USD 39.50 39.80
  • USD 39.50 39.80
  • EUR 39.60 39.90
  • PLN 9.72 9.86

У міськраді запевняють, що для розчистки від снігу Луцька та приєднаних громад мобілізували спецтехніку

8 Лютого 2021 12:05
На дорогах Луцька працюють шість одиниць техніки – дві трійки у супроводі поліції.

Про це повідомляє Луцька міська рада.

Також сніг на тротуарах чистять 11 спецавтомобілів та 60 двірників. Тим часом, на території приєднаних громад до розчистки доріг від снігу задіяно грейдери та трактори.

Вночі на території міста працювало 8 одиниць техніки на дорогах, 11 – на тротуарах та близько 60 двірників. У приєднаних громадах сніг чистили 4 грейдери та 5 тракторів.

У зв’язку з посиленням опадів ця техніка буде працювати сьогодні протягом дня і вночі.
Міський голова Луцька Ігор Поліщук повідомив у Фейсбуці, що сніг постійно посилюється, а тому розчищену дорогу знову замітає за 30 хвилин. Зважаючи на це техніка буде працювати без зупинки до завершення снігопаду.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
Підозрюю Показати IP 8 Лютого 2021 12:24
Начальник ЖКХ знов премію не отримає. Шість одиниць це серйозно
олександр до Підозрюю Показати IP 8 Лютого 2021 14:04
Підозрюю, "решту" техніки начальник ЖКХ заховав, закрив у гаражі і не випускає спеціально. Хай же замітає Луцьк!!! А премія вас, пане, ой, як муляє. Самі хочете одержати і що? Не дають? Ну, мабуть, щось не так у вас: чи то заздрості забагато, чи працювати немає охоти.
тарас Показати IP 8 Лютого 2021 12:30
реально на місто Луцьк 6 одиниць техніки це дуже мало!!!!!!!!!!!! новий директор Луцькспецкомунтранса явно не справляється зі своїми обов'язками!!!!!
562 до тарас Показати IP 8 Лютого 2021 13:08
а що новий директор мав так швидко закупити нову техніку?))) він взагалі не в курсі що таке керувати підприємством,
Анонім до тарас Показати IP 8 Лютого 2021 14:04
Вверху сайта, де пошук, вводите слово "Одиниць" і спостерігаєте як 6 одиниць перетворюється в 8, потім в 17, потім в 20, потім в більше 20. А в новинах постарше, можна зустріти і 30 і навіть 40 одиниць ТЕХНІКИ. Куди дівається техніка?
здивований Показати IP 8 Лютого 2021 12:31
Не видно було зранку їх роботи.Люди самі стежки витоптали...
Богдан Показати IP 8 Лютого 2021 13:41
Чи ви, люди, з Марса впали? Хіба ж можливо швидко прибрати сніг, якщо він безперервно падає,мете? У цілому світі не можуть справитися, а тут Україна. Дістали вже!!! Без кінця нарікають, плачуть.
лучанин Показати IP 8 Лютого 2021 14:03
лопати в руки і відкидати сніг а не нити в теплій квартирі
Підтримую до лучанин Показати IP 8 Лютого 2021 15:39
а зарплату мера поділити між людьми які будуть відкидати сніг)))
Клава Показати IP 8 Лютого 2021 14:07
можливо, по Франка щось і промчало, та тротуар слізно вмовляє пройтись..
Коss Показати IP 8 Лютого 2021 15:20
Не знаю, де та техніка їздить... не в Луцьку так точно... а фото і відео напевно минулого року (
Тільки разом Показати IP 8 Лютого 2021 15:23
Вулиці засипані снігом, а спишуть захмахні гроші на очищення. 6 одиниць техніки це для смт мало, а для луцька тим більше мало))))
Ха ха Показати IP 8 Лютого 2021 19:02
Працює 60 одиниць двірників. Це смішно але під будівлею ОДА теж непочищений сніг пройти неможливо.Прочищено тільки від парковок авто до входу в ОДА це не серйозно там купа людей в штаті на непоганих зарплатах просто ради розминки вийшли б з лопатами на пів години і порядок біля входу і фізкультура і приклад хороший, певно бояться виходити бо одразу буде телебачення і сенсація що керівництво чистить сніг .
не лучанка Показати IP 8 Лютого 2021 21:04
Як треба не любити своє місто, щоб без кінця паплюжити його, його мешканців ( бо всі про кого пишуть живуть і працюють тут), тих, що хочуть хоч бодай щось зробити. Самі б,єте себе в груди, які патріоти Луцька, як вболіваєте за місто, бачите всі недоліки, а що робите? А нічого! Хоч і живете у Європі, але до неї вам так далеко. То хто ви?
Анонім Показати IP 8 Лютого 2021 21:35
На Молоді, Відродження, Кравчука - тільки машини роз'їздили, ніхто не чистив
Експерт Показати IP 8 Лютого 2021 23:30
Лопатки в руки Товарищи!
Борис Показати IP 9 Лютого 2021 09:35
Рідко де інде проїжджає техніка, але не посипає дороги, жах. Солі мабуть немає...