USD 39.50 39.82
  • USD 39.50 39.82
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку збудують сучасний житловий квартал

26 Травня 2023 13:26
Луцька міська рада та виконавчий комітет затвердили детальний план території кварталу багатоповерхової забудови у межах вулиць Ковельської, Шевченка та річки Стир. Новий житловий комплекс збудують на території колишнього заводу «Електротермометрія».

Тут будуть житлові будинки, торгово-офісні приміщення, паркінг. Поверховість будівель запланована різною – від 3 до 24 поверхів. Передбачено й будівництво вбудовано-прибудованого дошкільного навчального закладу. Про це повідомили в Луцькій міській раді.

Згідно з проєктом, адміністративну будівлю заводу, що розташована вздовж вулиці Шевченка (хоч і не має історичного значення, але має цікавий вигляд та історію), буде збережено та реконструйовано під будівлю торгово-офісного призначення. Будівництво нових комерційних та адміністративних об’єктів не лише збільшить комфортність кварталу, але й створить нові робочі місця.
Читати ще: 21-поверховий будинок та достатня кількість паркомісць: у Луцьку затвердили план території поблизу Стиру

Проєктом передбачено й будівництво підземних паркінгів, влаштування велодоріжок та прогулянкових доріжок із зонами для відпочинку.
А також буде багато зелені на всій території кварталу, влаштовано набережну на березі річки Стир. Набережна стане гарним місцем для відпочинку мешканців громади.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 36
Правда Показати IP 26 Травня 2023 13:43
Дуже вчасно,ви в якому виміри живете,віртуальному......у нас ВІЙНА!!!
Боб до Правда Показати IP 26 Травня 2023 14:18
І? Будувати і розвиватися тепер не треба?
123 до Правда Показати IP 26 Травня 2023 15:27
Кому війна , а кому бізнес , не переживайте з них ніхто не воює , діти їхні за кордоном. Так що все у них гаразд .
Лучанин Показати IP 26 Травня 2023 14:07
Непогана тема розвалювати виробництва і будувати... Але де люди мають працювати ???
Лев до Лучанин Показати IP 15 Липня 2023 23:07
Там і будуть працювати, там ще й офіс буде
Іоан Показати IP 26 Травня 2023 14:53
Війна не забороняє планувати мир
Фінагент Показати IP 26 Травня 2023 14:58
24 поверхи. Серед одноповерхових хибар Красного?
Анонім Показати IP 26 Травня 2023 15:00
Цікаво хто забудовник
правда до Анонім Показати IP 26 Травня 2023 15:30
усі свої
Олена Показати IP 26 Травня 2023 15:01
Буде таке чудовисько як і на Яровиці, наліплять будинки одне до одного, власники тих нових квартир понаставляють свої машини де тільки можна навколо в сусідніх дворах, під будинками. Ні садочка (що там заплановано - це не означає що воно буде), ні школи, луна в дворі хоч концерти роби, бетон. Та про що я - шпаківня з вихлопами.
лучани Показати IP 26 Травня 2023 15:05
черговий бомжатник. Через такі квартали прийдеться людям взагалі виїзджати з міста..
лучанка до лучани Показати IP 26 Травня 2023 16:20
А чому бомжатник? Міськрада закупить квартири для бомжів?
Соб до лучани Показати IP 26 Травня 2023 17:46
Чому бомжатник, це вам не старі проекти чи якісь "хрущовки"!
Віра до лучани Показати IP 27 Травня 2023 09:59
А що для вас не бомжатник? Якщо сучасне ЖК для вас бомжатник !?
Анонім до Віра Показати IP 21 Грудня 2023 09:49
Що сучасного в гетто, у вікна якого не заглядає сонце.?
ABC Показати IP 26 Травня 2023 15:05
Зносимо заводи, будуємо торгово-розважальні центри. План просто геніальний.
112 до ABC Показати IP 26 Травня 2023 16:20
Погоджуюсь. Крім того, Електротермометрія при певній модернізації могла б випускати обладнання на замовлення Міноборони. При союзі це був "поштовий ящик". Але ж ні - навіщо? Ліпше все знести, збудувати черговий мурашник без інфраструктури - на презентації все файно виглядає, а по факту, як завжди пшик.
Юрій до ABC Показати IP 26 Травня 2023 17:10
