USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.94

У Рованцях мікроавтобус на смерть збив жінку

9 Березня 2020 21:44
У селі Рованці мікроавтобус Volkswagen збив на смерть жінку похилого віку.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили очевидці.

Автопригода трапилась 9 березня.

За словами очевидців, бус «Volkswagen Transporter» наїхав на бабусю, яка переходила дорогу в невстановленому місці.

Дорога не освітлюється, також погана видимість через туман.

Водія автівки повезли на освідування на стан алкогольного сп’яніння.

За попередніми даними, водій мікроавтобуса все ж тверезий. Йому загрожує від 3 до 8 років за ґратами.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 22
Анонім Показати IP 9 Березня 2020 22:14
Совок він і є совок.
Лучанин Показати IP 9 Березня 2020 22:15
Скажіть мені будь ласка, чому пішохід порушив ПДР, а відповідати має водій?
Танкіст до Лучанин Показати IP 10 Березня 2020 07:22
Бо для пішоходів придумали тротуари, а для автомобілів дороги. Бо водій, на відміну від пішохода, який порушив всі можлві правила ПДР і здорового глузду, їхав собі покійно додоми (не порушуючи абсолютно нічого), поки пішохід не скалічив йому життя !!! Бо коли ти говориш пішоходу, що згідно правил ДР, пішохід зобов"язаний впевнитсь у відсутності автомобіля і безпеці своїх дій,то на тебе дивляться як на дибіла....... Ну з якого дива він когось десь має пропускати?... Він же ПІШОХІД........ Бо якщо в нас пішоходи вже настільки тупі, що не можуть зачекати 2-3 секунди щоб впевнитись в тому що водій його ПОБАЧИВ і пропускає його, то треба карати водія !!!!!! Це ж логічно !!!!!!!
Лучанин Показати IP 9 Березня 2020 22:17
За якоїсь.............мужику проблеми
Арафат Показати IP 9 Березня 2020 22:30
Трохи часу тому пинять мене мус@ра і парять мізки, що я типу неправильно перелаштувався з правоі в ліву смугу.На зауваження, що я їду в правому (вільному!) ряді, з швидкістю 50(!) і з пасом безпеки, а в лівому реально летять під 90 - мєнти так спокійно собі заявляють : «люди мають право». Все! Завіса! Про що далі можна говорити? Яка нахрін безпека руху?
Танкіст до Арафат Показати IP 11 Березня 2020 07:22
"я їду в правому (вільному!) ряді, з швидкістю 50(!) і з пасом безпеки" - ЗАНАВЕС !!!!! :) АРАФАТІК ти просто був без шльома і без памперса, от вони й причепились...
Арафат до Танкіст Показати IP 11 Березня 2020 13:08
На ображених життям я зла не тримаю. ти не мене ображаєш. тобі плювати на людські життя і правила руху. Все починається з малого - сьогодні тобі нагидити на загально прийнятні правила - а завтра всім так само не буде діла до тебе. Причому скільки ти і тобі подібні тут херні понаписували - а піти і вимагати зняти з вбивці звинувачення - сцикнете. Тому і на тебе і на твої "думки" суспільству глибоко ...
Здоровий глузд Показати IP 9 Березня 2020 22:38
Світловідбивний дебет коштує 50 грн. В країнах Європи їх навіть собакам вдягають ввечері щоб водіям видно було. Це по перше. По друге для водіїв обмежують швидкість любими методами. Дуже часто ставлять обмеження швидкості 30 км. Нам до цивілізації ще років 100-200. ......Сумно.
водій Показати IP 9 Березня 2020 23:22
Тепер вночі небезпечно їздити.Пішоходи на дорозі з'являються нізвідки. Як привиди.
Водій Показати IP 10 Березня 2020 01:13
Пішохід порушив усі можливі правила, а покарають водія!!!!! Вже дістали з тими пішоходами і з тими обмеженнями !!!! Собаки й ті чомусь можуть в місті НОРМАЛЬНО дорогу перейти!!! І переходять на зелене (хоч і кольорів не розрізняють), і саме по зебрі переходять !!! І йдуть тільки тоді коли бачать що автомобіль їх пропускає !!! І хоч немає жодних покарань за тих собак, практично усі водії їх пропускають !!!! Ось такий парадокс!!!! Може вже пора й пішоходів навчити чим тротуар від автомобільної дороги відрізняється й карати на рівні з водіями ????? Нам реально ще далеко до цивілізації......
Sergey Показати IP 10 Березня 2020 05:36
в Білорусії, як що пішохід чи велосипедист без світловідбиваючої атрибутикі штраф - 35$, в нас СТАДО з думкою - де мені треба, там я перейду, і плєвать я хотів на правила. Як би поліція , окрім водіїв штрафувала ще й пішоходів, і не на 51 грв. а на гривень та 800-1600, тоді б і переходили правильно. А водію, як що тверезий, нічого не загрожує, була темна пора доби, пішохід без вітловідбивної атрибутики, туман. З нормальним адвокатом, нічого не буде. Шкода людини, але ......... Світловідбивний жилет, коштує 60 грв. і було б збережене ЛЮДСЬКЕ ЖИТТЯ
