слухати? он в тих що людей збили біля там-таму - схожа "музика" грала.
лучанин Показати IP 29 Листопада 2021 16:34
от вам і червона зона
ЗнайЮ Показати IP 15 Грудня 2021 16:52
Народ подивіться і лайкніть обов'язково його останній кліп, мега крута робота //skofka - не бий собаку//
українець Показати IP 15 Грудня 2021 16:54
"Червона зона", а вони масові заходи?! Ця країна невиліковна!!! :(((
ABC Показати IP 15 Грудня 2021 17:04
Норм. Наш Луцьк і так всі більш-менш відомі артисти обминають (тільки один Іво Бобул - красава, не забуває.))) Так що я тільки "за" двіжуху будь-якого рівня. Пам'ятаю, як у 1997 (чи то 1998) році у нас в "Промені" виступав молодий-зелений, і ще на той час мало кому відомий львівський гурт "Океан Ельзи". Шкодую, що тоді не пішов на той концерт. Так би мав спогади про те, як починала свій шлях Легенда. Можливо і цей хлопець теж колись стане українським Емінемом, хто зна.
Оминають до ABC Показати IP 15 Грудня 2021 17:37
бо на нормальних не підуть, а ось -це назвати артистом ??? як можна.