То запитайте про це у Юри Малихіна, чому він втратив збут продукції і завод був змушений зупинитись. Як на мене то нехай краще буде естетичне ЖК, що надає можливість людям здобути житлову площу та достойні умови, ніж пусті приміщення нікому вже непотрібного і нереспектабильного підприємства..
Сраконіс Показати IP 26 Травня 2023 16:43
А уявляєте який в тому районі буде трафік, зараз це іграшка))))
Підпільник Кіндрат до Сраконіс Показати IP 26 Травня 2023 20:33
1020 % вірно! Трафік вже зараз є ! Міст на Ковельскій - мала пропускна спромож. Міст на Шевченка - скоріш для 19 поч. 20 стор.((
джем Показати IP 26 Травня 2023 17:05
Єдина форма протесту яку я можу висловити проти цього будівництва - це я точно не куплю жодного кв.м. площі в цьому ЖК.
Лучанин Показати IP 26 Травня 2023 17:29
Ідея чудова, не можу зрозуміти чому раніше таке не будували
Соб до Лучанин Показати IP 26 Травня 2023 17:38
Дурницями займалися, а от тепер почали дійсно мислити, і будувати сучасні проекти
Роман Показати IP 26 Травня 2023 21:41
Всі наявні комунікації не розраховані на таке висотне будівництво. 24 поверхи це мінімум 80 метрів висоти, тобто щоб подати воду на верхній поверх потрібно +-10 атмосфер. При тому, що зараз тиск системи 3-4 атмосфери. Плюс каналізація, величезні об'єми, не враховані при будівництві наявної каналізаційної системи. Це буде типу - ми збудуєм, продамо, а далі ви самі за себе.
Лучанин до Роман Показати IP 27 Травня 2023 17:21
у Луцьку вже років із 5ть більшість новобудов мають станції "підкачки", щоб з 2-4 атмосфер зробити в водопровідній системі будинку той тиск, який потрібно.
Лучанин Показати IP 27 Травня 2023 12:32
Це повний капець і беззаконня нашої влади , багатоповерхівки в 24 поверхи на лузі річки, маразм все сильніше та сильніше. А потім стіни почнуть тріскатись. Хотя проблеми ці нікого цікавити не будуть. Скажуть бачили що купували, то живіть.
Майстер до Лучанин Показати IP 15 Липня 2023 23:12
А як у інших містах будують висотки, чому в них ніколи не виникає таких дурних питаннь
Анонім до Майстер Показати IP 21 Грудня 2023 09:52
ви маєте змогу відслідковувати які запитання виникають у інших містах?
Вал Показати IP 27 Травня 2023 14:24
24 поверхи на болоті. Інфраструктури 0. Нових садків 0, нових шкіл 0. Перший поверх піде під барбішопи і кафешки, зашибісь. Башкаленкове одоробло - навпроти, гарно, естетично, потрібне?....
лучанка до Вал Показати IP 28 Травня 2023 11:14
Напроти висотки, пороги розповзаються. Коли будувались, сусідські будинку тріщали. Це ж річка,підводні води. Навпроти школа №3, а далі на площі "Зося" скріплені металевими плитами. Як будуть забивати сваї в болото, то ті старі мости полетять. Чого передумали будувати біля мосту на лугу на Ковельській Козюра,і всі суди пройшли ? Бардак в місті кругом повний.
Анонім до лучанка Показати IP 21 Грудня 2023 09:55
Хто вам сказав, що "козюрине болото"- вмерлий проект? Чи не ачили на минулій сесії шоу, яке провів Козюра?
Роман, який їде по К Показати IP 1 Червня 2023 19:12
Навіщо Луцьку висотна забудова?! Це щоб корки стабільно стояли від пл. Воз'єднання до повороту на Львівську? Чи щоб висотками забудувати вигляд на замок? Сам проєкт непоганий, але навіщо в 24 поверхи?!?! Луцьк - мале камерне місто і тим паче під час війни всі побачили на прикладі Харкова, що висока щільність забудови - це небезпечно.
Лев до Роман, який їде по К Показати IP 15 Липня 2023 23:10
Луцьк є обласним центром, тому повиний розвивається. Я гадаю це наш престиж і майбутня візитка Волині. Пора і нашому місту розвивається
Владислав до Роман, який їде по К Показати IP 30 Грудня 2023 11:37
Звідки він вигляд на замок закриє? Зі Зміїнця? Всі обласні центри розвиваються, а Луцьк має пасти останніх?
Саша Показати IP 8 Червня 2023 08:40
Бомбосховище в цей план забули включити?
Ольга Показати IP 12 Листопада 2023 12:56
Добрий день ,коли планують розпочати будівництво?