USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.20 39.40
  • PLN 9.71 9.93

У парку в Луцьку зґвалтували 20-річну дівчину

20 Вересня 2020 13:53
У Луцьку, в парку 900-річчя молодик зґвалтував дівчину, яка поверталася додому.

Про це Під Прицілом стало відомо з власних джерел.

Близько 2 ночі 19 вересня, на дівчину, яка прямувала проспектом Відродження, напав невідомий молодик, який з’явився невідомо звідки. Схопивши дівчину силою, чоловік потягнув її в парк, де й зґвалтував. Після скоєного він попрямував у напрямку Луцької міської клінічної лікарні.

Завдяки оперативним діям співробітників правоохоронних органів підозрюваного у скоєному уже затримано та відправлено до ізолятора тимчасового утримання. Ним виявився 25-річний уродженець міста Нововолинська, який уже неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності.

Наразі дівчина знаходиться у важкому посттравматичному стані.

Як стало відомо Інформаційному агентству Волинські Новини з власних джерел, постраждала – 20-річна лучанка.

Деталі – згодом.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 23
Андрій Показати IP 20 Вересня 2020 14:45
А де були копи коли він ии хапав а тільки появились коли вже зробив свою справу
Коля до Андрій Показати IP 20 Вересня 2020 15:32
Ти хоч сам зрозумів той брєд що ти написав?
Андрій до Коля Показати IP 20 Вересня 2020 18:11
Якби в парку чи поблизу нього вночі хоча б іноді з'являлись поліцаї а то тильки сидять в своих приусах
Анонім до Андрій Показати IP 20 Вересня 2020 18:32
Андрій! Ти цнотливий чи дурний???
Артем Показати IP 20 Вересня 2020 14:47
Луцьки копи вобще бояться ходити по районах вночі бувае йдеш ночю з роботи хоть би одного копа побачив би по дорозі
Анонім Показати IP 20 Вересня 2020 14:57
Дівчину безумовно шкода, така молода і матиме травму на все життя(
33-ій Показати IP 20 Вересня 2020 15:47
але ж 2-ва ночі і сама йшла !!! Викличи вже таксі або Тачку, або попроси щоб хтось провів - але ж не самій йти в 2-ва ночі біля парку (((
Анонім до 33-ій Показати IP 20 Вересня 2020 16:46
А де гарантія що в тій самій тачці або таксі, таке саме к...нчене не попадеться
33ій до Анонім Показати IP 20 Вересня 2020 18:03
Якщо не до пінгвін а сісти, а замовити машину через оператора таксі або програму "Тачка" - то там кожне замовлення фіксується та реєструється... ймовірність чогось такого там близька до нуля.
лучанка до 33-ій Показати IP 20 Вересня 2020 18:40
Різні обставини бувають-і з роботи люди йдуть (а тоді на таксі не наїздишся), і відсутність грошей. Справа в тому, що Луцьк став небезпечним містом, і перважно завдяки гостям.І з тюрми кращими не виходять. Злодії, розбійники і насильники не виправляються, це назавжди.Злочинці повинні бути ізольовані від суспільства на довгі терміни, і хай працюють в тюрмах, а то виходять по УДЗ і знову назад-не варто випускати .Хай сидять, щоб потім цінували волю.
Юля до 33-ій Показати IP 20 Вересня 2020 18:49
Навіть той факт, що вона там сама йшла, не перекладає ні в якому разі відповідальність, в цьому випадку вину, на неї.Так, треба бути обережним і вчити своїх дітей, щоб вночі не ходили самі по вулицях, але в житті всякі випадки бувають, іноді по іншому не виходить. Не дай, Боже, потрапити в таку біду.
Лучанин Показати IP 20 Вересня 2020 15:55
Нема чого трогати салони еро-масажу!!! Ось до чого призводить закриття таких закладів!!! І взагалі легалізація проституції в рази зменшить кількість зґвалтувань!!!
zerop Показати IP 20 Вересня 2020 17:03
Не треба гуляти в ночи.Сиди дома
лучанка Показати IP 20 Вересня 2020 17:03
Головне, щоб виродок не виявився з ВІЛ чи гепатитами, а то буде подвійне нещастя. Хай дівчина пройде профілактичну ВІЛ- терапію і щеплення проти гепатиту б і сподівається на краще. Вже так сталося...
Валерій Показати IP 20 Вересня 2020 17:24
Якби в парку чи поблизу нього вночі хоча б іноді з'являлись поліцаї,то намір гвалтувати у злочинця пропав би сам собою.
Ft Показати IP 20 Вересня 2020 20:21
Ви ж такі активісти мамині самі виступили за скорочення поліції, ліквідували, люстрували, зачмирили. А тепер хочете поставити по поліцаю біля кожного стовпа?
Анонім Показати IP 20 Вересня 2020 21:24
якби одному причиннемісце приклали до колодки і відрубали, от просто без нашої вічної толерантності і співчуття до гвалтівника - другий би на руках мозолі натер, а гвалтувати не поліз би
Саша до Анонім Показати IP 21 Вересня 2020 09:45
Відрубувати то грубо, от як би каструвати як жеребця то я за)
Упс до Саша Показати IP 21 Вересня 2020 11:17
Тобто шоб неміг мати дітей і міг спокійно гвалтувати?
Олег Показати IP 21 Вересня 2020 11:28
Прив*язати цю наволоч десь серед міста і щоб кожен міг плюнути йому в мордяку, а потім відрубати на *уй його причандалі, щоб всі бачили. Тоді, можливо, таких ублюдків стане менше. Почнуть боятися. Ті, що пишуть, а чого вона сама по ночах ходить - ви трохи неадекватні. Всю вину на дівчину перекладаєте, а цього виродка захищаєте. Луцьк стає бандитським містом. Хто би що не говорив, а при Романюку такого не було.
Парк900 Показати IP 21 Вересня 2020 11:39
Ви пройдіться тим парком днем! То вночі у вас зникне бажання навіть близько біля парку проходити! Чому там немає патруля ......думаю підсцикають!
За справедливість Показати IP 21 Вересня 2020 11:50
Звідки такі новини ?Ціково дуже які у Вас "деталі -згодом" будуть.З нетерпінням чекаю.А хто несе відповідальність за інформацію яку пишуть тут?
Брут Показати IP 21 Вересня 2020 16:04
А в нього самого маленька дитина,яка живе в Нововолинську з мамою. Скотина