У місті на Волині в річці Стир виявили значне перевищення кишкової палички
У результаті моніторингових досліджень води в річці Стир в Рожищі виявили значне перевищення рівня кишкової палички.
Проба води показала 24196 одиниць на літр, що в п'ять разів перевищує допустиму норму і свідчить про фекальне забруднення, інформують у Рожищенській міськраді.
За даними органу місцевого самоврядування, купання у такій воді може призвести до інфекційних захворювань. Санітарно-хімічні показники залишаються в межах норми.
«Закликаємо громадян утриматися від купання в річці Стир до покращення якості води. Також буде вжито заходів щодо встановлення попереджувальних знаків та проведення робіт з очищення води, щоб забезпечити безпеку для відпочивальників», – йдеться у повідомленні.
У разі потрапляння в організм кишкова паличка може викликати кишкові інфекції (найчастіші симптоми: нудота та діарея) та запалення сечовивідних шляхів і статевих органів та важчих захворювань.
Симптоми гострої кишкової інфекції, за яких потрібно негайно звернутися до лікаря: сухість у роті та горлі; підвищена температура, що супроводжується діареєю і блювотою; переймоподібні болі в животі; незначне сечовипускання або його відсутність.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Проба води показала 24196 одиниць на літр, що в п'ять разів перевищує допустиму норму і свідчить про фекальне забруднення, інформують у Рожищенській міськраді.
За даними органу місцевого самоврядування, купання у такій воді може призвести до інфекційних захворювань. Санітарно-хімічні показники залишаються в межах норми.
«Закликаємо громадян утриматися від купання в річці Стир до покращення якості води. Також буде вжито заходів щодо встановлення попереджувальних знаків та проведення робіт з очищення води, щоб забезпечити безпеку для відпочивальників», – йдеться у повідомленні.
У разі потрапляння в організм кишкова паличка може викликати кишкові інфекції (найчастіші симптоми: нудота та діарея) та запалення сечовивідних шляхів і статевих органів та важчих захворювань.
Симптоми гострої кишкової інфекції, за яких потрібно негайно звернутися до лікаря: сухість у роті та горлі; підвищена температура, що супроводжується діареєю і блювотою; переймоподібні болі в животі; незначне сечовипускання або його відсутність.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 1
Еколог
Показати IP
19 Червня 2025 12:10
В Рожищах в п'ять раз вище норми , а в Милушах в п'ятсот .Липлянські очисні вже десять років так працюють.
Охолодитися в спеку: у Луцьку запрацювали вуличні душі
Сьогодні 19:43
Сьогодні 19:43
Завтра Луцька громада прощатиметься з Героєм Юрієм Клевцем
Сьогодні 19:05
Сьогодні 19:05
У Луцьку нетверезий 19-річний водій на Mercedes наїхав на пішохідне огородження та втік
Сьогодні 18:46
Сьогодні 18:46
У Запоріжжі бомби впали на пляж, постраждали діти
Сьогодні 18:27
Сьогодні 18:27
На Волині під час купання загинув підліток
Сьогодні 18:08
Сьогодні 18:08
Збитків на понад мільйон: на Волині майора підозрюють у недбалості при закупівлі харчів для військових
Сьогодні 17:33
Сьогодні 17:33
Збільшення виплат і справедлива ротація: луцькі депутати підготували звернення на підтримку війська
Сьогодні 17:16
Сьогодні 17:16
На Волині попрощалися з воїном Олександром Шевченком
Сьогодні 16:44
Сьогодні 16:44

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.