У Польщі будуватимуть склади НАТО для тисяч одиниць озброєння
Прем'єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький заявив, що на території країни продовжать будівництво складів з озброєнням НАТО.
Як пише Європейська правда, про це він заявив перед відльотом до США, повідомляє PAP.
«Разом з американськими партнерами ми створюватимемо логістичні бази, бази озброєння. Кілька тисяч одиниць військової техніки НАТО зберігатиметься в Повідзі та в інших місцях Польщі. Завдяки цьому ми будемо набагато безпечнішими», – зазначив польський прем'єр.
За його словами, на цих складах зберігатимуться танки, БМП та інша техніка, яка дозволить «швидко активізувати східний фланг НАТО».
«Вже сама ця можливість буде стримувати наших ворогів», – наголосив Моравецький.
5 квітня в польському місті Повідз відкрили новий логістично-технічний комплекс для тривалого зберігання та ремонту техніки. На його складах зберігатимуться кілька тисяч одиниць військової техніки і обладнання, в тому числі танки, бойові машини піхоти, артилерія та ін.
7 квітня у межах угоди між польським збройовим концерном Polska Grupa Zbrojeniowa (PGZ) та «Укроборонпромом» на польському бронетанковому заводі Bumar-Łabędy почалися роботи з капітального ремонту танків Т-64.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Як пише Європейська правда, про це він заявив перед відльотом до США, повідомляє PAP.
«Разом з американськими партнерами ми створюватимемо логістичні бази, бази озброєння. Кілька тисяч одиниць військової техніки НАТО зберігатиметься в Повідзі та в інших місцях Польщі. Завдяки цьому ми будемо набагато безпечнішими», – зазначив польський прем'єр.
За його словами, на цих складах зберігатимуться танки, БМП та інша техніка, яка дозволить «швидко активізувати східний фланг НАТО».
«Вже сама ця можливість буде стримувати наших ворогів», – наголосив Моравецький.
5 квітня в польському місті Повідз відкрили новий логістично-технічний комплекс для тривалого зберігання та ремонту техніки. На його складах зберігатимуться кілька тисяч одиниць військової техніки і обладнання, в тому числі танки, бойові машини піхоти, артилерія та ін.
7 квітня у межах угоди між польським збройовим концерном Polska Grupa Zbrojeniowa (PGZ) та «Укроборонпромом» на польському бронетанковому заводі Bumar-Łabędy почалися роботи з капітального ремонту танків Т-64.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
«Не шукав слави, а робив те, що вважав правильним»: на Волині попрощалися з легендарним розвідником Віктором Зенцом
Сьогодні 11:10
Сьогодні 11:10
На Запоріжжі загинув майор з Волині Сергій Коломієць
Сьогодні 09:03
Сьогодні 09:03
Швидка мода витісняє ремонт: волинський майстер понад чверть століття повертає взуттю друге життя
Сьогодні 08:36
Сьогодні 08:36
Через спеку Луцька міська рада тимчасово змінює режим роботи
Сьогодні 08:09
Сьогодні 08:09
На Волині судили жінку, бо 14-річний син зняв інтимне відео
Сьогодні 07:41
Сьогодні 07:41
Лосось не у списку: дієтолог назвала найкорисніші види риби для серця і рівня холестерину
Сьогодні 07:15
Сьогодні 07:15
Дорогу Калинівка–Люблинець підлатають за 4 млн
Сьогодні 06:45
Сьогодні 06:45

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.