USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку затримали водія, який поїхав через колії на «червоне»

25 Січня 2017 08:47
Патрульні поліцейські склали протокол та вилучили водійське посвідчення у водія, який порушив правила дорожнього руху. Чоловік зігнорував заборонний знак світлофора на залізничному переїзді, тож тепер не зможе керувати і чекатиме рішення суду.

Про це повідомили у прес-службі патрульної поліції Луцька у Фейсбуці.

Як ідеться в повідомленні, вчора ввечері екіпаж помітив Пежо Партнер білого кольору, який зігнорував червоне світло на залізничному переїзді.

Трапилось це на перехресті вулиць Ківерцівська – Карпенка-Карого.

Такими діями водій міг наразити себе та інших на небезпеку.

Патрульні затримали його. Водій визнав провину, пояснив, що поспішав, однак врешті-решт все одно мусив затратити свій час, адже на нього склали відповідний протокол за ч.2 ст.123 КУпАП (порушення правил проїзду залізничних переїздів).

У чоловіка вилучили посвідчення водія (це передбачено санкцією статті), суму штрафу визначить суд.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Джек Показати IP 25 Січня 2017 08:57
Я сам так завжди роблю.це тільки в україні ждеш 5хв поки поїзд з'явиться на горизонті стільки ж після того як проїхав,ніби він вернеться
gkl до Джек Показати IP 25 Січня 2017 09:11
Ти справжній Джек! не можеш подумати що може бути інший поїзд-зустрічний?
Джек до gkl Показати IP 25 Січня 2017 10:53
Зустрічний на одній колії?
Юлія до Джек Показати IP 25 Січня 2017 12:21
Якраз там, не одна колія
зебест до Джек Показати IP 25 Січня 2017 09:37
Молодець, джеку, все вірно! в проміжку, поки не розмаже по шпалах, це можна....а для адренеліну, навіть -треба!
Анонім до Джек Показати IP 25 Січня 2017 11:48
попробуй ще поїхати по рельсах. задоволення гарантую
Аа Показати IP 25 Січня 2017 09:27
Я одного разу на тому переїзді простояв 20 хв, а поїзда так і не було. А іншого разу ввімкнулося червоне, поїхав тягач в сторону жд вокзалу, вцепив декілька вагонів і помаленьку поїхав назад. Весь цей час (хвилин 20-25) було червоне світло і багато хто або розвертався або їхав на червоне. Той світлофор треба нормально відрегулювати, щоб водії не стояли по 10-20 хв.
Анонім до Аа Показати IP 25 Січня 2017 11:49
в нормальних країнах роблять шляхопровід
----- Показати IP 25 Січня 2017 09:41
О це подвиг !!!! Треба в CNN матеріали передати )
Олексій Показати IP 25 Січня 2017 12:21
Як оперативно вилучили водійське посвідчення.... А де ж ваша оперативність та незаангажованість у тих випадках, коли п'яних суддів та мажорів ловите??? Таких порушників з "особливим статусом" навалом, достатньо навіть стрічку новин почитати на цьому сайті. Потім то 3 місяці закінчилось, то складу порушення не виявлено, то наш самий гуманний суд дав мінімальний штраф і пальчиком насварив.Складіть може список, які машини та яких водіїв (з яким матеріальним та соціальним статусом) можна "по всей строгості", а яких ні.