USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

У Луцьку завершать капремонт прибудинкових територій на проспекті Соборності та вулиці Кравчука

2 Лютого 2019 12:21
Додаткові роботи з капітального ремонту кількох дворів у густонаселеному мікрорайоні міста здійснять цьогоріч.

Капітальний ремонт прибудинкових територій по проспекту Соборності, 35, 37а, 37б (додаткові роботи) коштуватиме майже 635 тисяч гривень. Про це йдеться у договорі, укладеному між департаментом житлово-комунального господарства міськради та ПП «Транс-Дор-Сервіс» 30 січня. Роботи планують виконати протягом року.

Додаткові роботи з капітального ремонту прибудинкових територій на вулиці Кравчука, 22, 24 коштуватимуть майже 627 тисяч. Як йдеться у договорі від 30 січня, цей самий підрядник виконуватиме роботи протягом поточного року.

Окрім цього, департамент ЖКГ міськради витратить 195 тисяч гривень на поточний ремонт вулиць міста холодною бітумно-мінеральною сумішшю. Роботи протягом року виконуватиме ПП «Транс-Дор-Сервіс».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
З любов'ю Максим Показати IP 2 Лютого 2019 12:31
Соборності 20а доробіть
Лучани і теж виборці Показати IP 2 Лютого 2019 13:01
А коли відремонтують двори на вул. Потебні,46,48,50 ???Ми розуміємо, що там не так багато виборців, як на вул. Кравчука, але все ж таки подивіться, на той асфальт з 1969року!!!
Володимирська Показати IP 2 Лютого 2019 13:08
Коли тротуари на Володимирській і львівський зробити? Я розумію виборців мало і вам краще ремонти робити там де більше людей. Але ж наші райони теж за вас голосують.
Олександр Показати IP 2 Лютого 2019 13:39
Цікавить питання, коли планується розпочати ремонт прибудинкової території на вулиці Кравчука 34-А? На даний час після робіт, що проводилися ще в минулому році, ( прокладання труб через територію двору),подвірря більше нагадує танкодром.
Бла бла Показати IP 2 Лютого 2019 14:00
Зробіть двір на кравчука 20, соборності 20а, кравчука 18, 16 Одні ями
Ляля Показати IP 2 Лютого 2019 16:40
Ще Гордіюк,37 і початок вул. Кравчука,- ту дорогу де діти йдуть до школи№ 21
Лучанка Показати IP 2 Лютого 2019 16:44
Будь-ласка зробіть двір на Потебні 46, там вже його давно нема, можна поламати ноги, та й ще гаражі стоять чомусь!!!Зверніть увагу на цей двір!
Будь ласка Показати IP 2 Лютого 2019 18:55
Будь ласка, дуже прошу відродження 5там, як побудували ще дома ордженікідзе(малосімейка) декабристів 31 і відродження 5(збоку соло піца) 9поверховий дім..... То там як побудували дім і дорогу, то так нічого і не робилось.. Змилуйтесь.... Реально... В дворі жесть...