У Рокинях Луцької громади встановили нову систему очищення води
У Рокинях встановили італійсько-німецьку станцію водопідготовки Organik M-200. Модульна установка вже почала забезпечувати мешканців селища чистою і високоякісною питною водою.
Сьогодні на об’єкті побував Луцький міський голова Ігор Поліщук, повідомили у міськраді.
«Селище Рокині – одне з небагатьох, яке має централізоване водопостачання, – зазначив міський голова. – Раніше тут була станція очистки води ще радянського зразка – застаріла, яка не справлялася зі своїми завданнями. І якраз мешканці села Брище і селища Рокині найбільше зверталися до нас щодо оновлення водоочисної техніки. Нещодавно в Брищі ми встановили станцію очистки питної води Organik M-200. Вона дуже добре себе зарекомендувала. Зараз поставили аналогічну систему і в селищі Рокині. Близько тисячі господарств тут користуються централізованим водопостачанням. Станція добре справляється з очисткою води для такої значної кількості споживачів».Інноваційна система водопідготовки Organik M-200 вартістю 2,7 млн грн – повністю готова модульна станція італійсько-німецького виробництва. Серед іншого, вона проводить видалення механічних забруднень, сполук заліза і марганцю, мулу, піску, завислих речовин. Станція працює в автоматичному режимі з мінімально можливими експлуатаційними витратами.Вода з артезіанської свердловини подається на установку, де проходить систему аерації. Обладнання знижує вміст сполук амонію та видаляє розчинений сірководень за рахунок наявності фільтрувального шару з каталітичними властивостями. Після очищення вода зберігає всі свої корисні властивості й мікроелементи.
Читати ще: Ремонт аварійного колектора і осучаснення станції водопідготовки: у Луцьку залучили кредитні кошти
Як зазначив директор КП «Луцькводоканал» Віктор Гуменюк, встановлення другої станції водопідготовки є складовою частиною поетапного плану підвищення якості питної води у Луцькій міській територіальній громаді. Крім систем водоочистки у Рокинях і Брищі, він включає в себе вже реалізований проєкт доочищення води в одному з навчальних закладів Луцька. А в подальшому передбачає встановлення системи високоякісного очищення води на Дубнівській станції водопідготовки, яка забезпечує водою значну частину жителів Луцька.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Сьогодні на об’єкті побував Луцький міський голова Ігор Поліщук, повідомили у міськраді.
«Селище Рокині – одне з небагатьох, яке має централізоване водопостачання, – зазначив міський голова. – Раніше тут була станція очистки води ще радянського зразка – застаріла, яка не справлялася зі своїми завданнями. І якраз мешканці села Брище і селища Рокині найбільше зверталися до нас щодо оновлення водоочисної техніки. Нещодавно в Брищі ми встановили станцію очистки питної води Organik M-200. Вона дуже добре себе зарекомендувала. Зараз поставили аналогічну систему і в селищі Рокині. Близько тисячі господарств тут користуються централізованим водопостачанням. Станція добре справляється з очисткою води для такої значної кількості споживачів».Інноваційна система водопідготовки Organik M-200 вартістю 2,7 млн грн – повністю готова модульна станція італійсько-німецького виробництва. Серед іншого, вона проводить видалення механічних забруднень, сполук заліза і марганцю, мулу, піску, завислих речовин. Станція працює в автоматичному режимі з мінімально можливими експлуатаційними витратами.Вода з артезіанської свердловини подається на установку, де проходить систему аерації. Обладнання знижує вміст сполук амонію та видаляє розчинений сірководень за рахунок наявності фільтрувального шару з каталітичними властивостями. Після очищення вода зберігає всі свої корисні властивості й мікроелементи.
Читати ще: Ремонт аварійного колектора і осучаснення станції водопідготовки: у Луцьку залучили кредитні кошти
Як зазначив директор КП «Луцькводоканал» Віктор Гуменюк, встановлення другої станції водопідготовки є складовою частиною поетапного плану підвищення якості питної води у Луцькій міській територіальній громаді. Крім систем водоочистки у Рокинях і Брищі, він включає в себе вже реалізований проєкт доочищення води в одному з навчальних закладів Луцька. А в подальшому передбачає встановлення системи високоякісного очищення води на Дубнівській станції водопідготовки, яка забезпечує водою значну частину жителів Луцька.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
Замало еротики: учені з'ясували, чому на Олімпійських іграх давніх греків не було плавання
Сьогодні 00:33
Сьогодні 00:33
27 липня: свята, події, факти. День медичного працівника в Україні, а в Америці продано перший гамбургер
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
У Бразилії вперше у світі зафіксована смерть людини від вірусу, що передається мошками
26 Липня 2024 23:45
26 Липня 2024 23:45
До історичного музею на Волині передали піддужні дзвіночки XIX – XX століть
26 Липня 2024 23:27
26 Липня 2024 23:27
Лучанин, який убив знайомого перед очима в його дитини, сяде на 10 років
26 Липня 2024 23:08
26 Липня 2024 23:08
Працюють майже 60%: в Естонії зросла зайнятість українців з тимчасовим захистом
26 Липня 2024 22:49
26 Липня 2024 22:49
Волинські поліцейські розшукали наркоторговця, який втік у Польщу
26 Липня 2024 22:31
26 Липня 2024 22:31
Британія розроблятиме далекобійні ракети для протидії ядерній зброї Росії, – The Times
26 Липня 2024 22:12
26 Липня 2024 22:12
Їхав на злочин на чужій машині: у луцькому суді намагалися зняти арешт транспортного засобу
26 Липня 2024 21:54
26 Липня 2024 21:54
Допомагав загарбникам «зомбувати» жителів Куп’янська: СБУ затримала колаборанта
26 Липня 2024 21:36
26 Липня 2024 21:36
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.