У Луцьку збирають подарунки на Миколая дітям з деокупованих Лимана та Ізюма
![](/resize/450x253/r/files/news/2023/11-29/372913/92c1320af8c1445c.jpg)
У Центрі позашкільної освіти Волинської обласної ради розпочали збір канцелярії та солодощів для дітей з Ізюма та Лимана.
Як розповіла Суспільному директорка центру Оксана Філіпчук, збір і упакування планують завершити до 1 грудня, щоб у День святого Миколая передати подарунки дітям.
З її слів, на Всеукраїнському форумі позашкільників до керівників навчальних закладів звернулась керівниця раніше окупованого, тепер звільненого міста Лиман. Вона говорила про те, що діти, які проживають там, абсолютно позбавлені не лише навчального процесу, а й занять творчістю у позашкільних закладах.
«Діти займаються по домівках з учителями. У них немає інтернету та онлайн-навчання. Дітям не вистачає елементарних речей, зокрема й канцелярії», – каже Оксана Філіпчук.11-річна Ангеліна Владиславюк, яка ходить на гурток «Маленькі патріоти», розповідає: канцтовари для подарунків збирала разом з друзями.«Коли я побачила в мережі цю акцію, захотіла до неї долучитися. Запросила друзів, подруг, однокласниць, ми зібрались, знайшли вдома різні речі, якими ще можна користуватись. Якщо чогось не було, ми докупили, зібрали це все і принесли сюди», – каже дівчинка.
Читати ще: У луцькому дитсадку готують для військових подарунки на День Святого Миколая
Керівниця гуртка Алла Калиш теж долучилась до пакування подарунків. Каже, що головне – кожну книжку підписати з любов'ю, щоб діти, які отримають ці подарунки, відчули атмосферу свята.Подарунки повезуть мікроавтобусом і віддадуть військовим зі 100-ї бригади ТРО, а вони вже вручать пакунки особисто дітям, каже волонтер Валерій Філіпчук. Він раз на два тижні їздить до військових на Лиманський, Куп’янський напрямки, у міста Слов’янськ та Краматорськ.Відправляти вантаж з подарунками дітям Лимана та Ізюма волонтери планують 4 грудня.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Як розповіла Суспільному директорка центру Оксана Філіпчук, збір і упакування планують завершити до 1 грудня, щоб у День святого Миколая передати подарунки дітям.
З її слів, на Всеукраїнському форумі позашкільників до керівників навчальних закладів звернулась керівниця раніше окупованого, тепер звільненого міста Лиман. Вона говорила про те, що діти, які проживають там, абсолютно позбавлені не лише навчального процесу, а й занять творчістю у позашкільних закладах.
«Діти займаються по домівках з учителями. У них немає інтернету та онлайн-навчання. Дітям не вистачає елементарних речей, зокрема й канцелярії», – каже Оксана Філіпчук.11-річна Ангеліна Владиславюк, яка ходить на гурток «Маленькі патріоти», розповідає: канцтовари для подарунків збирала разом з друзями.«Коли я побачила в мережі цю акцію, захотіла до неї долучитися. Запросила друзів, подруг, однокласниць, ми зібрались, знайшли вдома різні речі, якими ще можна користуватись. Якщо чогось не було, ми докупили, зібрали це все і принесли сюди», – каже дівчинка.
Читати ще: У луцькому дитсадку готують для військових подарунки на День Святого Миколая
Керівниця гуртка Алла Калиш теж долучилась до пакування подарунків. Каже, що головне – кожну книжку підписати з любов'ю, щоб діти, які отримають ці подарунки, відчули атмосферу свята.Подарунки повезуть мікроавтобусом і віддадуть військовим зі 100-ї бригади ТРО, а вони вже вручать пакунки особисто дітям, каже волонтер Валерій Філіпчук. Він раз на два тижні їздить до військових на Лиманський, Куп’янський напрямки, у міста Слов’янськ та Краматорськ.Відправляти вантаж з подарунками дітям Лимана та Ізюма волонтери планують 4 грудня.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Замало еротики: учені з'ясували, чому на Олімпійських іграх давніх греків не було плавання
Сьогодні 00:33
Сьогодні 00:33
27 липня: свята, події, факти. День медичного працівника в Україні, а в Америці продано перший гамбургер![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
У Бразилії вперше у світі зафіксована смерть людини від вірусу, що передається мошками
26 Липня 2024 23:45
26 Липня 2024 23:45
До історичного музею на Волині передали піддужні дзвіночки XIX – XX століть
26 Липня 2024 23:27
26 Липня 2024 23:27
Лучанин, який убив знайомого перед очима в його дитини, сяде на 10 років
26 Липня 2024 23:08
26 Липня 2024 23:08
Працюють майже 60%: в Естонії зросла зайнятість українців з тимчасовим захистом
26 Липня 2024 22:49
26 Липня 2024 22:49
Волинські поліцейські розшукали наркоторговця, який втік у Польщу
26 Липня 2024 22:31
26 Липня 2024 22:31
Британія розроблятиме далекобійні ракети для протидії ядерній зброї Росії, – The Times
26 Липня 2024 22:12
26 Липня 2024 22:12
Їхав на злочин на чужій машині: у луцькому суді намагалися зняти арешт транспортного засобу
26 Липня 2024 21:54
![](/public/images/logo.png)
26 Липня 2024 21:54
Допомагав загарбникам «зомбувати» жителів Куп’янська: СБУ затримала колаборанта
26 Липня 2024 21:36
26 Липня 2024 21:36
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.