У Луцьку затримали трьох водіїв у стані алкогольного сп'яніння
Учора на вулиці Івана Франка за порушення ПДР луцькі патрульні зупинили автомобіль Mercedes-Benz Vito. У 50-річного водія інспектори виявили явні ознаки алкогольного сп’яніння.
Кермувальник пройшов огляд на стан сп’яніння на місті пригоди. Результат – 1,94 проміле, повідомляє патрульна поліція.
А згодом, патрулюючи на вулиці Шевченка, інспектори зупинили транспортний засіб Mitsubishi Space Star, водій якого не увімкнув сигнали зміни напрямку руху, чим порушив ПДР.
При спілкуванні з водієм, патрульні помітили ознаки алкогольного сп’яніння. Висновок лікаря показав, що водій справді був нетверезий.
Пізніше патрульні отримали повідомлення від заявника, який розповів, що кермувальник Opel перевищує швидкість та перебуває у стані алкогольного сп’яніння.
Інспектори прибули за вказаною адресою та виявили 21-річного водія. Його огляд на стан сп’яніння показав результат у 1,27 проміле.
На всіх водіїв патрульні склали протокол за ч. 1 ст. 130 (Керування у стані сп’яніння) КУпАП та інші адміністративні матеріали, відповідно до вчинених правопорушень.
Додамо, що за 10 місяців 2020 року на території області зареєстровано 131 ДТП через перебування водіїв у нетверезому стані, при цьому 31 така ДТП була з травмованими, в яких 3 особи загинули та 47 травмувалися.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Кермувальник пройшов огляд на стан сп’яніння на місті пригоди. Результат – 1,94 проміле, повідомляє патрульна поліція.
А згодом, патрулюючи на вулиці Шевченка, інспектори зупинили транспортний засіб Mitsubishi Space Star, водій якого не увімкнув сигнали зміни напрямку руху, чим порушив ПДР.
При спілкуванні з водієм, патрульні помітили ознаки алкогольного сп’яніння. Висновок лікаря показав, що водій справді був нетверезий.
Пізніше патрульні отримали повідомлення від заявника, який розповів, що кермувальник Opel перевищує швидкість та перебуває у стані алкогольного сп’яніння.
Інспектори прибули за вказаною адресою та виявили 21-річного водія. Його огляд на стан сп’яніння показав результат у 1,27 проміле.
На всіх водіїв патрульні склали протокол за ч. 1 ст. 130 (Керування у стані сп’яніння) КУпАП та інші адміністративні матеріали, відповідно до вчинених правопорушень.
Додамо, що за 10 місяців 2020 року на території області зареєстровано 131 ДТП через перебування водіїв у нетверезому стані, при цьому 31 така ДТП була з травмованими, в яких 3 особи загинули та 47 травмувалися.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
ЄС хоче позбавити захисту українців призовного віку
Сьогодні 14:16
Сьогодні 14:16
Як купити матрац, який забезпечить комфортний сон на роки
Сьогодні 13:42
Сьогодні 13:42
СБУ атакувала два російські кораблі, пором і засоби ППО в Криму: це частина 40-денної операції впливу на РФ
Сьогодні 13:26
Сьогодні 13:26
Напрацьовано 54 ідеї: обговорили підготовку до відзначення 600-річчя з'їзду монархів держав Європи у Луцьку
Сьогодні 13:09
Сьогодні 13:09
22-річний волинянин гратиме за футбольний клуб з Одеси
Сьогодні 12:20
Сьогодні 12:20
У Любешівській громаді призупинять роботу сім дитсадків
Сьогодні 11:47
Сьогодні 11:47

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.