У луцьких школах перший дзвінок пролунає не 1 вересня
У Луцькій міській раді повідомили, коли відбудеться свято Першого дзвоника у школах обласного центру.
Про це сьогодні, 16 серпня, під час засідання постійної комісії міської ради з питань соціального захисту, охорони здоров’я, материнства та дитинства, освіти, науки, культури, мови, повідомила начальник управління освіти Луцької міської ради Зіновія Лещенко.
З її слів, у зв’язку із тим, що 1 вересня припадає на вихідний день тижня – неділю, перший дзвінок для луцьких школярів пролунає у понеділок – 2 вересня.
Однак, остаточне рішення – за дирекцією кожного освітнього закладу окремо.
«Ми рекомендуємо проводити свято Першого дзвоника 2-го вересня, аби не створювати ні батькам, ні дітям, ні вчителям жодних незручностей», – зазначила начальник управління освіти.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це сьогодні, 16 серпня, під час засідання постійної комісії міської ради з питань соціального захисту, охорони здоров’я, материнства та дитинства, освіти, науки, культури, мови, повідомила начальник управління освіти Луцької міської ради Зіновія Лещенко.
З її слів, у зв’язку із тим, що 1 вересня припадає на вихідний день тижня – неділю, перший дзвінок для луцьких школярів пролунає у понеділок – 2 вересня.
Однак, остаточне рішення – за дирекцією кожного освітнього закладу окремо.
«Ми рекомендуємо проводити свято Першого дзвоника 2-го вересня, аби не створювати ні батькам, ні дітям, ні вчителям жодних незручностей», – зазначила начальник управління освіти.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 5
Анонім
Показати IP
16 Серпня 2019 16:43
Ну от першого вересня у батьків вихідний, а другого вересня - треба відпрошуватися з роботи.
Мама 2 дітей
Показати IP
16 Серпня 2019 21:32
Саме 1 вересня було б найзручніше всім, бо батькам, які працюють тяжко відпроситись з роботи, а подивитись на своїх діток всім завжди хочеться. Та й діти, особливо, молодших класів, хочуть йти на дзвінок за руку з батьками. Я за 1 вересня.
Оля
Показати IP
16 Серпня 2019 22:53
Я теж рахую що першого вересня краще,бо понеділок робочий день і не усім получиться відпроситись з роботи.
Лучанин
Показати IP
17 Серпня 2019 08:48
1 вересня християни йдуть до церкви Богу вклонитися,неділя день спочинку для душі і тіла.На мою думку нічого стратегічного не відбудеться, якщо батьки будуть зі своїми школярами в понеділок.Так було завжди,і є така приказка:робота не вовк в ліс не втече.
Всім лучанам миру і спокою!!
Лучанин
Показати IP
17 Серпня 2019 20:36
Вихідний день завжди переноситься на робочий.
«Там воюю, а тут травлять наших дітей»: жителі Брища звертаються до лікарів через отруєння хімікатами
Сьогодні 19:48
Сьогодні 19:48
В Україні стануть жорсткішими правила для водіїв
Сьогодні 19:29
Сьогодні 19:29
У шпиталі помер гранатометник з Волині Юрій Більшевич
Сьогодні 19:10
Сьогодні 19:10
Лаврову не сподобалося, як Україна передала листа Путіну
Сьогодні 18:51
Сьогодні 18:51
Волинські синоптики прогнозують опади і зниження температури
Сьогодні 18:32
Сьогодні 18:32
Компʼютер на НМТ завис: випускниця у Вінниці заявила про зірваний тест і бездіяльність інструкторів
Сьогодні 18:13
Сьогодні 18:13
У Луцьку завершили ремонт на проспекті Волі: рух відновлено
Сьогодні 17:36
Сьогодні 17:36

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.