USD 39.45 39.75
  • USD 39.45 39.75
  • EUR 39.60 39.90
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку зносять колишню профспілкову бібліотеку

14 Листопада 2019 12:27
Зносять стіни у приміщенні, де була обласна профспілкова бібліотека у Луцьку на проспекті Молоді, 4.

Частину будівлі продали за 4,5 мільйона гривень у травні цього року. Нині, згідно із паспортом об’єкта, відбувається реконструкція вбудовано-прибудованої бібліотеки на проспекті Молоді, 4 у Луцьку. Робітники, які розбирають стіни говорять, що тут має бути офіс, йдеться у сюжеті Суспільного.

Директор бібліотеки Михайло Мазалевський керує книгозбірнею дистанційно. Він працює і постійно перебуває у Києві, телефоном розповів, що не було грошей на утримання бібліотеки, тому частину площі, яка була під орендою, це близько 770 метрів квадратних, продали. Каже: рішення про це ухвалила президія профспілок.
Про реконструкцію каже: «Площа, зазначена в паспорті, нам не належать. Я не можу відповісти, що там відбувається, бо це не мій паспорт. Звертайтеся до власника приміщення. Я відповідаю за ту частину, яка належить Федерації профспілок».
Власником проданих площ є товариство із обмеженою відповідальністю «Праймсервіс-Плюс». Про це розповів депутат Луцької міської ради Сергій Була. Каже, він представляє фірму. Із його слів, у частині приміщення бібліотека залишиться.

Кілька кімнат, що лишили для бібліотеки, загальною площею близько 330 метрів квадратних, відремонтували. Нині працівники розставляють книги. Гроші від продажу бібліотечних площ «використовуються за призначенням», запевнив директор бібліотеки.
До слова, бібліотеку побудували за гроші членів профспілки ще за Радянського Союзу. Приміщення було у власності Федерації профспілок України. Фірма ТзОВ «Праймсервіс Плюс» існує сім місяців.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Шок Показати IP 14 Листопада 2019 12:45
Гарна покупка....5 845 грн за 1 м.кв.....
Анонім до Шок Показати IP 14 Листопада 2019 13:50
Слушне зауваження.
Анонім Показати IP 14 Листопада 2019 12:46
Шкода бібліотеки. Мій син туди ходить, читаємо книжки звідти.
Анонім до Анонім Показати IP 14 Листопада 2019 12:49
Читали
Ботанам до Анонім Показати IP 14 Листопада 2019 13:41
Нащо вони вам здалися ті книжки? Побудують пивнушку будете ходити пивко пити а не книжки читати!
Анонім Показати IP 14 Листопада 2019 12:48
Отак нація тупіє і тоне в жадності до наживи....
valdis peish Показати IP 14 Листопада 2019 13:09
2 і 3 поверх буде бачити не краєвид а вікна офісів
lol до valdis peish Показати IP 14 Листопада 2019 13:29
Який краєвид? Не було там краєвиду за існування цієї страшної будівлі, не буде його і за побудови офісів. Не меліть дурниць.
Орест до lol Показати IP 14 Листопада 2019 15:35
Яких дурниць, замуруйте дома вікна - тоді напишете, чи дурниці. Біля ЗАГСу, теж вліпили "егоїста", мабуть, ті самі добродії. Про норми забудови можна забути
Анонім Показати IP 14 Листопада 2019 13:57
Там ніби-то якийсь меблевий салон має бути. Але все рівно, хіба Луцьк такий бідний, що не може дозволити собі ремонт і утримання бібліотеки? Домовились би вже якось з тими профспілками. Відремонтували б бібліотеку, поновили книжкові фонди - це був би вклад у виховання нації, приклад патріотизму.
Guest до Анонім Показати IP 14 Листопада 2019 20:26
Які ж славні, видатні забудовники в нас! Пан була, разом з своїми корифанами козюрою і романюком, набудували стільки видатного лайна в нашому місті - скандальне буратіно, привид егоїст і от тепер щей бібліотеку по тихому роздерибанили. Браво!
Алегорія Показати IP 14 Листопада 2019 14:28
Був такий німець з прилизаним чубом і вусиками під носом, що палив книги і нищив бібліотеки ! Погано закінчив !
Лучанин Показати IP 14 Листопада 2019 16:12
Нажаль Луцьк деградує
Іра Показати IP 14 Листопада 2019 17:39
Карабас барабас буде!
лінивець Показати IP 19 Листопада 2019 21:15
уже літак мали забирати-хтось землю хотів продати,а ше через дорогу можна знести дитячий городок і побудувати елітне житло,уже супермаркет мали будувати-добре що жильці проти буди та скандал затіяли