USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

У Луцьку затримали п'яного водія на «бляхах»

18 Березня 2018 11:15
17 березня у Луцьку поліція виявила чоловіка, який, перебував у стані алкогольного сп'яніння за кермом.

Про це повідомили у прес-службі патрульної поліції області.

Так, учора близько 17 години екіпаж патрульних помітив на вулиці Конякіна у Луцьку водія Opel, який розмовляв по телефону за кермом.

Чоловікові подали сигнал про зупинку. Пред’явити документи на транспортний засіб той відмовився. До того ж, мав ознаки сп’яніння, але пройти тест також не захотів.

У результаті на 49-річного водія з с. Липини склали протокол за керування в стані сп’яніння та об’єднану постанову за порушення ПДР.

«Оскільки свідоцтва про реєстрацію він не надав, а автомобіль був на іноземній реєстрації, було прийнято рішення відправити транспортний засіб на спецмайданчик», - повідомив інспектор Патрульної поліції Волині Андрій.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Сергій Показати IP 18 Березня 2018 12:14
то шо бляхо*оби оправдовуйте 3,14дараса
"Бляхун" до Сергій Показати IP 18 Березня 2018 15:03
Істинно бляхофобський коментар) Треба бути повним неакдекватом щоб сідати п'яним за кермо. Але де ж твої коментарі під новинами " У Луцьку через обрив електролінії стоять тролейбуси", які заважають проїзду , під новиною " У водія без документів забрали ауді на укрреєстрації", під новиною "у Луцьку маршрутка протаранила легковика"- це марштрутчик, який має права категорії D / T і щодня возить наших дітей. Видно такі новини тобі не цікаві )))
ыдыот до "Бляхун" Показати IP 19 Березня 2018 09:01
ти прикидаєшся чи дурень? ауді без реєстрації - це і є бляха двойнік)))) а тролейбус да, таки на укр номерах, то правда... ахах
Зіряк Шкорян Показати IP 18 Березня 2018 12:26
Дістали вже ті, на бляхах! Бляхи заборонити, корчі конфіскувати на брухт!
АвтоАнтон Показати IP 18 Березня 2018 12:36
-1 :-)
Опа Показати IP 18 Березня 2018 14:00
Скільки можна!!! Потрібно негайно заборонити цей пшецький безлад з бляхарами!!! Щодня страждають невинні українці від даного свавілля!!!
Юрій Показати IP 18 Березня 2018 14:42
Маю два авто, одне на бляхах, друге, для роботи - на укрномерах. Нічого не маю проти єврономерів, але в подібних випадках виступаю за покарання на повну .Правильно зробили, що забрали авто. Ще б права забрали показово і штраф пару тисяч
ігор луцький Показати IP 18 Березня 2018 14:47
Ну нарешті бляха попалась!А то кожний ранок розпочинають законопослушні платники податків....і закінчували день.
ігор луцький Показати IP 19 Березня 2018 09:04
не звертайте на мене уваги, я просто ганяю бляхи, тому мушу такі брєдні писати часом. нічого особистого, просто бізнес
ігор луцький до ігор луцький Показати IP 19 Березня 2018 21:27
Екстрасенс з тебе нікудишній.В мене нема авто і нічого не ганяю.
ігор луцький до ігор луцький Показати IP 19 Березня 2018 22:01
Насправді ганяю я, тільки стидно признаться шо саме...