Роман Показати IP 10 Березня 2020 08:39
Вчора їхав в той час тудою. Реально їхав 40 км оскільки був такий туман що нічого не видно. На тому учаснику дороги і так вночі ніколи нічого не видно. А як мало бути видно бабусю. Ніч, туман, мокрий асфальт і бабуся по серед дороги ( роблю висновок так оскільки удар з сторони водія) в цій ситуації міг бути кожний . В чому вина водія?
Арафат до Роман Показати IP 10 Березня 2020 10:18
При швидкості 40 травм несумісних з життям практично не буває - хіба що протягти під машиною. Швидкість та вміння водія не відповідали доржній ситуації. Трошки відпустити ногу з педалі, приглушити музику і пильніше вдивлятися в дорогу - невже так складно?
Євробидло до Арафат Показати IP 10 Березня 2020 13:39
Щоб зламати шийний відділ хребта (травма несумісна з життям) - достатньо легкого удару, навіть не 30 км/год... Так що не розказуйте про швидкість.
Танкіст до Арафат Показати IP 10 Березня 2020 20:40
Перш ніж таке молоти, то хоч би на секунду задумався чи часом не дурню говориш.(але ж наші пішоходи не думають :) ) ці факти легко можна перевірити: - в медичній практиці відомо багато впадків коли людина отримувала не сумісну з життям травму просто впавши з всоти свого зросту; - ще більше випадків відомо коли людина гинула після того як її штовхнула інша людина (не автомобіль!!!) - Ну й останній факт який повинні знати абсолютно всі пішоходи: Перша смертельна ДТП трапилась 17 серпня 1896 року в Лондоні - Авто, кероване водієм Артуром Едселлом, збило 44-річну Бріджит Дрісколл, За словами свідків, автомобіль їхав з «величезною швидкістю» ВІСІМ МЛЬ НА ГОДИНУ !!!!!!! А Ви шановний стверджуєте що "При швидкості 40 травм несумісних з життям практично не буває". Думайте шановні ПІШОХОДИ, думайте....... Від того всім тільки краще буде......
Арафат до Танкіст Показати IP 11 Березня 2020 09:35
Звертаюсь до євротанкістських борцунів з свавіллям пішоходів: давайте в п‘ятницю поідемо в Рованці десь так з обіду і до години одинадцятої вечора будемо переходити дорогу. По переходу. Цікавим буде результат експерименту. Цікавим...
Водій до Арафат Показати IP 12 Березня 2020 04:44
Ну давай!!!! Тільки давай поспоримо на символічний ящик коньяка !!!! Давай перевірмо хто реально більше порушує правил - водії чи пішоходи !!! Давай зранку поїдемо на Відродження і постоїмо до обіду біля зупинки "Школа 26", І побачимо скільки пішоходів буде прямо так лізти під колеса авто, хоча за 100 метрів є світлофор, і скільки пунктів ПДР вони порушать :) А пітім поідемо в Рованці десь так з обіду і до години одинадцятої вечора будемо переходити дорогу. По переходу і порахуємо скільки автомобілів порушить ПДР і створить перешкоду в русі для пішоходів. Але рахуючи порушення будемо керуватись ВИКЛЮЧНО ПРАВИЛАМИ ДР!!! ОСОБЛИВО пунктами 18.1, 4.4. та 4.14 (про які пішоходи й не чули ). І тоді побачимо хто справді порушує і кому насправді "плювати на людські життя і правила руху." і кому "нагидити на загально прийнятні правила" !!! ........я вже аж відчуваю смак того коньяку.... :)
Арафат до Водій Показати IP 13 Березня 2020 07:55
Де зустрічаємось?
Олександр Показати IP 10 Березня 2020 08:40
Чоловік ні в чому не винний, чому він має сидіти за гратами. Як факт на лице: 1. Жінка переходила проїзну ділянку у не відведеному місці. 2. Не виконала правила дорожнього руху пунк 3.14 (Пішохід має узупевнитись в переході через проїзну ділянку). 3. Був туман і на жінці не було світло відбаваючого жилета. У нашій державі все зроблено проти водіїв за таких пішоходів зробиш собі біду і їх рідним
Ого Показати IP 10 Березня 2020 08:53
А за що водію загрожує від 3-8. Дибілізм.
Я Показати IP 10 Березня 2020 15:43
Тут як з якої сторони подивитись, якби водій їхав зі швидкістю 50км/год,(населений пункт), то встиг би загальмувати. Але якщо бабуся раптово вийшла на дорогу і не дала можливості навіть зреагувати? Пішоходи повинні переходити у встановлених місцях, Я думаю, що якщо водій збив пішохода не на переході, це проблеми пішохода. Чому водій має нести відповідальність? Да зі сторони сім'ї бабусі- це сумно, може вона до внуків поспішала, але це її не виправдовує. Переходь дорогу,тільки якщо впевнений. У водія теж є сім'я, і їм теж неприємно
Жора Показати IP 11 Березня 2020 15:31
Вже 10 смерть на тій ділянці,а місцева влада ніяк не може встановити якісне освітлення на тій ділянці! Drive safe!