USD 39.70 40.00
  • USD 39.70 40.00
  • EUR 39.85 40.10
  • PLN 9.90 10.08

У Путіна була зупинка серця? ЗМІ повідомили подробиці

23 Жовтня 2023 11:10
У неділю ввечері, 22 жовтня, російському диктатору Володимиру Путіну стало зле в одній з його резиденцій – він впав у спальні, судомно вигинався на підлозі, закотивши очі.

Лежачим на підлозі ватажка росіян знайшли працівники його служби безпеки, які перебували на чергуванні, були викликані медики, повідомляє УНІАН з посиланням на Telegram-канал «Генерал СВР».

«...Вчора близько 21:05 за московським часом співробітники служби безпеки почули шум і звуки падіння, що доносилися зі спальні президента. Два співробітники Служби безпеки негайно пішли в спальню президента і побачили Путіна лежачим на підлозі біля ліжка та перекинутий столик з їжею і напоями. Ймовірно, при падінні президент зачепив і звалив на підлогу стіл та посуд...», – наголошується у повідомленні.

На місце прибули медики, які були на чергуванні в резиденції. Вони перебували в одній із сусідніх кімнат. «Лікарі провели реанімацію, попередньо з’ясувавши, що у президента зупинка серця. Допомога була надана вчасно, серце запустили, і Путін прийшов до тями», – з’ясували журналісти.

За відомостями каналу, диктатора відправили в кімнату, спеціально обладнану для того, щоб в ній можна було провести реанімацію, там є новітня техніка. «Стан президента вдалося стабілізувати, він перебуває під постійним наглядом медиків», – підкреслюється у повідомленні.

У мережі вже протягом багатьох років поширюється інформація, що Володимир Путін серйозно хворий, зокрема, йому приписували різні види раку. Водночас у Кремлі стверджували, що Путін «здоровий».

У серпні 2022 року в Головному управлінні розвідки Міноборони України повідомили, що ватажок РФ хворий і фізично, і морально. Наприкінці літа поточного року ЗМІ писали, що на тлі тривалої хвороби самопочуття Путіна серйозно погіршилося. У вересні політолог Валерій Соловей спрогнозував, що диктатор скоро помре.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 20
читач Показати IP 23 Жовтня 2023 11:32
чого не добили падлину?Весь світ би дякував.
Віктор Показати IP 23 Жовтня 2023 11:58
Вже півтора року то там то там випливають фейки що путін прям при смерті, ось ось і відкине копита... Може хватить вже такі вброси поширювати?
123 Показати IP 23 Жовтня 2023 12:07
А що кажуть шамани, які його "лікували"?
Марго Показати IP 23 Жовтня 2023 12:16
Описали прям як у кіно. Але, насправді хотілося, щоб воно зупинилося
Військовий Показати IP 23 Жовтня 2023 12:25
Не вірте всьому,що написано Наявні,як діти)))
Правда Показати IP 23 Жовтня 2023 12:37
Ага, вже його і рак мав давно добити..
? Показати IP 23 Жовтня 2023 12:44
Цікаво, обмочився?
Дружина військового Показати IP 23 Жовтня 2023 13:09
Давай пограємо в російську рулетку гнида, щоб ти здох уже.
124 Показати IP 23 Жовтня 2023 13:14
путін - це вся росія, а росія - це путін. Має загнутись вся росія, бо на місце путіна прийде путін 2
Хз Показати IP 23 Жовтня 2023 13:19
Землею пахне
Ліна Показати IP 23 Жовтня 2023 13:40
Уже не вірю, що це правда
Скептик Показати IP 23 Жовтня 2023 16:11
Тг-канал "Генерал СВР" фсбешний зливний бачок.
Санич Показати IP 23 Жовтня 2023 18:10
Добра новина.
Таки так Показати IP 23 Жовтня 2023 19:28
але Україні потрібне повне знищення орківської армії. років на тридцять уперед
Всезнайко Показати IP 23 Жовтня 2023 20:16
Соросу вже дев'ять разів серце міняють, і живе, курва...
До Всезнайко до Всезнайко Показати IP 24 Жовтня 2023 07:13
Ти що з ОПЗЖ? Чи просто пропутінська курва?
Корiнний лучанин Показати IP 23 Жовтня 2023 20:38
Люди куди ви опустились це дно.,а не заочну освiту вони вiдмiняють.ахаха
Олександр Показати IP 24 Жовтня 2023 04:57
Так він буде помирати до кінця війни. потім він піде на покращення. Ну, скільки можна показувати своїм співгромадянам, як він переживає. Переконаний, що він покаже ще свої зуби. Поки він цього не робить і не робив.
Горянин Показати IP 24 Жовтня 2023 05:58
Залишиться путана Кабаєва без шуби — діда пиню відкачали, але є шанс, що до зими таки здохне.
Пересічний українець Показати IP 24 Жовтня 2023 23:32
Нарахунок серця чи раку стверджувати не варто. Як на мене, то він ще й мученика з себе корчить. З цього випливає, що головою таки хворий, хвороба передається через телебачення.