У Польщі випустили марку до 30-ї річниці виведення радянських військ
З нагоди 30-річчя виведення з Польщі радянських військ Poczta Polska випустила пам’ятну марку.
Про це повідомляє Польське радіо.
На марці, випущеній накладом 120 тисяч, зображені залізничні вагони, що перевозять техніку радянської армії. Вартість марки – 4,60 злотих (близько 40 гривень).
Президент Poczta Polska Кшиштоф Фальковський зазначив, що виведення радянських військ є унікальним моментом в національній історії, який символізує свободу, суверенітет і незалежність країни.
«Ми відновили повний контроль над нашою територією і долею наших громадян. Саме завдяки рішучості та мужності нації було досягнуто цього значного успіху в польській історії. Я хотів би, щоб ця марка символізувала нашу повагу до всіх, хто сприяв звільненню Польщі від іноземного впливу», – сказав він.
Після завершення Другої світової війни десятки тисяч солдатів і офіцерів Радянської армії тривалий час перебували на території Польщі у складі Північної групи військ. Як нагадує Польське радіо, їхні підрозділи дислокувалися у більш ніж 70 містах.
Перші радянські частини залишили територію Польщі у квітні 1991 року. А завершився цей процес 17 вересня 1993-го.
При цьому, зауважує Польське радіо, залишаючи територію країни, росіяни розграбували і знищили величезну кількість майна.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомляє Польське радіо.
На марці, випущеній накладом 120 тисяч, зображені залізничні вагони, що перевозять техніку радянської армії. Вартість марки – 4,60 злотих (близько 40 гривень).
Президент Poczta Polska Кшиштоф Фальковський зазначив, що виведення радянських військ є унікальним моментом в національній історії, який символізує свободу, суверенітет і незалежність країни.
«Ми відновили повний контроль над нашою територією і долею наших громадян. Саме завдяки рішучості та мужності нації було досягнуто цього значного успіху в польській історії. Я хотів би, щоб ця марка символізувала нашу повагу до всіх, хто сприяв звільненню Польщі від іноземного впливу», – сказав він.
Після завершення Другої світової війни десятки тисяч солдатів і офіцерів Радянської армії тривалий час перебували на території Польщі у складі Північної групи військ. Як нагадує Польське радіо, їхні підрозділи дислокувалися у більш ніж 70 містах.
Перші радянські частини залишили територію Польщі у квітні 1991 року. А завершився цей процес 17 вересня 1993-го.
При цьому, зауважує Польське радіо, залишаючи територію країни, росіяни розграбували і знищили величезну кількість майна.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
Мультик про Зеленського, «Казка про Ваню і Миколу» та російська пропаганда: як пояснити дітям шкоду російського контенту
Сьогодні 20:12
Сьогодні 20:12
Командира 154 омбр знайшли мертвим
Сьогодні 19:44
Сьогодні 19:44
На кордоні з Польщею люди стоять в чергах по 12 годин
Сьогодні 19:15
Сьогодні 19:15
Понад два роки вважали зниклим безвісти: на Волині попрощалися з Героєм Віталієм Мінчуком
Сьогодні 18:47
Сьогодні 18:47
Дух психлікарні, загадкові голоси коней і «сховані скарби». Фоторепортаж із давнього замку на Волині
Сьогодні 18:18
Сьогодні 18:18
Без змін: чергові садочки Луцької громади 29 та 30 червня працюватимуть у штатному режимі
Сьогодні 17:49
Сьогодні 17:49
Канада отримала право брати участь у «Євробаченні»
Сьогодні 17:20
Сьогодні 17:20



Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.