У Рівному курсує унікальний тролейбус, якого вже немає в жодній країні світу
У Рівному курсує тролейбус, якого на маршрутах вже немає в жодній країні світу.
Про це йдеться в сюжеті ТСН.uа, пише УНІАН.
Як розповідають у відео, тролейбус марки «Škoda 9Tr» сьогодні святкує своє 60-річчя.
60 років тому перший такий тролейбус виїхав на рейс у Чехословаччині. Незабаром ці тролейбуси возили людей у різних куточках світу.
Саме такий тролейбус відкривав рух у Рівному.
На сьогодні, Рівне – єдине місто у світі, де тролейбус, який є музейним експонатом, досі перевозить пасажирів.
За словами водія легендарного тролейбуса, ця модель більш надійна, в порівнянні з сучасними.
Як йдеться в сюжеті, даний тролейбус експлуатувався практично по всьому світу, починаючи від Норвегії та закінчуючи Індією. Такі тролейбуси експлуатувалися в Німеччині, Болгарії, Афганістані.
На відміну від Рівного, де легендарний тролейбус все ще експлуатується, у багатьох країнах, тролейбус марки «Škoda 9Tr» вже давно став музейним експонатом.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це йдеться в сюжеті ТСН.uа, пише УНІАН.
Як розповідають у відео, тролейбус марки «Škoda 9Tr» сьогодні святкує своє 60-річчя.
60 років тому перший такий тролейбус виїхав на рейс у Чехословаччині. Незабаром ці тролейбуси возили людей у різних куточках світу.
Саме такий тролейбус відкривав рух у Рівному.
На сьогодні, Рівне – єдине місто у світі, де тролейбус, який є музейним експонатом, досі перевозить пасажирів.
За словами водія легендарного тролейбуса, ця модель більш надійна, в порівнянні з сучасними.
Як йдеться в сюжеті, даний тролейбус експлуатувався практично по всьому світу, починаючи від Норвегії та закінчуючи Індією. Такі тролейбуси експлуатувалися в Німеччині, Болгарії, Афганістані.
На відміну від Рівного, де легендарний тролейбус все ще експлуатується, у багатьох країнах, тролейбус марки «Škoda 9Tr» вже давно став музейним експонатом.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 4
Лучанин
Показати IP
1 Грудня 2020 23:12
А де луцька 34, де інші? Гарно нищити своє, а потім радісно розповідати про сусідів.
Анонім до Лучанин
Показати IP
2 Грудня 2020 13:04
Воно нищилося за рахунок факту свого існування. Ці корита під кінець вже не подобалися пасажирам, та й з водіїв, напевне, даром це чудо не було потрібне, депо тим більше.
Абвер
Показати IP
2 Грудня 2020 09:23
А де наші Skoda # 34 та # 49? Невже важко було зберегти, те що залишилося від "злочинної влади", яка їх в свій час купувала?
Анонім до Абвер
Показати IP
2 Грудня 2020 13:03
Це не є потрібним.
Завтра Луцька громада прощатиметься з Героєм Юрієм Клевцем
Сьогодні 19:05
Сьогодні 19:05
У Луцьку нетверезий 19-річний водій на Mercedes наїхав на пішохідне огородження та втік
Сьогодні 18:46
Сьогодні 18:46
У Запоріжжі бомби впали на пляж, постраждали діти
Сьогодні 18:27
Сьогодні 18:27
На Волині під час купання загинув підліток
Сьогодні 18:08
Сьогодні 18:08
Збитків на понад мільйон: на Волині майора підозрюють у недбалості при закупівлі харчів для військових
Сьогодні 17:33
Сьогодні 17:33
Збільшення виплат і справедлива ротація: луцькі депутати підготували звернення на підтримку війська
Сьогодні 17:16
Сьогодні 17:16
На Волині попрощалися з воїном Олександром Шевченком
Сьогодні 16:44
Сьогодні 16:44
Загорівся очерет: рятувальники загасили берег Світязю
Сьогодні 16:27
Сьогодні 16:27

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.